Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Język polski - Matura 2019

Chłopi to która część Dziadów? Czym zajmowała się Maria Konopnicka? Jak przeliterować słowo mężczyzna? Co to jest oksymoron? Przypadkowi przechodnie udzielają jak zawsze rozbrajających odpowiedzi ekipie Matura to bzdura

www.demotywatory.pl
+
117 132
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L Liliazalia
0 / 20

Jeśli ci ludzie zdali maturę, to teraz powinna zostać ona im odebrana. Jeśli są na studiach to powinni z nich wylecieć. To nie są jakieś trudne rzeczy. To jest tak zwana wiedza ogólna. Uważam również, że głosować powinni tylko ci, którzy zdadzą odpowiedni egzamin, potwierdzający istnienie mózgu i sprawność w jego używaniu. Potem takie ameby intelektualne głosują i mamy jeden wielki bajzel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+4 / 18

@Liliazalia Tak bo tym co nie znają na pamięć autora Pan Tadeusza trzeba odbierać prawo głosu. Ja bym Tobie odebrał majątek i kazał tyrać jako niewolnik do końca życia, bo nie nadajesz się do tego, by mieć władzę nawet nad długopisem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K khartus_
+5 / 13

@Liliazalia ode mnie masz plusa! A ci, którzy dali Ci minusa, są właśnie takimi amebami. Zminusowali Cię dlatego, że to właśnie o nich piszesz:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kreos
-1 / 3

@Liliazalia Są lekarze, którzy leczyli ciebie albo kogoś innego ,którzy są kompletnymi ignorantami w przedmiotach humanistycznych. Są laureaci Nobla w literaturze, którzy nie znają tabliczki mnożenia. Tak jest ten świat urządzony,że bycie dobrym w jednej dziedzinie nie wyklucza bycia idiotą w innej,i jakkolwiek wypada mieć wiedzę podstawową tak nie rozumiem dlaczego należy zwalniać świetnych rezydentów ze stażu czy inżynierów praktykantów bo nie czytają literatury polskiej? Ciebie powinno interesować tylko czy ktoś dobrze wykonuje swoją pracę a o rozwój osobisty niech dba każdy indywidualnie. Dodam,że wykucie na pamięć lektur nie uczyni z ciebie inteligentnego wyborcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2019 o 16:52

P Pasqdnik82
0 / 0

@Liliazalia Ja to bym wprowadził odpowiednie egzaminy i badania psychologiczne dla kandydatów na posła/europosła/senatora itd... wtedy nawet debil by wybierał w miarę normalną osobę.. bo osoby z zaburzeniami by takich testów nie przeszły... (fajnie by było bo trochę scena polityczna w Polsce by się oczyściła z toksycznych polityków poszczególnych opcji)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@Kreos masz sporo racji.. ale tacy wybitni lekarze, inżynierzy itd... którzy z wiedzy humanistycznej "leżą i kwiczą" (i tak samo w drugą stronę że ktoś wymiatający w dziedzinach humanistycznych.. "kwiczą leżąc" na przedmiotach ścisłych... oni wszyscy przeszli szkołę podstawową... liceum/technikum.. gdzie jednak te wszystkie przedmioty były i wiedzą ogólną musieli przejść by się specjalizować potem w swoich obecnych zawodach/zainteresowaniach/pasjach.... a pytania czy to humanistyczne czy dotyczące przedmiotów ścisłych w tego typu "sprawdzianach" jak "matura to bzudra" to nie jakieś szczegółowe zagadnienia z danej dziedziny.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+9 / 17

Przypadkowo "zaatakowany" kamerą i/lub mikrofonem na ulicy miałbym problem z powiedzeniem jak się nazywam. Gdy idę ulicą, moja głowa jest zupełnie gdzie indziej.

To nie są miarodajne warunki sprawdzania wiedzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RomekC
+2 / 2

@daclaw "To nie są miarodajne warunki sprawdzania wiedzy."
Nie no. Co Ty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+1 / 1

@daclaw ...a dupę masz we Władywostoku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@daclaw miarodajne na pewno nie, ale też nie przesadzajmy... jakoś sporo z nich nie wygląda na mocno spiętych że mają mikrofon i że są nagrywani.. Osobiście kiedyś byłem nagrywany na "matura to bzdura".. niestety w odcinku się nie pojawiłem bo odpowiedziałem dobrze na wszystko poza jednym (jakiś związek chemiczny mi się pomylił)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+6 / 10

Stres związany z obecnością kamery robi ludziom przeciąg w głowie. Także, nie wyciągajmy pochopnych wniosków, bo oceniać jest zawsze łatwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RobertoR31
+3 / 7

Czy to byłoby interesujące gdyby ludzie odpowiadali jak należy.Po prostu ustawka jak większość w TV i necie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K klepek22
0 / 6

To nie jest ustawka. Pooglądaj sobie więcej filmików na ich kanale na yt i sam zobaczysz że nie wszystkie odpowiedzi pytamych osób są z kosmosu, i nie wiem jak bardzo też być zdesperowanym żeby widzieć w tej serii ustawkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K khartus_
0 / 0

@klepek22 może masz rację ale podzielam zdanie @RobertoR31
jak dla mnie to nie jest prawda, bo jeśli jest, to wychodzi na to, że młodzi ludzie są dziś "debetami"
jak tu ktoś słusznie niedawno zauważył, kiedyś znajomość tabliczki mnożenia była taka, że obudzony w nocy odpowiadałeś poprawnie na zadane pytanie
dziś... ludzie nie znają jej, że o reszcie nie wspomnę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RobertoR31
0 / 0

Oczywiście nie wszystko zawsze jest ustawką ale żeby ktoś nie wiedział kto napisał "Pana Tadeusza" a jednocześnie wiedział, że Mickiewicz napisał "Dziady" to jak to tłumaczyć?
Jak ze wszystkim w produkcjach filmowych czy internetowych - jak chcesz liczyć na przypadek to się możesz nie doczekać lub czekać długo a to kosztuje więc na przypadek nikt nie liczy tylko mu pomaga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 8

@RobertoR31 niektórzy być może faktycznie specjalnie źle odpowiadają żeby zyskać "sławę" lub żeby widzowie kanału mogli się pośmiać. Ale najczęściej wśród odpowiadających jest jeden mądrzejszy od pozostałych i odpowiada dobrze. Pewnie po prostu nie pokazują pozostałych dobrych odpowiedzi tylko te najgłupsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 maja 2019 o 13:08

K kripszt
+4 / 4

ten koles od "Ł" w slowie mezczyzna - slychac jak sie wypowiada i mial na mysli Ę, poprostu zle wymawial

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bse
+2 / 2

2:35 - gościu pewnie miał zapchany nos i tyle :D tutaj akurat nie ma co sie czepiać, pół życia chodziłem z zapchanym nosem i też ciężko mi się te nosowe głoski wymawiało

Odpowiedz Komentuj obrazkiem