Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
112 115
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ZrytyRyj
-2 / 2

Gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie, świat w który pilot odnajdzie się . Malutki głupol mieszka w nim , co wśród idiotów wiedzie prym . Gratuluję porządku w mieszkaniu . Dziecku nie dawaj kulek z łożyska do zabawy , bo popsuje albo zgubi. Chwalić się w internetach swoją nienachalną inteligencją - bezcenne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@ZrytyRyj Wyhamuj, widać, że nie masz dzieci i pojęcia o czym piszesz, a do tego jesteś niewychowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zibi_13
+7 / 7

Dawna Telekomunikacja Polska i wszystko jasne. Każda instytucja której fundamenty tkwią w PRL nigdy nie będzie dobra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wujekdobrrarada
+2 / 2

Poczta Polska Telegraf Telefon. Tak brzmi dawna nazwa tego burdlu! Podzielili się ale, jak widać, komuna pozostała w obu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Wujekdobrrarada Jest coś w tym.. zarówno w Orange jak i w Poczcie jest wieczny burdel . A burdel w Orange oglądałem 15 lat i znam go z bliska. Firma miał może nie najnowocześniejszy ale w pełni sprawny i funkcjonalny system rozliczeniowy dla telefonii stacjonarnej. System wsadowy. Czyli na koniec miesiąca mielił wszystko co zrobił klient i wypluwał fakturę. Postanowiła go jednak wymienić . Zapłaciła za to więcej niż za wysłanie sądy kosmicznej na marsa. Proces trwał 8 lat - samo wdrożenie bo było jeszcze kilka poprzednich nie udanych prób i kilka lat przygotowań . To była trzecia próba jego wdrożenia . Wdrażano system Online działający diametralnie inaczej nad jakiego założeniami pracowali ludzie od komórek jakie ciut inaczej funkcjonują (komórki mają siec cyfrową IN i ALL CALL QUERY a stacjonarki Siec sekwencyjną TCN i ALL CALL ROUTE ). Trzeba było przebudować prawie cały system by dostosować go do obsługi wsadowej , bo do takiej była przyzwyczajona obsługa. 10 lat reorganizacji spowodowało całkowite unicestwienie kadry technicznej . W związku z tym po wdrożeniu jest obsługiwany przez zewnętrzna firmę . Dodam jeszcze że o ile poprzedni był licencjonowany z opłatami licencyjnymi stałymi. tak niwy trzeba płacić licencje za każdego abonenta. By zastąpić poprzedni system trzeba było wdrożyć poza tym głównym jeszcze 5 ościennych bo bo takiej funkcjonalności nowy nie zapewniał. dodam ze obecnie w systemie zintegrowanym działa kilka setek systemów komunikujących się trzema warstwami integracyjnymi a poziom skomplikowania i różnych typów technologii informatycznych jest ogromny.
To nigdy nie będzie tanie.. A dodatkowo Orange zraziło sobie klientów nie obniżając cen.. na dodatek przespało zmiany na rynku. Modele ATM odchodzą w przeszłość bo ich przepustowość jest niska i maja wady. Zainwestowali w frame realy światłowody ale o 5-8 lat za późno. Obecnie kablówki świadczą lepsze usługi sieciowe z lepszym internetem bogtszą telewizją i tanim telefonem niż Orange.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
0 / 0

Kup na Allegro za 15 zł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
0 / 0

w niektórych przypadkach da się telefonem przełączać, może tu też?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aikidoka
0 / 0

Kto przy zdrowych zmysłach bawi się w tak niepewną firmę jak Orange? Większych oszustów nie widziałam.
Poza tym coś czuję że pan z demota nie doczytał umowy a teraz marudzi. W każdej umowie o telewizję jaką podpisywałam było szczegółowo wyszczególnione ile wyniesie opłata jeżeli oryginalny pilot zostanie zniszczony oraz w jaki sposób można nabyć nowy. Np w Cyfrowym pilota można kupić za około 40 zł ale tylko w punktach cyfrowego po oddaniu uszkodzonego. Inaczej nie ma mowy o nowym pilocie. Mój syn już rozwalił kilka przez 12 lat bycia z cyfrowym ale jeszcze nam się nie zdarzyło zgubić pilota... Tak na amen całkowicie.... Bo zgubić w sensie "siedzisz na pilocie? Wstań" to nie raz :D Przecież mieszkanie czy dom to nie mała wieś a pilot to nie igła w stogu siana. No bez jaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zemrzyk
0 / 0

Może "dziecko" sprawdzało czy pilot pływa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem