Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Bądźmy dobrzy dla kobiet!
by Jeremi978
+
10 24
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar slu09
-1 / 1

Skoro kobiety mają tyle lęków, to powinny skorzystać z usług psychiatry :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-2 / 2

Wierzę w ideały społeczeństwa demokratycznego, takie jak domniemanie niewinności. Szach mat dla pomysłów skazywania za gwałt bez dowodów gwałtu (dowody na fakt, że stosunek miał miejsce są dowodami na stosunek, a nie na brak zgody na niego).

Wątpliwości na korzyść oskarżonego. Zawsze. Obojętnie czy jest to kobieta, która zamordowała własne dziecko, czy facet oskarżony o gwałt. Dowody na stół albo niewinni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 lutego 2019 o 21:16

W w0lnosc
0 / 0

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/ostrzeszow-gwalt-zbiorowy-na-28-letniej-kobiecie/q52cb30?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

1. Cyt.: "wykorzystując fakt upojenia alkoholowego pokrzywdzonej, w wyniku którego nie była zdolna do skutecznego wyrażenia swojego sprzeciwu, przy użyciu przemocy ..."
Czyli nie była w stanie mówić, ale była w stanie się bronić i konieczna była przemoc?
2. "Horror 28-latki trwał kilka dni". Jak trzeba być pijanym, by przez kilka dni nie móc "skutecznie wyrażać swojego sprzeciwu"?

Więc w skrócie: owszem, zachowali się jak chamstwo, prostaki i bydlaki (bo dzielić się jedną kobietą i to jeszcze, nie będącą w związku z żadnym z nich...), ale czy doszło do gwałtu, czy to była wymiana "alkohol za sex"? Pani "nagle" po kilku dniach wytrzeźwiała (skończył się alkohol???) i stwierdziła, że została zgwałcona? Nie ma żadnych informacji, by była wiązana i przetrzymywana wbrew woli w inny sposób niż za pomocą alkoholu. W końcu KILKA DNI?

Więc tak, bądźmy dobrzy dla kobiet, ale niech kobiety TAKŻE będą dobre dla siebie i niech się szanują. Jak w dowcipie: prostytutka przynosi do banku pieniądze, a w banku informują ją, że są fałszywe. "Och, zostałam zgwałcona!"
Dzisiaj co 2 celebrytka była "molestowana i gwałcona"... Współczuje w tym momencie na prawdę zgwałconym, bo ich tragedia będzie traktowana z przymrużeniem oka, nieadekwatnie do tragedii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 kwietnia 2019 o 20:11