Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna

www.demotywatory.pl
+
552 557
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
+40 / 40

Niektórych życie polega na tym, że żyją od zadymy do zadymy - światowa Karyna pokazuje swoją wyższość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
+37 / 37

Przykre, że takie jednostki mamy w naszym społeczeństwie, a jeszcze bardziej przykre jest, że to idzie w internet, w świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
+44 / 64

Patologia powinna być z urzędu sterylizowana. Patusy się mnożą na potęgę. Normalni ludzie maja obecnie 1-2 dzieci a patusy wiadomo. Przekazują swoje geny, pasożytniczy styl życia i robi się wielopokoleniowa roszczeniowa patologia. Tylko sterylizacja i problem patusów na przestrzeni kilkudziesięciu lat będzie marginalny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2019 o 9:48

S seybr
+20 / 32

@Do_cent hahah to samo pomyślałem. Pierwsza myśl, Hitler to jego idol. Ale wiesz trochę ma racji. Normalni rodzice, pracujący mają maks jedno czy dwójkę dzieci. Czasem mają trzecie dziecko. Chcą zapewnić najlepszy byt. Patologia mnoży się i żyje na socjalnym garnuszku. Wystarczy popatrzę na swoje podwórko. Ja dwoje dzieci, praca na etacie plus swoje prywatne zlecenia. Żona na etacie. Zapewniamy dobry byt. Kawałek dalej patologia. Młodsi od nas, mają czwórkę dzieci. On pracuje na czarno, ona całe życie w domu. Zero dochodów, chyba że liczymy jego pracę na czarno. Bywa że ma w dupie i nie pracuje, bo im się wszystko należy od gminy. Oczywiście język jak na patologię przystało. Dzień bez piwa, alkoholu to dzień stracony. Jakie wartości przekażą ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+3 / 11

@Do_cent Poczytaj o rodzince Hitlera, gdyby patologia była sterylizowana to Hitler by się nie urodził.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F frankpunk
+7 / 13

Był taki film. Głupkowata komedia, ale problem, o którym piszesz był tam całkiem nieźle pokazany. Inna rzecz, że obecne władze naszego kraju wspierają taki stan rzeczy. Sterylizacja może nie, ale przerzucenie ciężaru pomocy na rzecz normalnej części społeczeństwa jak najbardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+7 / 11

@frankpunk
Można było i należało podnieść kwostę wolną od podatku dochodowego, np. do 40 000zł.
Byłoby to też tańsze, bo sama obsługa 500+ kosztuje rocznie grubo ponad 1,5 miliarda zł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
+8 / 12

@Glospierogow margines społeczny czy jak kto woli patologia to rak na zdrowym społeczeństwie. Rodziny takie nie są w stanie przekazać swojemu potomstwu właściwych wzorców. Dziecko które dorasta w takim środowisku patologie przyjmuje jako normę i gdy spotyka się z właściwymi normami i obyczajami uważa że jest to jakieś nienormalne. Praca? Jaka praca przecież ojciec czy matka w domu ciągle siedzieli. Dochodzi do tego ich roszczeniowa postawa, że im się należy bo mają źle. Mają im na swoje zachcianki DAĆ ludzie pracujący, zajmujący wyższa pozycje społeczną bo to przecież złodzieje, kombinatorzy i to przez nich patola ma źle. Rozumiem, że są rodziny biedne gdzie się nie przelewa ale rodzice mimo wszystko starają się aby ich dzieci prezentowały właściwe postawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edzsledz
-4 / 12

@corvus_pl, może czas wyjąć głowę z d... i przestać wierzyć we własne wymysły? Chciałem wypisać kilka większych zdań, ale szkoda czasów przekonanych przekonywać. Naprawdę, jak czyta się takie wypociny to głowa mała. I z własnego doświadczenia życiowego wiem że najczęściej takie zachowanie widzi się u rozwydrzonych jedynaków, niż u ludzi które miały większość ilość rodzeństwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
-4 / 4

@edzsledz ciekawe jakie masz to doświadczenie. Określenie życiowe doświadczenie jest dosyć subiektywne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
+5 / 9

@Glospierogow każdego roku do młodzieżowych ośrodków wychowawczych czy też zakładów poprawczych trafia dosyć duża liczba młodzieży. Koszt utrzymania jednego od 4 tys. w górę w MOW. Zakłady poprawcze o wiele więcej. Roczne są to sumy niewyobrażalne które idą w błoto tak naprawdę. Z raportu NIK wynika że zdecydowana większość młodzieży osadzonych w takich miejscach po opuszczeniu ich wraca do starych wzorców postępowania. Nie poruszyłem tutaj kosztów jakie generuję choćby młodzieżowe ośrodki socjoterapii, PCPR-y, MOPS, GOPS, itp. Płacą za to obywatele którzy pracują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2019 o 10:16

C corvus_pl
+1 / 5

@Glospierogow Naprawdę sądzisz, że jeśli dziecko wzrasta w patologii 15 lat to nagle w 3 lub 2 lata stwierdzi oj to było złe i ja tak nie chce? Może w idealnym świecie tak to funkcjonuje. Wskaz mi co pominąłem ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edzsledz
+1 / 1

@corvus_pl, no jeśli mówię o moim punkcie widzenia to jakie ma być jak nie subiektywne? No chyba że dodam do tego "że obiektywnie rzecz biorąc" i nagle stwierdzenie robi się obiektywne, tak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 7

@corvus_pl @Do_cent mam fajniejszy pomysł. Jednorazowa zapłata w wysokości np 1000zł za wysterylizowanie się XD. Nikt nikogo nie zmusza, ale patusy myślą na krótką metę. Taki typowy sebix czy karyna pomyśli "zaje***a opcja, na bank już nie wpadnę z ciążą, a jeszcze mi zapłacą!". A potem państwo sobie to odbije, nie płacąc takiej patoli 500+ i innych zasiłków XD, bo nawet jak tylko jedno z nich by pracowało to by się na zasiłki nie załapali :P .
A nikt normalny by się nie dał wysterylizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K klimko
+2 / 2

Patologia mówisz? Znam kilka rodzin które mają po 4 lub więcej dzieci i bardzo się starają aby dzieci miały wszystko co jest im potrzebne do prawidłowego rozwoju. Nie liczą tylko na 500 plus ale minimum jedno lub dwoje rodziców pracuje więc nie należy mówić że mając 4 lub więcej dzieci to patologia. Czasami można bardziej porównać patologie do rodzin z jednym dzieckiem - ono jest takie kochane i wszystko musi mieć i wszystko się należy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Do_cent
+1 / 1

@Prally
Chciałbyś decydować o tym, kto będzie sterylizowany, a kto nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Do_cent
+2 / 2

@Elew
Godwin to mądry gość. Twoje stwierdzenie jest jednak nadużyciem - oto dlaczego: "prawo" Godwina od początku było tylko żartobliwym stwierdzeniem, że w miarę trwania dyskusji ktoś w końcu przywoła porównanie do Hitlera lub nazizmu. Tam nie ma nic o przegraniu/wygraniu. W oryginale sformułowane jest tak: "As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.”.

Żeby było śmieszniej, sam takich porównań używa, nie widząc w tym nic złego. Po zamieszkach w Charlottesville umieścił na na Twitterze: „Jak najbardziej porównujcie tych gnojków do nazistów. Bez ustanku. Jestem z wami”. (By all means, compare these shitheads to Nazis. Again and again. I'm with you).

A tak na marginesie - popierasz postulat sterylizowania osób z powodu zaliczenia ich do tzw. "patologii"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
-3 / 7

@Do_cent

Owszem.
IQ poniżej 90- sterylizacja
Recydywa- sterylizacja
Korzystanie z MOPSu- sterylizacja
Zgwałcenie- sterylizacja
Pedofilia- sterylizacja
Kazirodztwo- sterylizacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+3 / 3

@Prally

1 Rodzina Hitlera była całkiem normalna jak na tamte czasy.

2 Pomysł sterylizacji jest dosyć słaby z różnych powodów:
- Kto jest patologią i kto będzie o tym decydował.
- To że Twój ojciec był genialny nie oznacza że ty też będziesz bo możesz być debilem, ale już Twoje dzieci mogą być mądrzejsze nawet od Twojego ojca. Czyli już tracimy.
- iloraz inteligencji nic nie znaczy.
- sterylizacja stałaby się narzędziem do walki z ludźmi. NP: popierasz inną władzę? Ojej Twoje IQ to 89... Tak wyszło na teście.Tak naprawdę to czytając Twoje wypowiedzi pod tym tematem zaczynam się zastanawiać czy przymusowa sterylizacja w Twoim przypadku nie byłaby dobrą opcją. Spłycasz problem i podajesz bardzo szkodliwe rozwiązanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

@Saladyn1

1. Tak normalna że związek jego ojca był praktycznie kazirodczy, a ojciec Hitlera tak go pobił, że młody Adolf przez trzy dni był nieprzytomny.

2. Człowiek o IQ niższym o przeciętnego ma małe szanse zapewnienia odpowiednich wzroców do rozwoju swoim dzieciom. Nawet gdyby któreś miało IQ przeciętne albo nawet powyżej przeciętnej, będzie mieć problem z wzorcami.

3. Mnie nie trzeba sterylizować. Mam chorą tarczycę, i chroniczną depresję co już zniechęca mnie do posiadania dzieci, poza tym nie stać mnie na dzieci więc ich nie mam. I planuję nie mieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+1 / 1

@Prally

1 Byli kuzynostwem drugiego stopnia. Dziadek Klary był bratem ojca Aloisa. Otrzymali ślub kościelny więc nie ma się co spinać bo Kościół był dużo surowszy pod tym względem niż państwa.

2 Ty nie masz zielonego pojęcia czym jest IQ... O jakie pozytywne wzorce Ci chodzi? Ucz się, pracuj bądź dobrym człowiekiem? Serio uważasz że człowiek z IQ np 87 nie jest wstanie chodzić do pracy, zachęcać dzieci do nauki i wszczepiać im zasad funkcjonowania w społeczeństwie?

3 Czekaj... Ty chciałeś pytać się ludzi czy chcą mieć dzieci czy chciałeś ich sterylizować z automatu? No, właśnie, więc co kogo obchodzi że nie planujesz mieć dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
0 / 0

@corvus_pl Nikt nie broni sie tobie rozmnażać i przekazywać swoich elitarnych genów, w czym problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rododendron90
0 / 0

@corvus_pl po czym poznaleś że ona jest z rodziny wielodzietnej Sherlocku? Bo takie egzemplarze jak na załączonym obrazku to naogol rozpieszczpne przez tatusia jedynaczki. Ale wiadomo, takie "lepsze sortu" jak Ty wiedzą lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
-1 / 1

@rododendron90 Tak oczywiście. Znam to ogólnie przeświadczenie że przejawy niedostosowania społecznego równie często zdarzają się w rodzinach o prawidłowych wzorcach. Oczywiście nie jest to podparte żadnymi faktami. Badania jasno pokazują w jakich rodzinach dochodzi to przekazywania niewłaściwych wzorców. Więcej, literatura problemu jasno wskazuje z jakich rodzin młodzież znajduje się w szeroko rozumianych placówkach opieki całodobowej. Dalej możecie uprawiać wesołe bajania o idealnym świecie ale fakty są takie, że na utrzymanie patologii w społeczeństwie idą grube miliardy każdego roku. Odnosząc się jeszcze do posiadanego IQ rodziców i wpływu na wychowanie. Jak najbardziej wykazano korelacje między tymi dwoma aspektami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 czerwca 2019 o 16:52

R rododendron90
0 / 2

@corvus_pl powtarzam pytanie, bo jakoś się nie odniosleś: skąd wniosek że ona jest z nienormalnej, patologicznej rodziny, czyli według Ciebie takiej, która posiada więcej niż dwoje dzieci?
A tak z innej beczki-ja bym wolał być z wielodzietnej rodziny, niż z rodziny takich smutasów pseudo intelektualistów jak Ty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
-1 / 1

@rododendron90 Sięgnij do literatury dotyczącej przejawów niedostosowania społecznego to się dowiesz. Zapewne tego nie zrobisz bo przekracza to twoje możliwości intelektualne. Oczywiście mylisz nawet sedno tematu rozmowy co stawia cie w kiepskim świetle. Jasno i jednoznacznie pisałem o patologii a nie o rodzinach wielodzietnych. Oczywiście tutaj znowu polecam zapoznać się z badaniami których jest sporo i dowiedzieć się czy występuje korelacja miedzy wielodzietnością a występowaniem patologii. Nazywanie kogoś pseudointelektualistą w przypadku kiedy nie ma się pojęcia o czym się mówi no jest zabawne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rododendron90
+1 / 1

corvus_pl nie. Pisałeś o rodzinach patologicznych, czyli takich, które wg ciebie posiadają więcej niż dwójkę dzieci. I napisales to, jak to ujmujesz, jasno i jednoznacznie. A propos sedna tematu-temat wilodzietnosci zacząłeś ty, co nie ma nic wspólnego z treścią filmu.
P.S. Nie obrażaj się o pseudointelektualiste. Jesteś intelektualisą pełną gębą. Pełno takich intelektualistów na forach czatowych i pod budką z piwem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthvelociraptor666
0 / 0

@corvus_pl Sterylizacja urzędowa to dobry pomysł, ale żeby to miało sens powinno się poddawać wazektomii wszystkich mężczyzn, najlepiej na skalę światową. A rodzicem będzie można zostać dzięki zapłodnieniu in vitro, po przejściu odpowiednich testów i spełnieniu warunków niezbędnych do prawidłowego, szczęśliwego wychowania dziecka. To takie utopijne sci-fi, ale to by całkowicie wyeliminowało patologiczne jednostki, a przy okazji problem przeludnienia planety, a co za tym idzie jej zanieczyszczenia, wyczerpywania zasobów a i nawet bestialskiego traktowania zwierząt hodowanych na żywność. Ale to by wymagało powstania rządu planetarnego, a to jeszcze daleko przed nami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C corvus_pl
0 / 0

@rododendron90 Wskaz mi post w którym napisałem, że rodziny patologiczne to takie gdzie jest więcej niż dwójka dzieci? Nie zrobisz tego bo takiego czegoś nie napisałem. Uwidocznił się twój kompletny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tematu wielodzietności również nie zacząłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssebastianek
+14 / 14

Lać i patrzeć czy równo puchnie !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+12 / 14

Dodam tylko że nie rozumiem postawy ochroniarza. Piszą że pracownica zwróciła jej uwagę nawet nie z powodu psa w wózku, ale z powodu głośnej rozmowy przez telefon i wyjadania orzechów- przecież to jest normalna kradzież!
W Lidlu w takiej sytuacji ochrona dokonuje zatrzymania, jest wzywana policja. Karynka by musiała wydać całe 500+ na mandat to by może coś do łba trafiło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2019 o 20:46

F frankpunk
+5 / 5

Mnie natomiast jego postawa w ogóle nie dziwi. Ten pan nie ma poprosi zbyt wiele wspólnego z ochroniarzem. Niestety podejście w Polsce do ochrony jest takie żeby było jak najtaniej. Nie ważne jak, ważne żeby tanio. A niestety profesjonalna ochrona (tak, w sklepach powinna być profesjonalna ochrona - wyspecjalizowana dla danego środowiska pracy) kosztuje dużo. Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Darksmakosz
+4 / 4

@frankpunk Masz niestety racje, pan Mietek po 50 ciężko żeby sobie poradził z młodym ja wiem 25 letnim gościem jak ten zacznie awanture...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zeter
+3 / 3

W świetle polskiego prawa ochroniarz nie ma prawa nawet dotknąć klienta, może jedynie wezwać policję. Zatrzymać kogoś też mu nie wolno :)
Brzmi to debilnie, ale tak jest wg. prawa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 2

@Zeter
Na szczęście patologia o tym nie wie, dlatego "aresztowania" są na porządku dziennym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
-1 / 1

@Darksmakosz
Zależy od pana "Mietka",

Jak byłem na studiach to widziałem jak gościu koło siedemdziesiątki w pubie wziął za frak awanturującego się gościa który był na oko między 22-30 lat, i wywalił za drzwi jak szmacianą lalkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@Darksmakosz paralizator poradzi sobie z każdym.
Drugą sprawą jest to co napisał Zeter... :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adolfik89
+2 / 2

I ten pies- Bogu ducha winny...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZbaVu
+1 / 3

Dzwoni do Seby xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawlon1
+6 / 6

babke powinno sie odnalezc i wlepic jej mandat, za cokolwiek, moze byc za wulgarne slownictwo, obrazanie, grozby czy napasc na pracownice sklepu. inaczej bedzie uwazala ze zrobila slusznie i jest bezkarna
mandacik z 500zl swietnie by jej zrobil

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agabla88
+1 / 1

A dziewczyna pod filmikiem sama sie przyznala kim jest. Normalny czlowiek po 1 by tak nie zareagowal, a jezeli juz by sie zdarzylo to raczej wolalby sie ukryc ze wstydu a nie jeszcze chwalic ze to ona..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bari18
+2 / 2

czy tylko mnie śmieszy to jak Karyna stoi? hahahah normalnie jaki bulwers całym ciałem :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
0 / 2

przynajmniej widać morde tej szmaty i każdy kto chce może jej teraz napluć w ryj tak dla równowagi....a nóż sie ogarnie, choćby dla świętego spokoju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fumanchu
-2 / 4

Wszystko przez psy. Zakazać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
0 / 0

Zadymiara wygląda jakby była naćpana (widać wyraźnie pobudzenie psychoruchowe). Ewentualnie to przypadek hipomanii, ale stawiam raczej na amfę albo inny narkotyk pobudzający.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rafik86
0 / 0

Aha To tak wyglądają i zachowują się karyny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F faraon69
-2 / 2

Patologia 500+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ruunawayboy
-1 / 1

Trzeba zacząć od tego że laska jest albo chora psychicznie albo zdrowo naćpana dopkami nawet patola ? Nie wygląda mi na taką , z innym stanem świadomości zdecydowanie tak .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andre53
-1 / 1

idiotek ci u nas dostatek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
-1 / 1

Co za tępe qoorweesko...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rageman1990
-2 / 2

Zna ktoś tą królewnę??? Udostępniać jej profil, niech każdy się dowie kto to jest i ciekawe co wtedy by miała do powiedzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Don_MIRas
0 / 0

Przecież to pluszowy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
0 / 0

To wygląda na MANIPULACJĘ. Wycięto fragment tuż przed tym jak Karynie skoczyło ciśnienie więc nie wiemy co sie stało. Mogła jej sprzedawczyni ubliżyć, dać w pysk itp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem