Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Proponuję zatem, odebrać każdemu policjantowi całe uzbrojenie, kamizelki, kajdanki, tarcze i wszystko to co mają w tym swoim arsenale
by zakalakamienicy
+
110 124
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L lolo7
+2 / 8

Nie no, wystarczy coby łapali przestępców przy użyciu środków współmiernych do potrzeb danej sytuacji oraz z poszanowaniem przepisów. Tyle wystarczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 5

@lolo7 tutaj myślę zadziałała inna sprawa. Cała historia stała się medialna, więc policja uznała że trzeba pojechać na "ostro" żeby ludzie widzieli że jak to niby policja się nie stara zapewnić nam bezpieczeństwo. Poniekąd realizując żal ludu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zakalakamienicy
+1 / 3

@lolo7, czyli policjant ma przewidzieć dokładnie co się wydarzy? Ma znać 100% przebieg reakcji człowieka
i przebieg całej sytuacji? Łatwo oceniać wszystko przed komputerkiem, kiedy nic Ci nie zagraża, nie jesteś z tego rozliczany, nie masz na sobie presji społeczeństwa i góry, nie musisz podejmować decyzji w kilka sekund, możesz przemyśleć co napiszesz i masz na to nieograniczoną ilość czasu. Wtedy jest bardzo łatwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lolo7
-1 / 3

@zakalakamienicy
No tak. Tych kilku uzbrojonych i przeszkolonych policjantów poczuło się zagrożonych widząc dwudziestoletniego typa w majtkach i podkoszulku z rękami uniesionymi w górze w geście poddania się. Powinni mu profilaktycznie jeszcze przestrzelić kolana bo kto wie co mu jeszcze strzeli do głowy w trakcie tego klęczenia na ziemi z podniesionymi rękami (oby nie strzelił policjant). Policjanci są przeszkalani. Mają procedury, które zakładają różne działania jakie mogą zajść w trakcie zatrzymania i nic nie usprawiedliwia linczu. Do czasu wydania prawomocnego wyroku w sprawie, funkcjonuje domniemanie niewinności, natomiast prawa człowieka funkcjonują przez cały czas. Pomyśleć, że jeszcze niedawno wszyscy byli wstrząśnięci sytuacją gdzie niesłusznie zatrzymany chłopak zmarł po podduszaniu i rażeniu paralizatorem dla zabawy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
-1 / 1

@lolo7 NO TAK. Powinni nakrzyczeć na niego a on powinien sam się udać na miejsce zatrzymania. Chłopie - to jest morderca, który się przyznał a nie kierowca złapany na przekroczeniu prędkości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lolo7
0 / 0

@Buka1976
Przyznał się po zatrzymaniu... Podobnie jak Komenda. Dodatkowo do czasu wydania prawomocnego, skazującego orzeczenia sądowego funkcjonuje domniemanie niewinności, nie mówiąc już, że prawa człowieka, a w tym wypadku godność są niezbywalne i NIKT nie może ich odebrać lub ograniczyć. Sorka takie prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 4

Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem. Jak ukończysz kurs, wróć i popraw treść demotywatora na pasującą do opisywanego tekstu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+5 / 7

Pokazówka ministra Ziobry. Swoją drogą niezbyt ładnie zbijać kapitał polityczny na tragedii śmierci dziecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+3 / 5

By tylko się nie okazało, że w całym tym amoku nie wymusili przypadkiem zeznań przy użyciu paralizatora, bo z tego co mówili zeznania to jedyny dowód jaki posiadają, a poszkodowany może je odwołać przed sądem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T testujac092
0 / 2

czas już powiedzieć DOŚĆ !! i w końcu wprowadzić wyczekiwaną przez miliony ustawe o bestiach, o bestiach w mundurach, sprawa Igora Stachowiaka pokazała jacy oni są naprawde, dla tych zwyrodnialców nie powinno byc praw ludzkich, zachowuja sie jak zwierzęta wiec tez ich tak potraktujmy, wściekłe psy się usypia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
0 / 0

Mniej tvp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niejestembotem4321
0 / 0

@lolo7 Ekhm Magdalenka też miałal pójść łatwo... Oni go nie skatowali wzieli go i tyle kurde nie jest święty żeby obchodzić się z nim jak z jajkiem choć to tylko podejrzany. Skąd wiesz, że w innych miejscach mieszkania nie było uzbrojonych pzręstepców? Jest oskarżenie o zabicie 10 latki czy taka osoba myśli raconalnie? Czy zagwarantujesz swoim życiem, że jeśli zapukała do niego policja to on by spokojnie otworzył, anie próbował uciekać lub zatakować policjantów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peel18
0 / 0

Było by jak na zachodzie , dajcie im K R E D K I !!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem