Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
124 151
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar MirrorOfDoom
+10 / 12

@rafik54321 Rozumiem Twój punkt widzenia i w sumie go podzielam. Z tym, że z tym nierządem są zawsze dwie kwestie:
1) Ujednolicenie zawsze oznacza zrównanie przepisów do tych bardziej restrykcyjnych dla ludzi
2) Uchwalanie przepisów, które z dnia na dzień powodują, że olbrzmymia grupa ludzi staje się przestępcami jest czystym bolszewizmem i autor takich rozwiązań powinien zostać posadzony minutę po opublikowaniu takich wypocin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+12 / 12

@rafik54321 problem jest tylko jeden, naszym kochanym rządzącym raczej przeszkadza poosiadanie przez ludzi jakiejkolwiek bronii, no tak przecież jeśli nikt nie będzie jej miał to nikt ich obali jeśli przegną (a jak na razie zbliża się możliwe bankructwo lub chociaż załamanie w Polsce, bo roszczenia o mienie bezspadkowe pewnie wypłacą, czy to PO czy PiS, czy w sumie kto inny, to wolą się zabezpieczyć).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B benq20
+1 / 13

@rafik54321
A jeszcze niedawno wy przeciwnicy broni mówiliście że czarnoprochowce są nieszkodliwe!!!
Zmieniacie zdanie jak wam się podoba, obłuda i fałsz z waszych ust leci byle postawić na swoim. Wy przeciwnicy broni budzicie niesmak zero honoru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

heh, domyślałem się że pójdzie na mnie hejt, no bo jak można nie pochwalać totalnej liberalizacji broni palnej i jak można nie krytykować zaostrzeń przepisów, toż to zdrada narodu XD... Do prawdy, niektórzy ludzie są komiczni (zwłaszcza tutaj).

@MirrorOfDoom do tej pory, broń czarnoprochowa była uprzywilejowana względem standardowej broni palnej. Wg mnie to był spory bubel prawny. Tylko jak zwykle rząd pomylił stronę w którą poszedł :/ . Bo wg mnie faktycznie pewna liberalizacja by się przydała, ale z pewnością nie taka jak w Teksasie...

Twój punkt nr 2... Wiesz co, chyba tak do końca by nie było... Popatrzmy na inny przykład z przeszłości. Motorowery, prawko AM i dowód osobisty. Kiedyś każdy mógł jeździć na dowód. Coś rządowi odstrzeliło i zrobili prawko AM (nie wiem po kiego grzyba bo ze skuterkami problemu nie było XD, jest z rowerzystami, ale to już temat na inną dyskusję). Ci którzy ukończyli 18tkę przed zmianą przepisów, zachowali uprawnienia i dalej mogą jeździć na dowód. Młodsi już muszą mieć prawko AM.

@y0u Na całym świecie, ogólny trend jest taki żeby ludzi rozbrajać. To nie tylko wymysł Polski. Zachód, wschód, Azja... Można wymieniać i wymieniać...
Podpinanie do tego tekstu że rząd się zabezpiecza, brzmi mi naciąganie. Bo nawet jakby to wszystko pierdyknęło, to co, myślisz że politycy by zostali w kraju? Co ty - ile się da pod pachę i "dzida" za granicę XD... W dawnych czasach tak się nie dało, ale dziś są już samoloty i wystarczy szybko się dopchanć na lotnisko :P .

@benq20 yyy, ja przeciwnikiem czarnoprochowca? Czekaj - kminię i kminię... Kiedy ja coś takiego napisałem? Podaj przykład wypowiedzi w której dokładnie to napisałem :) .
Jeśli tego nie zrobisz, to zakładam że sam jesteś kimś kto próbuje wcisnąć w moje usta, swoje własne słowa. Takie aby pasowały do do twojego światopoglądu :) .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@rafik54321 W całej europie nikt takiej broni się nie czepia. Jeździłem bez pozwolenia ani bez EKB z takimi do Niemiec Czech ,Słowacji, Francji i Węgier. Kupowałem tez Proch nawet bez legitymowania. A u nas w Polsce władza boi się wszystkiego bo przegina na całego., Tu rządzą jeszcze prawicowcy i komuniści o poglądach hitlerowsko stalinowskiego zamordyzmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 maja 2019 o 19:16

avatar rafik54321
0 / 0

@killerxcartoon u nas też się nikt nie czepiał... Czas przeszły. Znasz w pełni prawo zagraniczne? Wiesz, że nigdzie nie pracują nad takimi zmianami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@rafik54321 Wim i dlatego się nie boję kretynów i mogą mi naskoczyć. Zawsze mogę odkopać kałacha jeszcze z czasów komuny jak chciałem z nią walczyć albo znajomego skład broni i amunicji z czasów AK. Nie pozwolę się zastraszyć. I życzę tego każdemu. Tu powinna wybuchnąć rewolucja przeciwko całej klasie politycznej ala żółte kamizelki we Francji po takiej ilości afer, korupcji i mafijnemu państwu jak tu w Polsce jest

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@killerxcartoon nie wiem jakie proszki zażyłeś, ale zmniejsz dawkę :P ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MirrorOfDoom
+6 / 8

@Fragglesik noe ma to jak usprawiedliwiać każde durne prawo przepisami wymaganymi przez UE. Unia nam każe wprowadzać tege przepisy, które z dnia na dzień spowodują, że każdy posiadać czarnoprochowca stanie się przestępcą? Poza tym, czy my aby nie mieliśmy wstawać z kolan? Jakoś tak się zabawnie składa, że za każdym razem jak pis produjuje syf walący w Polaków to się usprawiedliwia takie działania Unią. A może czas wreszcie powiedzieć, że rządzący bolszewicy sami z wielkim zapałem produkują prawo wybitnie antypolskie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+3 / 9

@Fragglesik To źle dziecko pamietasz!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
0 / 4

Albo źle widzę, albo sprawa dotyczy przedsiębiorców obracających i wytwarzających broń palną oraz materiały pirotechniczne, a nie czrnoprochowca "Kowalskiego" ze strzelnicy. Przedsiębiorcy i tak musieli mieć koncesję, a kwestię "Kowalskiego" reguluje art. 11 obowiązującej od lat UoBiA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+6 / 6

@fiksusik Niedługo będą się musieli wziąć i za UoBiA i obawiam się, że tutaj nie będzie wesoło patrząc na to co próbowali przemycić w ustawie o obrocie bronią i materiałami wybuchowymi... A pamiętam, kiedy wchodziła dyrektywa Bieńkowskiej to PiS grzmiał, że nie pozwoli rozbroić Polaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 5

Niech spróbują mi ja odebrać zastrzelę !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B benq20
+1 / 1

@killerxcartoon
Panuj nad sobą tak niczego nie rozwiążesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

Czasmi kuracje szokowe.. są skuteczne...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+6 / 6

No masz, akurat w tegoroczne lato chciałem sobie kupić pistolet czarnoprochowy. Już się przyzwyczajam. Jak już mogłem rozpocząć staż w szkole, to kochana partia wprowadziła dwuletni zamiast rocznego, więc nic mnie nie zdziwi, zawsze pod górkę. Dodałbym jeszcze coraz wyższe ceny, bo musi być na 500+. Dzieci nie posiadam, więc ani odrobina moich podatków mi się nie zwróci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem