Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Czy Świat idzie w dobrym kierunku?
by tadek77
+
106 111
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B baranina13
+14 / 14

Ludwik gratuluje pomysłu i zamawia dodatkowe maszyny do rozlewania płynów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+8 / 8

@tadek77 O władzę. tylko i wyłącznie o władzę i pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+5 / 7

Może chodzi o przekaz: "Nasz płyn usunie każdy syf i brud !"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B binka02
+10 / 10

Tu chodzi o kasę, żeby tęczowi poczuli się wsparci i kupili produkty firmy. Marketingowo nieprzemyślane, bo trzeba sprzedawać towar jak największej grupie klientów, a nie celować w mniejszości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+6 / 6

Szkoda, bo "wróżka" to najlepszy płyn do naczyń na rynku. Ale ostatnio komuś w P&G mocno odwaliło!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tadek77
+2 / 4

@Meroller
to przeczytaj to
"Wraz ze zmianą nazwy nastąpiła także transformacja loga produktu, które od teraz jest tęczowe. Co więcej Procter&Gamble zamierza opublikować szeroki raport dotyczący LGBT+, a także rozmowy video, w których poruszane będą kwestie związane ze środowiskami homoseksualnymi.

-Tęczowa flaga na opakowaniu jest przyjemnym i widocznym sposobem na pokazanie wsparcia i jako gej z zadowoleniem to przyjmuję, ale chcę mieć pewność, że wykorzystujemy siłę, jaką mamy jako marka, by zachęcać do rozmów – przekonuje lider komunikacji LGBT+ w firmie, który wierzy, iż produkt przekona większość rodzin do poruszania w ich domach tematyki praw osób LGBT."

zrozumiałeś???

a teraz podaj kilka przykładów produktów z krzyżem kupionych w supermarkecie które mają takie analogiczne cele

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
-1 / 5

@tadek77 No dobra, więc kupisz sobie tęczowego fairy, zaczniesz z rodziną potem rozmawiać na temat homosiów czy też zaczniesz zachęcać swojego syna do zmiany płci? :)
Ludzie, firmy promują przeróżne instytucje, organizacje, raz jest to wośp, a raz homiki.
To, że taki mają cel, poruszenia tego tematu w rodzinach, nie znaczy, że przez tęczę na etykiecie ludzie zaczną dzieciom płeć zmieniać czy zachęcać do bycia homo.
Większość pewnie nawet by nie załapała, że chodzi o zachęcanie do rozmów, tylko coś w rodzaju "O, pedałów promują", albo i nawet by nie skojarzyli tego z samym celem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2019 o 20:12

R respektov
+5 / 7

Kampanie LGBT-Q nie mają na celu uzyskania "równości", to tylko maska ukazywana dla szarej masy. Jest to zgrupowanie skrajnie fanatyczne, mające na celu m.in zniszczenie Kościoła, poprzez odwrócenie od niego ludzi. Nie bym stał po stronie Kościoła, bo on też ma swoje grzeszki, m.in pedofilię, ale to, co się dzieje na naszych oczach zostało zapisane już dawno temu...

Cytat: (Mt, 24, 1-14)
Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem3. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.

Biblia jest akurat taką księgą, której nie można interpretować dosłownie, ale to co dzieje się na świecie, ma mocne odzwierciedlenie w tych słowach.
Streszczając, zniszczenie modelu tradycyjnej rodziny oraz wartości, które kształtowały wiele pokoleń i ukazywanie ich, jako "złe" i "zacofane", mnogość konfliktów, zniszczenie więzi międzyludzkich to tylko początek końca...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2019 o 15:19

B Buctobuc
+3 / 3

Może chodzi o zasugerowanie uzycia plynu w innym celu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+3 / 3

Przecież "fairy" w angielskim slangu to "ciota", więc już wcześniej promowali podobne ruchy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Melotte
+4 / 4

@tomek_s Czy wiesz, że właśnie mi odebrałeś dziecięcą radość z wszystkich poznanych w dzieciństwie Fairy Tales? Tyle lat żyłam wierząc, że to małe wróżki ze skrzydełkami na pleckach, a tu taka sytuacja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem