Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1594 1617
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar survive
+26 / 34

@Cammax Widać jak znasz opinie ludzi z tamtych krajów, jeśli wymieniasz Turcję i przypisujesz jej tolerancyjność, w tym kraju co raz wypływa morderstwo na tle religijnym a rząd prowadzi wojnę, ściga wrogów politycznych i prześladuje mniejszości etniczne, temu krajowi daleko do europejskich standardów mimo, że z krajów muzułmańskich jest to jedno z najbardziej liberalnych państw. Czytasz może tamtejsze komentarze? Bierzesz pod uwagę cenzurę w najpopularniejszych portalach? Przypuszczam, że nie i po prostu biadolisz jak to u nas źle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2019 o 18:00

avatar survive
+19 / 25

@Cammax Polska jest jakaś odizolowaną wyspą, że wytworzył się tu jakiś konkretny podgatunek człowieka o takich cechach? Nie, ludzie wszędzie są tacy sami, tylko po prostu na co dzień stykasz się z patologią własnego podwórka, bo na inne zwyczajnie nie trafiasz, albo widzisz je z daleka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
-1 / 3

Może warto coś wyjaśnić: śledztwo (w każdej sprawie, nie tylko w sprawie tego jednego zamachu) służy do tego, by zbadać wszystkie okoliczności. Tak więc, odpowiadają wprost na pytanie z demota: tak, badany jest nie tylko wątek polski, ale także francuski, amerykański, chiński, australijski i wszystkie inne, jakie są tam wymienione. Rodzina i kontakty zamachowca także są skrupulatnie prześwietlane by wyjaśnić ewentualne powiązania z radykalnymi grupami i nie ma w tym nic dziwnego. A że polskie media poświęcają więcej uwagi wątkowi polskiemu niż jakiemukolwiek innemu, to też nic dziwnego. Tak samo media australijskie bardziej skupiają się na wątku australijskim niż tym, co zamachowiec napisał w manifeście o Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego. Dziwne jest tylko to, że ktoś potrafi uparcie szukać spisków tam, gdzie wystarczy chwilę pomyśleć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borekpp
+23 / 37

Psy szczekają, karawana idzie dalej.... Fakt, że powinniśmy się bronić, przed niesłusznymi oskarżeniami , bo nam na głowę wlezą.. ale to te nowoczesne, tolerancyjne , postępowe kraje są powoli zawłaszczane przez muzułmanów, a ta zaściankowa Polska, trwa- póki co. I mam nadzieje że nie damy się zwariować ,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
+3 / 5

Tyle że tam nie ma żadnych niesłusznych oskarżeń. Śledztwo jest we wstępnej fazie i na razie zostało po prostu odnotowane, jakie fakty udało się ustalić. Do wniosków jeszcze daleka droga. Serio, myślenie że cały świat nie ma nic lepszego do roboty niż zajmować się Polską zakrawa na paranoję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PancernaBrzoza
0 / 0

@borekpp Bo od dawana zawłaszczył ja sobie konsorcjum watykan

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
0 / 2

@maksiking9 Czyli Żydzi nie kontrolują większości świata, a jedynie mniejszość? I próbują utrwalić kolonię w Polsce poprzez eksponowanie polskobrzmiącego nazwiska na karabinie zamachowca? I skoro tak, to dlaczego nie próbują zdobyć władzy nad większością świata, tylko skupiają się akurat na Polsce? Dlaczego nie na Kongo z jego złożami diamentów, albo Wenezuelą ze złożami ropy naftowej? Co akurat w nas jest takiego specjalnego? Proszę powiedz więcej i rozwiń te tematy, bo to szalenie interesujące....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2019 o 23:48

avatar Grobisher
0 / 0

@borekpp A co nam uniemożliwia wyrażanie społecznych opinii niezależnie od takiego lub innego rządu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
-2 / 2

@maksiking9 - Ahaaa... Czyli położenie geograficzne Polski jest tak wyjątkowe że nadaje się do stworzenia tu supermocarstwa - tylko my Polacy nie daliśmy rady go stworzyć, ale Żydzi jakimś mistycznym sposobem dadzą radę.... A skoro jedyną różnicą na naszą korzyść między Polską a Wenezuelą jest to że dobrze traktowaliśmy Żydów, to może potrafisz wymienić co takiego zrobiła Wenezuela że się nie kwalifikuje? Przypomnę - oni mają ropę, a to ważny czynnik. Jakieżto zbrodnie na Żydach są na tyle okrutne aby to przekreślić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
-1 / 1

