Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
124 172
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Passcooda
+20 / 20

A moze nie ma kasy na chusteczki i stara sie cos wymienić, bo ich potrzebuje? Nie pisze- daj! Marnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xynthia
+19 / 19

@Passcooda
To nie wiesz, że teraz jak ma się dziecko i coś się dla niego potrzebuje, to od razu zostaje się "madką bombelka"? Nie musisz pisać "dej", jesteś "madką" i już! Widzę tu poważne przegięcie w drugą stronę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J januszkochanowski
+11 / 15

Czy to źle że chce coś co zalega w domu niepotrzebne zamienić na coś co się bardziej przyda? Takie głupoty o madkach i bombelkach piszą wieczne rude prawiczki które nigdy cycka nie widziały poza pornosami i walą gruche przed kompem a później wylewa ją żale na tych którzy maja dzieci. Dziecko to skarb największy i nic nikomu do tego jak mówi na to dziecko. Jakiś kompleks małego członka u takich ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_4096
+12 / 14

zenujacy jest ten demot. Nie widze nic zlego w takiej wymianie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pelagius
+5 / 5

Kobieta chce oddać praktycznie za darmo całkiem niezły kaganiec. Nie chce za to pieniędzy, nie chce gór złota, tylko paczkę chusteczek nawilżanych! Co w tym niby złego? Jakby napisała, że chce oddać za paczkę chipsów, nikt nie robiłby z tego mema, ale jak chce coś dla dziecka, toż to "madka bolka graszyna". Ludzie ogarnijcie się. Przypominam, że każdy z was też ma matkę i jaka ona nie jest, taką ją trzeba szanować i cierpieć. Autorze demota, pomyśl zanim zrobisz pośmiewisko z siebie, zamiast z innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kropka87
0 / 0

Bez przesady. Cena takiego kagańca na allegro to ok 14zł, chusteczki nawilżane można kupić za mniej niż 5zł. Co jest złego w tej wymianie? Sama śmieję się z "madek", ale w tym przypadku naprawdę nie ma nic złego. Wymiany od lat funkcjonują na grupach fb i różnych portalach np. odzieżowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pumbaaa
0 / 0

To TWÓJ post.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nonmiguardaremalmai
0 / 0

bombelki i madka to wymysł naszej wspanialej i madrej gimbazy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem