Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
273 298
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P prfx
+1 / 1

taaaaa a nie czasem od tamtej pory straciłeś ukochaną:
-wędkę
-formę spędzania wolnego czasu
-kumpli wędkarzy
-swą "ukochaną" ukochaną
-w rezultacie sens życia :)

a tak serio sytuacja opisana w democie nigdy nie miałaby miejsca ponieważ gdyż:
-wędkarz to nie psychol... nigdy nie naraziłby na cierpienie swego przeciwnika
-prawdziwa żona prawdziwego wędkarza nigdy nie zaryzykuje stawiania go przed wyborem "albo ja albo wędkowanie"... wybór jest oczywisty
-karpie co prawda są smaczne, zdrowe.. ale takie do 2 kg...

wszystkim życzę takich okazów jak na zdjęciu... albo jeszcze lepiej "połamania kija"... do zobaczenia nad wodą... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bidajakhuj
-1 / 1

@prfx łowienie na haczyk sprawia cierpienie. Plus wędkarze często wypuszczają ryby z powrotem do wody i te umierają z głodu, bo z ranym pyskiem nie mogą już jeść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
0 / 0

@bidajakhuj Kolejny "fachowiec" ujawniony. Ryba nie zdycha "bo nie może jeść, bo ma ranny pysk". Ryba najczęściej zdycha bo:
-idiota (nie wędkarz) nie ma odpowiedniego sprzętu do połowu (zestaw wędkarski za 60 zł to nie zestaw)
-idiota (nie wędkarz) nie ma praktyki w holowaniu i tego jak z rybą obchodzić się po holowaniu.
Nie wiem gdzie nasłuchałeś się głupot o tym, iż ryba z rannym pyskiem nie żeruje, przecież większość ryb spokojnego żeru zasysa pokarm a nie łapie go wargami. Wyjątek stanowią drapieżniki ale te łapią zdobycz zębami. A rybi pysk jest praktycznie nieunerwiony.
A teraz do demota. Pan przedstawiony na zdjęciu to typowy KARPIARZ. Typowy karpiarz ZAWSZE ma ze sobą matę/kołyskę i środek do dezynfekcji ran (tych od haka i otarć). Typowy karpiarz ma odpowiedni sprzęt do holowania(odpowiednia wędka i kołowrotek). Typowy karpiarz wie, że wszystkie ryby a tym bardziej większe okazy trzeba dość szybko wyholować bo zbyt długi hol może na tyle osłabić rybę, że ta zdechnie. Typowy karpiarz wie, że przy zestawach samozacinająch nie zacina się ryby tylko się ją przytrzymuję kilka sekund podczas jej "odjazdu" i zaczyna hol. Typowy karpiarz wie, że dla bezpieczeństwa i możliwości zerwania ryby przy jej holowaniu używać się powinno haków bezzadziorowych i zestawów z bezpiecznym klipsem. A tak w ogóle to ten karp na foto ma jakieś 24-25 kg. Taka ryba musi żyć ponad 20 lat. Więc chłopie Fachowcze zaktualizuj swoją wiedzę na temat wędkarstwa, bo wiedzę to ty masz ale ostro trąci poprzednim ustrojem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2019 o 17:33

B bidajakhuj
0 / 0

@deanthehunter
duzo ci urósł od gadania ze zwierzeta zdychaja?xD

wszystko przeczytalem w niezmanipulowanych atykułach, nie da sie miec pewnosci ze ryba ma nieunerwiony pysk. Łatwo sobie czyscic sumieniem i wymyslac teorie których ryba nie może obalić bo nie wydaje z siebie głosu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
0 / 0

@bidajakhuj Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem karpiarzem. Bywam na łowiskach karpiowych prywatnych. Często rozmawiam z właścicielami. I dzięki zasadom jakie obowiązują na łowiskach(dotyczące haków, zestawów, mat/kołysek i środków odkażających) u większości ryby łowione żyją przez 10-15 lat. Ale najprościej napisać, że artykuły manipulują informacjami. Boli cie d....a bo ktoś ci wytknął, że naczytałeś się głupot i poparł to argumentacją. Moda ostatnich lat: NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bidajakhuj
0 / 0

@bidajakhuj
ja wyznaje zasade 'nie rob drugiemu istnieniu co nie chcesz zeby tobie robiono', nic mnie nie boli, ale moze ciebie boli skoro musisz sie wybielac i wierzysz w bajki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
0 / 0

No dobrze, spróbujmy.

Szczupak jest król wody tak jak lew jest król dżungli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neonxesa
0 / 2

Sandacz jest królem Pontaru

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Darozaba
+1 / 1

Ktora strona wepchnales?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem