Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
49 69
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 6

Mógłby ktoś wreszcie zasugerować panu JKM przejście na zasłużoną emeryturę i odsunięcie się od polityki. Może w końcu ludzie prawicy mieliby szansę dostać się do władzy. Sensowni, opanowaniu u racjonalni ludzie, którzy realnie chcą coś zmienić dla dobra Polski i Polaków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 o 9:57

avatar MirrorOfDoom
+1 / 1

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Patrząc na to, w którą stronę poszła Wolność w wyborach europejskich, to zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+3 / 5

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Inni próbowali wielokrotnie i mają jeszcze marniejsze poparcie.
Przykro mi, ale powodem jest to, że kapitaliści byli mordowani, później tępieni, uciekali z kraju, a od paru lat zgodnie z prawem wyjeżdżają za pieniędzmi... Zostaje co raz ich mniej, a socjaliści roszczeniowi umieją się rozmnażać bardzo dobrze...

Jako dowód - sprawdź poparcie JKM, czy konfederacji na wyspach...
Niestety w USA mimo działań PIS w kierunku antypolskim, propaganda TVP i Polonia działa...
Oni wierzą, że PIS jest partią mającą monopol na patriotyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 o 10:29

W Wiadro1
-5 / 7

@w0lnosc Bądźmy szczerzy: Jak ktoś kto postuluje zamknięcie przeciwników politycznych w klatkach z drutu kolczastego i poddawanie ich intensywnej indoktrynacji ma wmówić ludziom że jest wolnościowcem? XD
Średnio co kwartał wali jakieś idiotyczne teksty które go dyskredytują w oczach opinii publicznej i utrwalają etykietę oszołoma: A to Hitler nie wiedział o holokauście, a to zawsze się trochę gwałci, a to paraolimpiada to szachy dla debili, a to pedofilia jest w sumie lepsza od edukacji seksualnej... Ja tam jestem lewakiem i mi to nie przeszkadza że on się kompromituje ale ewidentnie facet nie umie być skutecznym politykiem i dlatego musiał założyć swoje 700 partii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 0

@w0lnosc piszesz bardzo zasmucające słowa, niemniej wyjątkowo prawdziwe. Socjalizm rośnie dziś w siłę w zastraszającym tempie a ludzie, którzy mogli by dać jakiekolwiek kontrast z rozsądku i racjonalności są spychani na margines i przedstawiani jako stanowiący zagrożenie.

Niestety Pan Janusz, takimi właśnie "zagrywkami", jeszcze bardziej pogarsza sytuację prawicy.
Wielka szkoda, że tak właśnie się dzieje.

O socjalistycznym, lewicowym PiS nie będę się wypowiadał.
Zdradzieckie *(wstaw dowolny epitet pejoratywny)

Serdecznie pozdrawiam i życze miłego dnia,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+1 / 1

@Wiadro1 szczęśliwie prawica - to nie wyłącznie JKM. Są jeszcze rozsądni ludzie po tej stronie światopoglądowej. Stabilni, racjonalni i logicznie podchodzący do życia. Lewica, gdyby tylko była po jej stronie taka wola, mogłaby dopuścić do swojej świadomości istnienie wśród ludzi potrzeby poszerzania ich wolności, samodzielnej odpowiedzialności za swój los oraz przede wszystkim, ekonomiczno-społecznych zalet uwolnienia rynku i umożliwienia działania naturalnie regulujących go mechanizmów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 o 12:01

A andrkac
+3 / 3

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata poszerzanie wolności i odpowiedzialność za swój los są sprzeczne z ideami lewicowymi. Lewica chce wpasowania ludzi w sztywne ramy. Możesz wpradzie wyglądać jak chcesz, ale myśleć masz tak jak ci karzą, a ponadto - państwo o wszystko za ciebie zadba.
Jeśli lewicowiec pomyśli tak jak sugerujesz to będzie znaczyć, że nie jest już lewicowcem. I oby tak się stało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrkac
+6 / 6

@Wiadro1 Prawdę mówiąc ludzi którzy szkodzą państwu i ludziom właśnie powinno się zamykać w więzieniach. Oczywiście reedukacja to bzdura, ale ja się krulowi nie dziwię - to bezsilność.
Skoro większość społeczeństwa uważa, że panaceum na wszechobecne ułomności lewicy i socjalizmu jest ...jeszcze więcej lewicy i socjalizmu, no to sorry - naprawdę nie wiadomo jak do ludzi przemawiać.
Obecni "opozycjoniści" uważają się za centrum i lewicę, uznając, że PiS to prawica. Jednocześnie bez skrępowania twierdzą, że rządy PiS są jak komuna. Proponują więc więc swoje rządy socjalistyczne zamiast PiSowskich rządów socjalistycznych.
Ludzie, pomóżcie raz w życiu wybrać prawicę. I jak to nie zadziała, to dopiero będziecie mogli powiedzieć, że lewica jest słuszną drogą. Oczywiście tak nie będzie, bo praktyka wskazuje, że zawsze rządy prawicowe, wolnościowe są lepsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
+3 / 3

@Wiadro1 nie. To ma być nauka matematyki dla każdego chętnego zajmowania się ekonomią i gospodarką. Dla każdego, co Twierdzi, że jest w stanie wydać lepiej pieniądze od obywateli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 o 14:06

avatar kondon
+2 / 2

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Pokaż prawicową partię z większą popularnością, niż ta Korwina. No niestety wolnościowe ugrupowania nie są dopuszczane do mediów i ludzie nawet o nich nie wiedzą. Aby się przebić trzeba walnąć coś kontrowersyjnego. "Nieważne jak o tobie mówią, byle nie przekręcali nazwiska."

Niestety nie da się prowadzić rozsądnej i merytorycznej polityki wolnościowej. Gwiazdowski poniósł ogromną porażkę.
https://www.youtube.com/watch?v=kllQnSZtKxo wyjaśnienie politycznych zasad, trochę długie, ale jak będziesz miał chwilę to obejrzyj.

@Wiadro1 Akurat zamykanie polityków jest u nas mało kontrowersyjne i takimi tekstami raczej nikogo do siebie nie zrazi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 0

@kondon nie chodzi o poparcie. Masz rację, co do tego. Chodzi o medialną szkodliwość tego typu wypowiedzi. To pożywka dla lewicowców, żeby ośmieszać prawicę i marginalizować jej udział w życiu politycznym Polski. Istotny udział dodam.

Da się prowadzić taką politykę. Wystarczy być merytoryczny, rzeczowym i konsekwentnym. Nic tak nie rozkłada 'lewactwa" na łopatki jak elementarna logika poparta najbardziej oczywistymi faktami :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2019 o 15:06

avatar kondon
0 / 0

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Ale gdzie masz rozkładać to lewactwo, jeśli nie ma Cię w ogóle w mediach? Trzeba się jakoś przebić... Gospodarka nikogo nie interesuje, a żeby ktoś jeszcze miał pojęcie co jest słuszne.
Chciałbym, żeby to tak wyglądało, ale to niestety nie zadziała. Gwiazdowski próbował i jaki wynik osiągnął?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
0 / 0

@kondon w takie konfiguracji, z taką formą przebicia, to układ między młotem i kowadłem moim zdaniem. Więcej szkody niż pożytku. Poza tym, media to nie tylko telewizja państwowa. Są inne platformy, które mają sporą oglądalność. Jest wiele kanałów dotarcia do wyborców. Zobaczymy, jak wiele dobrego zdziała taka postawa na jesień. Mocno obawiam się, że nie będzie się z czego cieszyć, a dobrze byłoby, żeby jakaś frakcja prawicowa miała wreszcie jakikolwiek głos w sejmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
-1 / 3

Pierwsza klatka dla Korwina!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem