Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Czy tylko ja uważam że parady zeki sreki tęczowych oszołomów są sponsorowane z Niemiec?
by oiaimilawonabz
+
166 186
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S st1947
+2 / 6

Nie, nie tylko ty tak uważasz, znajdzie się jeszcze paru nawiedzonych oszołomów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 kwietnia 2019 o 7:12

I idzNaWybory
0 / 6

Jeśli jesteś z PiSu, tak uważasz, normalni wiedzą, iż na takich paradach jadą po wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oiaimilawonabz
-2 / 2

@idzNaWybory Nie jestem z Pisu. Nie oglądam też TVN-u. Nie słucham radia Zet Co znaczy normalni? Sugerujesz że wyborcy Pisu są nienormalni? Dlaczego Ty uważasz się za normalnego? Pojąłeś mądrość? To jaki masz tytuł naukowy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I idzNaWybory
0 / 2

@oiaimilawonabz Jeśli nie jesteś z PiSu, to poszukaj informacji na ten temat, bo błądzisz. Na tych paradach wyśmiewają sie z WSZYSTKIEGO, Ty się czepiasz tylko jednego tematu, do tego twierdząc, iż podobnie zachowywali by się Niemcy, gdybyśmy to my z nich się nabijali.
Nie, nie sugeruję, ze wyborcy PiS są nienormalni, stwierdzam fakt, bo czy "normą" jest, uważanie się za prawicowy elektorat, i wymagać coraz większego socjalu? Retoryka.
Wiedza to jest mądrość, a używanie jej to normalność, pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oiaimilawonabz
0 / 0

@idzNaWybory Na tych paradach bluźnią o rzeczach drogich starszemu pokoleniu Polaków. Na przykład z Ojca świętego Jana Pawła. Tylko z drugiej strony spróbowali by spalić kukłę żyda. Nie da się. Nie można znieważać tego kto Tobą rządzi. Ta platforma to obraza uczuć religijnych. I mówię to jako obiektywny ateista. Więcej takich oszołomiastych, tęczowych parad a Pis będzie miał 80%. Dobra robota kolorowi Niemcy! Jednoczycie Polaków. Że pis nei jest prawicowy bo daje socjal? Zachód Europy też daje socjal imigrantom na potęgę żeby tamci mieli po 12 dzieci. Za 30 lat biali będą w Europie mniejszością. Wiedza to mądrość? Potrzeba mieć trochę wyobraźni też i przewidywać. Można mieć wiedzę totalną i być kretynem jeśli się nie wyciąga wniosków i nie myśli logicznie. Fajnie. Wędrówka ludów w Europie sponsorowana przez Europę. Wędrówki ludów w historii bywały często, ale tubylcy próbowali walczyć i się bronić. A teraz.:) :) :) Z drugiej strony w Chinach i USA sztuczna inteligencja na takim poziomie że 2 roboty rozmawiają ze sobą językiem ludzkim, dochodzą do wniosków i ich rozmowa jest mądrzejsza i bardziej logiczna niż za przeproszeniem 100-tu % osób dyskutujących na tej stronie. Będzie się działo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@oiaimilawonabz u 100%, czyli wliczasz też siebie? Samozaoranie :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem