Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:28

Ostatnie pół godziny pracy w piątek tak właśnie wygląda

www.demotywatory.pl
by SteveMcQueen
+
501 510
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X XHACKERX
-4 / 6

I tak też wygląda ostatni dzień pracy operatora wózka. W razie kontroli UDT operator traci uprawnienia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+6 / 6

@XHACKERX Być może, ale jaki w tym sens? Czy zagrażają komuś innemu? Tylko sobie, a że robią to w ten sposób dobrowolnie to ich decyzja i ich ryzyko.

avatar Skorpion91
+8 / 8

@XHACKERX bez przesady, nie ma takich kontroli, gdyby takie kontrole naprawde byly to wszyscy operatorzy na calym swiecie potracili by uprawnienia, znasz chyba przepisy i wiesz jak sa oderwane od rzeczywistosci. Ludzie ktorzy je wymyslaja nie przepracowali ani sekundy przez cale zycie i znaja tylko teorie. Kontrola UDT to jest na egzaminie, masz zrobic egzamin przepisowo i jak najszybciej tych przepisow zapomniec bo nikt cie do pracy nie wezmie jak bedziesz ich przestrzegal i w czasie gdy twoi koledzy rozladuja 10 ciezarowek ty bedziesz jedna meczyl caly dzien, przyjdzie szef dostaniesz opiedrol i sie na drugi raz nauczysz

avatar DonAlbertino
+2 / 2

@XHACKERX Tak, a zaraz po tym jak wózkowi przestaną się bawić, kierowcy przestaną używać magnesów a sprzedawcy zaczną wszystkie towary wybijać na kasie. Podczas prowadzenia firmy podłapałem trochę bhp i z tego co widzę to jakieś 90% firm można by uznać za kompletnie niebezpieczne i to tylko z moją wiedzą, a co dopiero zauważa ktoś kto się na tym zna.

avatar Klebern
+2 / 2

@XHACKERX

UDT nie robi nalotów kontrolnych. Chyba, że zgodnie z ich papierami, właśnie minął termin kontroli okresowej jakiegoś sprzętu i nie wpływa wniosek o ponowne badanie. Wtedy tak, mogą się pokusić o kontrolę. Ale tak sami z siebie, bez opłaty za badanie? Oni nawet nie kiwną palcem wtedy.

Poza tym UDT nie jest jedynym organem upoważnionym do takiej kontroli.

Dodatkowo, jeśli mnie pamięć nie myli, to UDT czy TUV nie jest zobowiązany do kontroli poprawności użytkowania sprzętów, które podlegają pod nich. Za to odpowiada właściciel tych urządzeń.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 marca 2019 o 22:36

K killerxcartoon
+3 / 3

-Dlaczego się tak chwiejesz? Piłeś coś w pracy?
-Nie cały dzień kręciłem kółka oklejając taśma palety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ungabunga1985
-2 / 2

BHP Panowie, BHP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar U99
+5 / 5

Pracuj mądrze, nie ciężko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M malwinka55
0 / 0

u mnie na pewno nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trepan
0 / 2

Generalnie tak wygląda ostatnie pół godziny pracy w jakiejkolwiek poważnej firmie kiedykolwiek. Dyscyplinarka źle wygląda w papierach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 0

Etat w panstwowce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem