Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Tak przyglądam się reakcjom ludzi na sytuację polityczną w kraju. Na nie przerwany hejt w stosunku do rządu PIS i wychodzi mi na to, że w wyborach do parlamentu wrócimy do starego układu w którym wygrywa PO(lub inna Wiosna)
by Jaro89
+
9 23
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z konto usunięte
-2 / 4

Mam nadzieję, że choć z 15% zdobędzie nowa Konfederacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+3 / 7

Mam nadzieje że nie wygra żadna z partii składających się w ponad 50% z ludzi którzy już byli u władzy, jeżeli będziemy wybierać ciągle tych samych debili nie zależnie od tego jak się teraz nazywa partia do której należą nadal będzie można się spodziewać takiego samego zachowania czyli nic dla Polski wszystko dla siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+1 / 5

PO & PiS = POPiS = JEDNO ZŁO!

Jeśli jakimś cudem sicjalistyczni złodzieje z PO zastąpią socjalistycznych złodzieji z PiS, to tylko będzie to potwierdzeniem, że balansuje się układ wzajemnej wymiany ryjów przy korycie. Nic więcej. Poczekamy zobaczymy. Czas i urny pokażą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2019 o 20:59

avatar YszamanY
-4 / 4


@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata nadal bujasz w obłokach ? strach waszym ugrupowaniom oddawać władzę, realia polityczne w polsce nic ci nie mówią ? za wszelką cenę należy odsunąć od władzy pis,nawet morawiecki ostatnio mówił ( o zgrozo mówił prawdę) " dzięki walucie polskiej, udało nam się przejść światowy kryzys" i rządziła wtedy PO a wszystkie "madki" płaczą że nic nie dostawały za PO a ty stawiasz nadal znak równości między PO a pis-em

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2019 o 21:16

A konto usunięte
+4 / 6

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
Porzuć nadzieję, zobacz sondaże. W tym chorym kraju nic się nie zmieni. Siedzimy w szambie po szyję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-4 / 4

@AsiaAsia1988 uczciwie daję plusa ,dodam tylko "jak łatwo polaczków kupić ich własnymi pieniędzmi" "Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite! " i nie liczyłbym na rychłą Grecję czy Wenezuelę, nie gdy jesteśmy w EU

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 2

@YszamanY - szczęśliwie dla mnie, na razie mam pełne prawo myśleć i pisać w pełni zgodnie ze swoimi przekonaniami, w które szczerze wierzyłem, wierzę i wierzyć będę. Tyle razy już to omawialiśmy. Dla mnie PiS = PO, ponieważ obie partie = socjalizm. Każda partia, stawiająca kolektyw ponad wolnością jednostki będzie dla mnie złem. Masz prawo całkowicie się z tym nie zgadzać, a ja w pełni szanuję Twoje zdanie w tym obszarze, mimo niezgodności z moim. Ja mam swój liberalizm i libertarianizm. Ty masz swój PO-nizm, Tuskizm albo Schetynizm. Wybierz. Nie chciałem używać tu słowa startującego od "s" i kończącego się na "zm". Ty nie zgadzasz się z jedną formą socjalizmu. Ja ze wszystkimi, możliwymi wariantami.

Walcz o swoje z przekonaniem, tak jak ma to miejsce obecnie. Przede wszystkim cenię rozmowy z Tobą właśnie za ten element. Wolę bronienia czegoś, w co wierzysz. Zaakceptuj, proszę, prawo innych, do obrony i prezentacji własnych poglądów. Dzięki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 kwietnia 2019 o 22:24

avatar YszamanY
-2 / 2

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata nie rozumiesz- jesteś mniejszością, nigdy nie zdobędziecie władzy ,ale dzięki wam pis może zostać u władzy w 2019 i nie widzicie w tym zagrożenia, liczycie na drugą grecję ale nic z tego nie będzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem