Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Przed jutrzejszym marszem równości w Gnieźnie ktoś rozwiesza w blokach takie ogłoszenia...
by Wired
+
676 698
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nyga727
+27 / 65

w zależności od źródeł od 40-80% pedofilów złapanych i skazanych to homosie więc ostrzeżenie jest słuszne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
+12 / 48

@Meroller Biorąc pod uwagę że lewicowe zaniżaną a prawicowe zawyżają prawda jest po środku czyli jakoś 60% uważasz że to mało ? Pedofilia to zwykłe zboczenie tak samo jak homo i nie jest to normalne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
+4 / 18

@Meroller
154000 mężczyzn to geje statystycznie ostatnimi czasy złapano i skazano 6000 pedofilów 40% z nich to homosie bardzo mi przykro tak wynika z badań czyli mamy 2400 gejów pedofilów są to tylko znane przypadki. Wychodzi na to że 1,5% z tej grupy może mieć zapędy pedofilskie w takim marszu ile ile ludzi 2000 ? Polowa to mężczyźni na 1000 mamy 15 kandydatów do kastrowania :) Biorąc pod uwagę błąd statystyczny do 1% to przynajmniej 5 z nich ma zapędy pedofilskie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2019 o 18:40

avatar Oriolus
-1 / 9

@nyga727 A mógłbyś podać te źródła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamilioza85
+5 / 27

polecam niemiecki film "cisza". tez uwazam ze wiekszosc homoseksualistow to takze pedofile ktorzy na sile chca przepchnac to gowno do szkol zeby zrobic z dzieci latwy kasek bo wiadomo ze przez zainteresowanie sexem od najmlodszych lat ulatwi im lepszy dostep do dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+6 / 8

@nyga727
Ba, w dodatku ogłoszenie napisane kulturalnym, neutralnym językiem. Widać lekkie pióro i bogate słownictwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
-3 / 9

@nyga727 Przecież nigdzie nie napisałem, że pedofilia homosiów nie dotyka. Dodatkowo też nie wiem czemu jest Ci przykro, przecież to grupa, której jak mniemam nie trawisz :)
Już pomijając to wszystko, zaznaczę że poczynania pedofilów czasami nie są notowane, czy też udowadniane, bez znaczenia czy to był przypadek homo czy hetero. Wyniki otrzymane w poszczególnych badaniach mogą być zawyżane jak i zaniżane, dodatkowo mogą być uwarunkowane na postawie, jak wcześniej pisałem, płci ofiary.
Tak też już zakończając tą dyskusję, chciałbym tylko zaznaczyć, że obraz samego homoseksualisty jest dość mocno zakrzywiony u nas. Takie akcje rodzą tylko jeszcze większy strach przed tym. Do tego jednak ja dalej będę trzymać się opinii i samej definicji pedofila i jego skłonności uwarunkowanych jedynie na wieku swojej ofiary.
Cały obraz może zmienić też fakt w jakim wieku są ofiary, bo jeżeli odnosimy się do wieku 0-15 to faktycznie motywy są bardziej uwarunkowane wiekiem. Natomiast jeżeli powyżej 15 lat to tu już mogą pojawić się skłonności homoseksualne jak i hetero.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+1 / 1

@Meroller a czemu nie wspomniałeś o facetach ukrywających się po krzakach przed heteroseksualnymi kobietami? :p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
-1 / 3

@FenrirIbnLaAhad Bo tymi facetami prawdopodobnie są homosie, a to ich nie dotyczy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2019 o 21:49

P Pasqdnik82
0 / 2

@nyga727 ale skoro 60% pedofilów to homoseksualiści... to 40% (co też nie jest mało) to heteroseksualiści ..... więc to też jest zboczenie ;D no może urwijmy po 3% z każdej orientacji i dajmy na to, homo to 57, hetero to 37, a 6% to biseksualiści... ;) Wszelkie badania i źródła ukazują też, że za 100% pedofili w Kościele Katolickim odpowiadają księża katoliccy.... płci męskiej... więc jakieś 57% z nich to homoseksualiści, a 3% biseksualiści...spora grupa biorąc pod uwagę że jest ich ponad 400 tys na świecie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@nyga727 Coś mi się deko nie zgadza... kiedy mowa o pedofilii w kościele, to obrońcy księży szafują statystykami, wg których do zdecydowanej i przeważającej większości przypadków pedofilii dochodzi w rodzinach, tj z winy ojców, opiekunów, dziadków i wujków. O ile wujkowie mogą być homosiami, to cała reszta raczej nie może być, prawda?

tak się zastanawiam na czym bazują te źródła... Czy nie jest aby tak, że patrzą: "o, ten facet gwałci dziewczynki, czyli jest hetero, a ten chłopców, czyli jest homo"? Bo wiesz, pedofilia to pociąg do dzieci, do nierozwiniętych cech płciowych, nie ma w niej większego znaczenia, czy jest to chłopiec czy dziewczynka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
-3 / 3

@7th_Heaven wśród księży jest 2 razy więcej podofilów jak wśród innych grup społecznych pomimo że na 6000 pedofilów jest 30 księży oczywiście skazanych nie jestem w stanie określić ilu z nich przenieśli na drugi koniec polski :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+4 / 10

@Meroller Ale Ty weź się ogarnij, przeczytaj to jeszcze raz na spokojnie i zrozum wreszcie, że dałeś się ztrollować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
-4 / 14

@z111 Chłopie, siedzę już troche w tym internecie. Spotykam się z takimi "informacjami" jak i podobnymi informacjami odnośnie narodowców, kodowców czy też samotnych matek z chorymi córkami. Dodatkowo już trochę siedzę na tym portalu, trochę już z ludźmi popisałem i wiem, że niektórzy faktycznie byliby zdolni do stworzenia takiej kartki jak i traktowanie jej treści jako prawdy objawionej, dlatego też czasami decyduje się napisać komentarz taki jak wyżej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2019 o 18:28

Z konto usunięte
+7 / 9

@Meroller No ten... ale jeśli ktoś potraktuje ją jako prawdę objawioną i zaopatrzy się w "korek", to chyba jednak bliżej mu do tych na marszu... :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
-3 / 5

@z111 Wiesz no.. Co kto lubi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomekkruk
+1 / 13

@Meroller Prawda was boli? Środowisko homoseksualistów ma w sobie znacznie większy odsetek pedofilów niż średnia w reszcie populacji, więc korelacja istnieje i tylko ślepy na rzeczywistość idiota będzie temu przeczył. To oczywiście nie oznacza, że każdy homo to degenerat, ale problem w tym środowisku jest, i to realny, a nie rozdmuchany jak w przypadku księży, gdzie policyjne statystyki mówią inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@Tomekkruk ale to jak w końcu jest? x% pedofilów jest homosiami, czy x% homosiów jest pedofilami? bo to jest jakby to o powiedzieć, pewna różnica....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomekkruk
0 / 0

@7th_Heaven Skoro odsetek pedofili w wśród homosiów jest wyższy niż w reszcie populacji, to znaczy, że pedofilia jest znacznie powszechniejsza u homoseksualistów niż u ludzi normalnych. Nic dziwnego - często jedne zaburzenia idą w parze z innymi. Takie są fakty. To nie oznacza, że każdy homoś to pedofil i że każdego trzeba prewencyjnie zamykać albo stygmatyzować, ale fakt pozostaje faktem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar przemowczarski
+15 / 29

policja w Norwegii również mówiła że większość pedofilów to geje... jakie było oburzenie lewactwa... lewactwo nienawidzi prawdy gdy jest ona sprzeczna z ich propagandą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J justnoonee
-4 / 6

@przemowczarski większość pedofili może być homoseksualna, to prawda. Jednak nie implikuje to, że większość homoseksualistów jest pedofilami. Prawa logiki się kłaniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+4 / 10

Całkiem dowcipne. Jednak nie liczyłbym na poczucie humoru ludzi LGBT+ w tej sprawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ienstret
+1 / 7

Tak czytam komentarze powyżej i...

https://www.rp.pl/Opinie/310269989-Naukowo-o-pedofilii.html

https://prawy.pl/3958-do-40-proc-homoseksualistow-to-pedofile-w-mediach-cisza/

Same artykuły jako źródło informacji są takie sobie, chociaż już dają argument, ale co ważne, jako jedne z niewielu, podają faktycznie źródła, na których można się oprzeć i dokładne liczby.

No i niestety, ale wychodzi na to, że ta karteczka, jakkolwiek głupia i krzywdząca się nie wydaje, nie ma w sobie aż tyle kłamstwa ile zapewne wiele osób chciałoby, żeby miała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2019 o 19:18

T Tfujnick
+1 / 3

@Ienstret Sądzę że chodzi tu bardziej o to, że facet z małym chłopcem nie wzbudza takich podejrzeń co z małą dziewczynką... pedofile szukają "bezpieczniejszych" sposobów na zaspokojenie swoich chuci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MythAmi
-1 / 3

@Tfujnick Może i nie jestem ekspertem w sprawie pedofilii, ale wydaje mi się, że bycie pedofilem nie zmienia twojej orientacji co do płci osoby krzywdzonej. Innymi słowy, pedofil heteroseksualista nie będzie szukał dzieciaka o byle jakiej płci (czyli chłopca) bo mu kuśka nawet nie stanie. No chyba, że to takie zwierzęta, że im to obojętne, byle dzieciak był młody. Bądź co bądź, trudno mi to sobie wyobrazić, by pedofil nie homoseksualista, wybierał chłopców, tylko dla tego że ma do nich łatwiejszy dostęp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tfujnick
0 / 2

@MythAmi Gdyby orientacja była bezwzględna - albo homo albo hetero - to może i miałoby to sens. Problem w tym, że w sytuacji kiedy niemożliwe jest zaspokojenie popędu hetero, ukryte skłonności homo wychodzą na jaw -np. w dużej grupie samych mężczyzn/kobiet masz znacznie więcej szans na przypadkowe homorelacje niż w przeciętnej mieszanej.
Tak samo dla pedofila ważniejszy niż płeć może być *wiek* ofiar... "dostępny" chłopiec mimo mniejszej atrakcyjności będzie "lepszym" celen niż "niedostępna" dziewczynka.

W każdym razie istotniejszy dla dyskusji o społecznej szkodliwości homoseksualizmu jest odsetek pedo wśród homo, nie zaś homo wśród pedo...
... no a w więzieniu to każdy pedo będzie homo. Biernym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bushdoctor
+4 / 6

Buttplug narzędziem walki z LGBT...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+2 / 6

Marsz rozwiązłości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddrek
0 / 2

Sprzedaż wina nagle wzrosła :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pio73
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
-1 / 9

Trzeba pomyśleć nad czymś takim jak procesje będą maszerować. Tam dopiero zboczeńców maszeruje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tfujnick
+1 / 1

A co mam niby z tym korkiem zrobić?... Czy to co pewien aniołek z choinką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolaczkiDej500NaDziecko
-4 / 8

Według źródeł każdy gej to pedał. A obnoszenie się z tym to tak jakby robić marsz rodzinny maż+ zona i dzieci co było by bez sensu. No coż, aprobowanie takich zachowań moim zdaniem powinno się zakończyć interwencją zomo. Każdy gej to pedał, nie każdy ksiądz to pedofil rozważcie zanim zaczniecie pierd.... A najlepiej niechaj każdy mądry lewak przygarnie pedała i się z nim nawali (opije dla tumanów) wtedy zobaczymy jak daleka jest granica od lewactwa do pedalstwa. ( Nie jestem ani lewicowy ani prawicowy) Mam swoje zdanie na temat różnych kwestii. Ale publiczne pedalenie się malowanie w kolory tęczy to dla mnie znak że śp. Adolf nie do końca wypełnił swój obowiązek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikrobip
-1 / 7

pewnie lokalny pleban - on najlepiej wie o co chodzi :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
+1 / 11

co za oszolom najwiecej pedofili i gay jest w kosciele do ktorego ta ograniczona jednostka zagina co niedziele 40 % ksiezy przyznaje sie do bycia homo i jeszcze maja czelnisc do pouczania ludzi niech spierdzielaja do sredniowiecza w ktorym tkwia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jimy123
0 / 8

Ktoś prawdę napisał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+2 / 4

Lgbt czyli lej gnoja batem tato :) patologia w czystej postaci próbująca nam wmówić że schylanie się po mydło w płynie , zmiana płci są normalne. Zamiast korka powinno się nosić przy sobie nóż tudzież siekierkę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-3 / 5

Wg relacji byłych duchownych... największe skupisko homoseksualistów jest wśród księży katolickich... chrońcie dzieci .... nie idźcie z nimi do kościołów... a broń boże nie puszczajcie ich tam samych ;D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lokis91
-1 / 3

W 100% Racja! Księża którzy wykorzystują dzieci, to w 90% robią to z chłopcami! Jest to czyn pedofilski i homoseksualny. Teraz zadajmy sobie pytanie. Ilu ukrytych gejów jest w kościele?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+2 / 2

@Lokis91 procentowo dużo mniej niż u LGBT

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+1 / 1

I bardzo dobrze. A to że USA rozsyła swoim obywatelom na terenie Polski komunikaty, żeby uważali w dniu marszu niepodległości, to jeszcze nikt nie powiedział głośno

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Botsman
0 / 2

Uwzględniając częstość skandali związanych z pedofilią w klerze, czy takie karteczki nie powinny być raczej umieszczone przy wejsciu do wszystkich kościołów? :-)


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G golomp123
-2 / 2

LGBTZ* nie zapominajmy o zoofilach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nienajgorszy
0 / 0

I dobrze, na ch*j komu ta parada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem