Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
887 951
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar maksiking9
+9 / 17

Na szczęście wśród budowlańców nie ma domniemania niewinności i nikt by się nie wstawił za Józkiem, który spędziłby 2 lata w pierdlu zanim by się wydało, że dziecko jednak zmyślało, bo nie chciało chodzić na budowę i szukało wymówki.Przykład raczej z tych ekstremalnych, ale trzeba pamiętać, że w kraju, w którym są wydawane wyroku bez dowodów, to nie jest nic dziwnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
0 / 2

@maksiking9 A, czyli jak sąd skaże jakiegos księdza, to "na pewno zrobił to bez dowodów"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Ciocia_Helenka
+1 / 1

@maksiking9 jasne, przecież to nie księża gwałcą tylko szatan. I wszyscy skazani (czyli ci, których się nie udało kościołowi ukryć) byli skazywani bez dowodów. Co ty bredzisz człowieku ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maksiking9
-2 / 2

@Ciocia_Helenka @Britta1 Skazanych księży jest poniżej 50 na przestrzeni 30 lat i do tych wyroków nic nie mam. Za to widziałem już ludzi uciekających z wioski, bo poszła fama, że facet był gwałcicielem i lud nie dał mu żyć, mimo że sąd go uniewinnił. Właśnie dlatego księża są przenoszeni, bo lud jest ciemny i mimo braku dowodów czy wyroku są gotowi zacząć lincz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-2 / 2

@maksiking9

"Ciemny lud." Widzę, że z szacunkiem odnosicie się do tych, dzięki których pieniądzom się utrzymujecie... Jedyne co widzę, to armię (Ciemną Armię), która nie pozwala nawet mówic o tematyce pedofilii w Kościele.

Pedofilii w Kościele.

Dzieci, o czym wielokrotnie była mowa, boją się powiedzieć nawet rodzinie, bo jak ktoś w tym filmie się wypowiada: "Ksiądz jest dla nich jak pan Jezus".

Swoja drogą zastanawiam się, czy identyfikowanie członka jakiekolwiek instytucji, choćby religijnej z Bogiem, nie jest wyrazem bałwochwalstwa i złamaniem Pierwszego Przykazania?

"Właśnie dlatego księża są przenoszeni, bo lud jest ciemny i mimo braku dowodów czy wyroku." Mówisz o tym przypadku wspomnianym w filmie, w którym ksiądz odsiedział w pierdlu dwa lata, a potem udziela dzieciom rekolekcji w Malborgu (czy jakoś tak) mimo zakazu sądowego kontaktu z dziećmi?

Można taką postawę jak wasza, skomentować w taki sposób: "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
-1 / 1

W dodatku żaden z Kierowników Budowy, na Konferencji Budowlańców Polski nie powiedział "przepraszam".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
-1 / 1

Według kretynów to nie księża gwałcą dzieci, tylko gwałci je cały kościół katolicki. Weźcie się nad sobą idioci zastanówcie. Bo z tego wszystkiego wynika tylko tyle, że ludzie o skłonnościach homoseksualnych maja też skłonności pedofilskie. A koloratka to tylko dodatek i sposób na urzeczywistnienie swoich dewiacji. Czemu Pan Siekielski nie zajmie się problemem małżeństw muzułmańskich dorosłych mężczyzn z 6-cio lub 8-mio letnimi dziewczynkami... Czemu Pan Siekielski nie zajmie się problemem sędziów czy prokuratorów pedofilów, których afery są bardziej wyciszane niż afery z udziałem POJEDYŃCZYCH księży. To tak jakby twierdzić, że jak jeden policjant na komisariacie bierze w łapę to znaczy, że cały komisariat jest skorumpowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

@deanthehunter Może dlatego, że nie zetknął się tak licznie z tymi problemami?
Czyżby doskwierała drzazga w oku bliźniego? Poza tym, sam nakręć o tym film albo i cały sezon. Sponsorzy na pewno się znajdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
0 / 0

@koszmarek66 Albo dla niego problem "Pseudolegalnej pedofilii w islamie " nie istnieje. Lub wyciszania pedofilii wśród sędziów czy prokuratorów też nie istnieje. Wygodne. Bardzo wygodne. Żeby nie było. Nie bronie pedofilów z koloratką. Ale twierdzenie, że przez to cały KK jest ZŁY jest jest debilizmem. Pociągnąć do odpowiedzialności księży i biskupów odpowiedzialnych za tuszowanie tych przypadków. Wsadzić ich do więzień. Tam już sobie z nimi osadzeni poradzą. Ale na miłości boską nie piętnować za to całego kościoła. Nie drzazga - tylko hipokryzja ludzi dla których wszystko jest pretekstem do ataków na kościoł rzymskokatolicki. A najzabawniejsze jest to, że najbardziej atakują KK ludzie o poglądach liberalnych, którzy są za tym by pary homo miały prawo do adopcji dzieci. A naukowo udowodnione jest, że ludzie o skłonnościach homoseksualnych najczęściej dokonują aktów pedofilskich... I jak zwykle lewuski zaorały samych siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2019 o 2:20

avatar koszmarek66
0 / 0

@deanthehunter Ponad 2 lata temu rząd wyrzucił z policji wszystkich, którzy zaczynali swoją karierę w strukturach SB (np. w wydziale paszportów) i obniżył im emeryturę. Wszystkim. nawet tym, którzy pracowali miesiąc w SB, a potem 27 lat w policji IIIRP. Ukarano ich hurtem, pod patronatem tego, który twierdzi, że ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę.
Uważam, że to wstrętne.
Teraz nikt rozsądny, o poglądach niespójnych z "dobrą zmianą" nie domaga się działań w podobnym stylu ale nalega na rzeczywiste oczyszczenie zatwardziałych struktur z ludzi, którzy dokonują tych wstrętnych przestępstw i tych, którzy ich chronią. Kościół Katolicki musi zrozumieć, że podlega nie tylko prawu boskiemu i kościelnemu ale także państwowemu. Tak jak temu ostatniemu, z równą mocą, powinienem podlegać ja, Ty, prezydent, no i także ksiądz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreev
0 / 0

haha. dobre . przeniesienie na inną parafię, znaxzy się budowę uleczy Józka i wymaże jego winy .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem