Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
663 671
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar RM_PL
+34 / 38

Pewnie nie udała się koncepcja zrobienia z niej "Świątyni Wszystkich Religii i Ateizmu".
A tak realniej to obstawiam typowe zachowanie "na polskiego polityka": Obiecamy wszystko by mieć lepszy PR a jak jest po wszystkim to mamy to gdzieś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+19 / 27

" ... Cytując sekretarza prasowego świątyni Andre Finot, "wielcy potentaci nie wpłacili ani centa".

- Chcieliby znać konkretne cele, na które pójdą pieniądze, a nie po prostu płacić robotnikom za pracę. .. "
źródło : https://www.money.pl/gospodarka/milionerzy-obiecywali-wplaty-na-odbudowe-notre-dame-szybko-zapomnieli-o-obietnicach-6392155696514689a.html

Też gdybym miał wpłacić dużą kwotę chciałbym wiedzieć na co konkretnie zostanie ona przeznaczona Potencjalni darczyńcy widocznie mają obawy że, przekazane pieniądze zostaną roztrwonione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2019 o 5:53

K Karolllo
+4 / 8

I już widać jak łatwo ciemnotą manipulować... Autor demota nie dokleił uzasadnienia czemu nie wplacają, ludziom oczywiście nie chce się poszukać pełnej informacji i już mamy newsa że hoho.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tattered
-3 / 5

@maksiking9 w Szkocji jest mnóstwo starych ruin, które wyglądają cudownie w stanie w jakim są. Nikt nie wkłada pieniędzy w niepotrzebne odbudowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tattered
-5 / 5

@maksiking9 A ja widzę piękno i w jednym i w drugim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qra_0
-1 / 13

a i tych co już dali 80 to moim zdaniem zrobiono w balona. takie obiekty na pewno mają ubezpieczenie więc katedrę odbudują sobie z palcem w nosie z tego ubezpieczenia. no ale budowa kościoła to dla kościoła idealny interes. można zbierać kasę z nieskończoność w celu ukończenia potencjalnego kościoła. dlaczego świątynie opatrzności tak długo budują(?) no przecież nie dlatego że nie mają kasy. dlaczego kościół na zawadach sprytny ksiądz nie wykańcza tylko kościółek tkwi w budowie(?) nie ma po co. a przecież wystarczyłoby sprzedać kilka kościelnych działek jednorodzinnych lub usługowych w wilanowie i za to wybudowałby spokojnie dwa takie kościoły. jestem przekonany że katedrę w Paryżu tez będą budować nieprzyzwoicie długo i ciągle beda zbierać kasę na ta budowę. na tym polega ten interes.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
-1 / 7

Polscy ministrowie deklarowali, że zwrócą premie które "im się po prostu należą". Jak na razie potwierdzono trzy zwroty... Ale nawet te trzy zwroty, to nie zwroty, tylko wpompowanie pieniędzy z budżetu w kościelną organizację Caritas. To może Caritas wesprze odbudowę Notre Dame, bo w Polsce nie ma przecież zabytkowych kościołów wymagających dotacji na remonty...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kanwen
0 / 2

Taki zabytek i nie był ubezpieczony? Ludzi w balona robią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M moniek
-4 / 4

80 mln?? Widać jak łatwo głód na świecie by zniknal gdyby tylko ludzie chcieli robić coś dobrego a nie pokaz. Ile ludzi, ile żyć można by uratować za taką kasę. To nie lepiej odbywać budowle....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Crollo
+1 / 3

Jak zobaczyli te projekty ze szklanym dachem to zwątpili w to czy na pewno chce się odbudować ten dach z duchem epoki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem