Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
481 489
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I konto usunięte
+29 / 31

Mafie zazwyczaj mają określone strefy działania i nie wchodzą sobie w drogę :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+7 / 7

A wiesz człowieku jak produkuje się narkotyki i w jakich warunkach?
Kokaina . bierzesz beczkę , zasypujesz ją 4/5 liśćmi koki , zalewasz benzyną (albo innymi rozpuszczalnikami, benzyna najtańsza ) zostawiasz na 3-7 dni wyciągasz liście przepłukując je benzyną by spłukać ewentualne osady do benzyny. bierzesz gęste sito cedzakowe przelewasz benzynę przez sito , na sicie osadzaj się kryształki kokainy , rozsypujesz na płaskim aby odparowały resztki benzyny....
TAK WYGLĄDA PRODUKCJA NARKOTYKU na ogół w lesie deszczowym ameryki łacińskiej w jakieś ziemiance . A ty tak chcesz lekarstwa produkować? Produkcja insuliny nie jest łatwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+3 / 3

@killerxcartoon Cena końcowa kokainy wynika z walki z aparatem państwa, a nie ze sposobu produkcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rdaneel
+1 / 1

@J_R cena końcowa insuliny też.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
+10 / 12

Kartele farmaceutyczne są w tej kwestii bezlitosne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ezoteryczny_Misiak
+4 / 8

Błagam a myślisz, że co mafie robią? Na czym biją największe kokosy? Na narkotykach? Oczywiście, że nie. Produkują papierosy i wódę - oba całkowicie legalne w naszym kraju. Produkty legalne dużo łatwiej wprowadzić do obiegu nie narażając się na złapanie. Policjant może, nieświadomie, przez lata kupować dobrze podrobione papierosy i nawet przez myśl mu nie przejdzie żeby sprawdzić dostawcę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+1 / 1

Na to trzeba mieć licencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oiaimilawonabz
0 / 0

Po co sprzedawać narkołyki jak można fakturki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piernikTheBest
-1 / 1

W sume niezly pomysl. Insuline bedziemy kupowali od lokalnego dilera a na imprezkach beda sie bawic przy insulinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar solarize
+1 / 1

Po co? Kartele narkotykowe JUŻ MAJĄ w cholerę kasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agnieszkax
0 / 0

Gdyby zrezygnować z dodawania wszędzie cukru, syropu glukozowego itp. - pewnie nie mielibyśmy większości przypadków, które wymagają insuliny. I to dopiero byłby problem dla karteli farmaceutycznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewelyna
+2 / 2

właśnie tyle się mówi o szkodliwości cukru. Najgorszy jest ten cukier ukryty w produktach. np jogurty owocowe czy soki owocowe ludzie myślą, że są zdrowe, a po przeczytaniu składu produktu zdziwko. Sama pamiętam jaki miałam problem z zakupami, kiedy zaczęłam dbać o siebie.
Ludzie czytajcie składy produktów.
Nie dajmy się mamić reklamami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Roft
+1 / 1

Ale w sumie czemu to miało by sie opłacać?? Insulina w większości przypadków jest refundowana. To znaczy ze państwo płaci (przynajmniej cześć) kosztów za pacjenta. Wyobraźcie sobie ze jesteście państwem - od kogo kupujecie insulinę ? Od renomowanej firmy farmaceutycznej mającej 100 lat historii w produkcji insuliny, czy od kartelu narkotywego..? Wiadomo ze od firmy. Tak wiec, nawet Nie wiem komu taki kartel miałby insulinę sprzedawać - każdy woli pójść do apteki i dostać za darmo, albo za jakaś drobna opłata. Mozna sie zastanowić nad osobami które dopłacają do insuliny, zeby brać te najnowszej generacji (np. Tresiba) - ale to są osoby które zapewne maja kase na to zeby kupować te insulinę i tak czy owak nie kupiły by jej od kartelu - nie mówiąc o tym, ze insulinę takiej generacji kartel mógłby nie byc w stanie wyprodukować wogole - lub jeśli juz, to wcale nie taniej niz firma farmaceutyczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem