Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
174 198
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kwasorod
+3 / 5

....po rozprawie cała rodzina życzyła im wszystkiego najgorszego....to się z reguły sprawdza....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
-2 / 4

@kwasorod Chwila, jak rozumiem - jeśli cała rodzina życzy jakiemuś jej członkowi źle, to się sprawdza? To by miało na serio moc sprawczą? Nie wiem czy życzyli im źle, ale faktem jest, że naprawdę nie zasłużyli na ten majątek. Kontaktowali się rzadko, zwykle jak czegoś potrzebowali, a sami nie byli chętni do pomocy w razie potrzeby. Ze względu na swoją nieco lepszą pozycję od pozostałych potrafili się wywyższać i wytykać innym że nic nie osiągnęli, że niby uczciwie nie pracowali etc. To naprawdę nie byli ani dobrzy, ani uczciwi ludzie. To akurat pamiętam z tej historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F frankpunk
0 / 0

Ktoś pewnie życzenia zamienił w czyny ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BurakRasyPolskiej
+18 / 18

Bo jakby postąpili uczciwie to na pewno z wypadku wyszliby bez szwanku. W krytycznym momencie ochroniłaby ich tarcza dobroci, pancerz altruizmu, zbroja skromności, etyczny napierśnik, płaszcz cnotliwości lub kolczuga szlachetności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jorn
+3 / 5

Kto wymyśla takie kretynizmy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HieronimaLucinda
+3 / 3

Haha drugi podzial majatku, ale to już pomiedzy dzieci zmarlej pary, a nie tych, co wczesniej przegrali. Czyli zmarli, ale wygrali dobrobyt dla swoich pociech, jakie to słooodkie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wolfi1485
-1 / 1

@HieronimaLucinda No właśnie... nie. Oni byli bezdzietni, i sami również nie pozostawili testamentu. Nie wiem co się działo z ich prywatnym majątkiem, ale co do tego ze spadku zagarniętego bezprawnie wiem, że rodzina złożyła apelację w sprawie tamtego wyroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2019 o 21:16