@maksiking9 No tak, ja to wszystko rozumiem, ale nie chcę porównywać czy w czasach średniowiecznych złych królów było u nas więcej czy mniej niż w innych państwach. Doskonale też rozumiem twoje zastrzeżenia co do obecnego stanu rzeczy, nie mogę tylko pojąć dlaczego - skoro u nas jest tyle korupcji, pijaństwa, itp - to Żydzi chcą sobie zrobić swoje państwo akurat u nas. Podałem już przecież przykład Wenezueli i Kongo, gdzie - pomijając zupełnie kwestie nabytych w średniowieczu nawyków - znajdują się cenne surowce, które w budowie mocarstwa zapewne byłyby pomocne. I to jest ta jedna rzecz której nie rozumiem, i o której wytłumaczenie prosiłem ciebie w poprzednim wpisie: dlaczego Żydzi, mając tak silne wpływy na świecie, mieliby świadomie rezygnować z diamentów i ropy, bo w zamian męczyć się z "korupcją, lenistwem, pijaństwem i wszystkim co najgorsze", że zacytuję cię dokładnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 marca 2019 o 19:22

Y Ynfluencer
+3 / 13

Niedługo to, że dinozaury wyginęły to też będzie wina Polski. Jesteśmy popychadłem do obwiniania za wszystko. "Polskie obozy śmierci", "holocaust" i teraz zamknięcie na "biednych imigrantow".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+14 / 14

Które media tak piszą? Polskie? Czy zagraniczne też? Bo jak polskie, to masz zwykły clickbait na podstawie oficjalnych, rutynowych działań służb (które muszą przejść odpowiednią ścieżkę biurokratyczną i w takiej sytuacji być jawne).
Dzisiejsi pseudo dziennikarze jakby mieli clicki, to by pisali nawet artykuły pokroju "Tragedia, pięcioletni Stefek się poślizgnął i zdarł kolano, zabrano go do szpitala LPR, gdzie walczy o plaster".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 1

@J_R No właśnie miałem zamiar o to spytać, bo już widziałem gównoburze na ten temat w wielu zakątkach anglojęzycznego Internetu i nikt nigdzie ani słowem o Polsce nie wspominał...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
+2 / 2

@J_R Dokładnie to się dzieje, tak samo zresztą jak w innych sprawach. Przykładowo, po ostatniej katastrofie Boeinga media regularnie raportują nawet najmniejsze incydenty, które w innych okolicznościach byłyby przemilczane. Wczoraj czy przedwczoraj było coś o tym że "samolot musiał zawrócić na lotnisko, bo ciśnienie w układzie wysuwania podwozia było zbyt wysokie". I oczywiście nie wynika to z żadnego spisku mającego na celu udupienie Boeinga, tylko ze zwykłej klikalności: ludzie chcą dowiedzieć się jak najwięcej o katastrofie, więc są bardziej skłonni do kliknięcia takiego newsa, jeśli będzie odpowiednio napisany.

Od siebie dodałbym jedynie jedno: to nie dziennikarze są winni, ale my - czytelnicy. Bo dziennikarze tworzą takie newsy dlatego, że my tego chcemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mausner
+2 / 2

@J_R Wszystko się zgadza, nasze służby badają ten wątek, a konkretnie, czy zamachowiec był kiedykolwiek w naszym kraju i co tu robił, bo w swoim manifeście twierdzi, że był. Bułgarzy już poinformowali, że gość był u nich i odwiedzał miejsca walk chrześcijan z muzułmanami. Zapewne służby każdego kraju wymienionego w manifeście to sprawdzają. Jak Breivik wystrzelał kilkadziesiąt osób w Norwegii, to też sprawdzano, gdzie konkretnie w Polsce kupił rzeczy potrzebne do stworzenia bomby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+6 / 10

Autor ma jakieś poważne kompleksy. Poza Polską nikt nie analizuje "polskiego" wątku.
Jednym tchem agencje i służby wymieniają go z "bułgarskim", "węgierskim" i każdym innym.
Nie wiem, jak Bułgarzy, ale np. Francuzi takich kompleksów nie mają, więc nie biadolą, że niby cały świat jest przeciwko nim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PancernaBrzoza
+4 / 4

@bromba_2k Wiesz mit mesjanizmu sie polaczka marzy tacy biedni sa.
Demony diabły piekła iluminatii masoni gendery lgbt syjonisci wszystko przeciw tej biednej polsce sprzymierzyło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 0

Popraw na "polaczkom" albo lepiej "Polaczkom", jeśli zrozumiałem sens zdania.
W znaczeniu: "Nie jestem kobietĄ i przypatruję się kobietOM.
Nie pisz też, na miłość boską czegoś w rodzaju "nie mam polskich znaków na norweskiej klawiaturze..."
Poza tym "Polsce" - dużą literą, poproszę. Nie jestem "patryjotą pier...tym", ale przekraczasz akceptowalny poziom błądzenia ortograficznego. Niebezpiecznie blisko madki s horom curkom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
+9 / 11

A nie pomyślałeś, że czytasz to w mediach polskich, (tfu polskojęzycznych) skierowanych do Polaków, więc wątek polski jest podkreślany. Bo to nas interesuje.

Jak pijany kierowca gdzieś w świcie rozjedzie piątkę dzieci, to jest nam obojętne czy Niemiec, czy Rumun, czy Grek. Jak pijany kierowca był Polakiem, to w mediach na terenie Polski jest to już inna informacja, mniej nam obojętna, więc piszą że Polak.

No właśnie dziękuje, nie mam więcej pytań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+7 / 9

@stokro5 Ćśś, nie wprowadzaj tutaj zdrowego rozsądku do dyskusji, przeca Polskę szkalujo w medyjach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsik100
+4 / 4

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tfujnick
+7 / 7

Ale to chyba nasze służby badają... chyba że znasz jakieś doniesienia z obcojęzycznych mediów o "polskim śladzie" - albo informacje o zaangażowaniu obcych służb? Chętnie się dowiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+3 / 3

@Tfujnick Pewnie nie ma takich informacji, a nawet jeśli rzeczywiście w polskich mediach byłoby napisane, iż służby Nowej Zelandii badają "wątek polski" to byłoby to normalne. Kogo obchodziłoby, że te same służby badają np. wątek tadżycki czy nepalski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
-3 / 7

Panie Boże daj nam króla z Bożej Łaski...Na tych kretynów demokratycznych normalny człowiek nie może już patrzeć!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+2 / 2

@Zibioff
Jagiellonów nie odtworzysz. Piastów raczej też, ale nie za każdym z nich powinniśmy tęsknić.
Elekcyjni? Od 1574 roku tylko kilku królów wybrano z wielkim pożytkiem, reszta to arystokratyczna, błękitnokrwista hołota.
Nie sądzę, żeby przy sporym ryzyku wpadki (dożywotniej) warto było rezygnować z demokracji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Billy_Shears
-2 / 2

Spoko. Niech nas oskarżają i tak nie mają jaj, żeby wyciągać konsekwencje, więc i tak mi to zwisa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erniklb
-2 / 2

Świat idzie ku zagładzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T theBatman9000
+3 / 3

Moim zdaniem autor ma trochę racji, zawsze jak pojawia się jakaś negatywna informacja to musi być tam wzmianka o Polsce nawet jak nie miała z tym w ogóle nic wspólnego, łapanie za słówka, rozdmuchiwanie wszystkiego do granic możliwości rzeczy które realnie nie mają żadnego znaczenia aby dzielić społeczeństwo i robi to dziś katolewica pisowska pod zarządem Mosbacher jak i lewicowi folksdojcze którzy sprzedali się Niemcom i którzy chcą całkiem Polskę sprzedać Niemcom, możecie płakać, tuptać, wyzywać, minusować, cokolwiek, taka jest po prostu prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F frankpunk
+2 / 2

Odzywa się megalomania Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 3

Ustawiliśmy się w świecie w charakterze rozkapryszonego, hałaśliwego bahora, to tak jesteśmy traktowani. Gdy ja byłem takim bahorem, to też obrywałem za wszystko.

Ale spoko, wstawajcie dalej z kolan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
+1 / 1

chore to są komentarze psychoprawicy, cieszącej się, że jakiś zjeb zabił ponad 50 osób

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar borekpp
+2 / 4

Odwróćmy sytuacje, Powiedzmy, że w muzułmańskim kraju, wybudowano kościół i katolicy przychodzą się tam modlić ( o ile wcześniej księdza nikt nie zarżnięto - ale powiedzmy, że nie) I powiedzmy, że w tym muzułmańskim kraju, katolicy chodzący do kościoła, podkładają bomby, na targowiskach, gwałcą muzułmanki, napadają, okradają itp . , a ksiądz w kościele nawołuje do walki z niewiernymi... A do tego są roszczeniowi w stosunku do państwa w które ich przyjęło. Raczej to sobie trudno wyobrazić, bo za samo noszenie krzyża można dostać kose , ale gdyby nawet coś takiego miało miejsce, i jakiś Arab by wpadła do kościoła z kałachem rozwalając kilkunastu katolików, Pewnie w mediach arabskich i nie tylko , byłyby komentarze typu: wreszcie zasłużona kara, karma wraca, nosił wilk razy kilka..itp. Na szczęście nie jesteśmy dzikim narodem i u nas media tak nie komentują ,acz milczą zbytnio na mordowanie katolików w muzułmańskich krajach...niestety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
+1 / 1

Tak to jest jak świat poznaje się wyłącznie za pośrednictwem polskich mediów. Polecam otworzyć umysł i obejrzeć BBC, CNN, Al Jazirę itp., poczytać zagraniczne, poważne media. Wtedy zobaczycie prawdziwy obraz świata i zobaczyce jak zwichrowany prezentują ciemnym masom nasze media.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem