Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
146 177
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar survive
+4 / 4

Największy wynalazca wszech czasów, Da Vinci wolał chłopców a raczej wiedział, że są lepsi... Nie masz szans teraz udowodnić, że to co robił nie jest jedyne i słuszne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RadekB86
-4 / 6

@survive no właśnie Da Vinci również może być dowodem na to że przyszedł z planety o wyższym rozwoju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+2 / 4

Nie wiem, czy istniej reinkarnacja, ale Tesla, albo był geniuszem, albo miał kontakt z kimś z przyszłości, Mówił i wynalazł rzeczy, o których innym się nie śniło.
Zastanawiające jest też to co zostało ukryte przez służby USA po jego zagadkowej śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Excray
+3 / 3

Konieczne będzie jedynie noszenie ze sobą niedrogiego urządzenia nie większego niż zegarek. Jego posiadacz będzie mógł błyskawicznie przenosić się w dowolne miejsce na świecie. - Excray A.D. 2019. Nie zapomnijcie mnie cytować jako geniusza i wizjonera jak tylko ogarniecie teleportację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+6 / 6

Mamy wiele wybitnych umysłów. Problem powstaje dopiero, gdy zaczynają być specjalistami od wszystkiego.

Czy to, że ktoś jest genialnym matematykiem musi też oznaczać, że musi znać się na małżeństwach? A jeżeli ktoś jest wybitnym psychologiem to czy musi oznaczać, że zna się na ekonomi i nie da się wkręcić w jakąś piramidę finansową czy chwilówki?

Sam jestem elektrotechnikiem i niesamowicie szanuje Teslę. Jednak znam jego życiorys i w życiu osobistym był w najlepszym razie dziwakiem, a w najgorszym kimś kogo by trzeba by zamknąć w pokoju bez klamek.

PS Tesla sądził przy okazji, że kobiety nie są w ogóle w stanie umysłowo konkurować z facetami. Zaś te kobiety, które próbują udowodnić że jest inaczej, sprzeciwiają się boskiemu porządkowi świata i są zagrożeniem dla cywilizacji. Czy mam więc rozumieć, że i ten pogląd autor w 100% popiera?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2019 o 23:59

S Sergio03
0 / 0

Miał rację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sergio03
-3 / 3

Reinkarnacja może nie istnieć ale to co jest nam wmawiane przez religie to jest na 100% fałsz np. Był sobie jakiś tam bóg najpierw nie wyszło mu z człowiekiem potem syn z matką się rozmnozyl jakiś anioł mu zbuntowal pozabijac ludzi musiał zesłał syna zamordowali go itp. Jakiś kanibalizym transsubstancja jednym słowem głupota dla owieczek które trzeba ostrzyc zabić sprzedać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+1 / 1

Bo Tesla to ufolud byl. Podroznik w czasie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

Potencjalnie wszystko jest możliwe do póki się nie udowodni iż jest inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem