Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
223 230
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar olmajti
-5 / 7

plotka to sztuka niszczenia reputacji - rodzaj przemocy stosowany najczęściej przez kobiety :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
0 / 6

Niezupełnie. Najwięksi plotkarze jakich znałam to mężczyzni. Potem było kilka kobiet, ale nie traktowały tego jak "narzędzia do niszczenia reputacji".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-2 / 4

@Cascabel cholera. ja na ten przykład nie znam plotkującego mężczyzny. za to znam niezliczone przykłady tego jak plotki przekazywane przez kobiety wpływały na opinię o danej osobie. i co teraz? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Klementynka7
+2 / 4

@olmajti A ja znam kobiety i facetów, którzy plotkują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-2 / 4

@Klementynka7 tylko faceci plotkują z innych powodów, jeśli można to nazwać plotkowaniem. ekstremalnym przykładem takiego zachowania jest niesłuszne oskarżenie o gwałt. jeśli kobiety z premedytacją robią to w tak poważnych sprawach jak jedno z najcięższych przestępstw to dlaczego miałby by się wzbraniać przez aktami przemocy psychicznej polegającej na niszczeniu reputacji? mężczyznom nie jest to potrzebne. mężczyźni załatwiają swoje spory siłowo :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 4

@olmajti Niestety. Spory z kobietami też załatwiają siłowo. Mężczyźni też rujnują reputację kobiet plotkami. Przykład-Ty. " ekstremalnym przykładem takiego zachowania jest niesłuszne oskarżenie o gwałt." Jedno fałszywe oskarżenie na 100 prawdziwych, a Ty wszystkie kobiety traktujesz tak samo. I tak o nich mówisz. To jest niszczenie reputacji innych przez plotkę. Nie każda kobieta taka jest. Tak jak nie każdy facet rozwiązuje swoje problemy siłą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 3

@UFO_ludek czy aby napewno? Sytuacja w USA pokazuje W mężczyźni nie chcą mieć z kobietami nic wspólnego bo boją się oskarżeń o gwałt i molestowanie. Tu nie chodzi o to ile z nich jest fałszywych. Tu chodzi o to że w ogóle występują. To jak już zaznaczyłem jest ekstramalny przypadek niszczenia reputacji. Skoro nie można traktować kobiet tak samo to należy wyjść z założenia że wszystkie oskarżenia o gwałt są fałszywe. Bo występowanie tego jednego (twoim) zdaniem procenta fałszywych oskarżeń podważa obraz kobiety jako prawdomownej która nie mogłaby kłamać w tak poważnej sprawie niszczącej reputację oskarżonego. Po za tym. Polecam zgłębić się w literaturę odnośnie przemocy w wykonaniu kobiet. To że ponad 40% lesbijek w związku doświadcza przemocy zapewne też jest winą mężczyzn :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti Czy Ty naprawdę chcesz nam wmówić, ze nigdy nie skłamałeś? Ani żaden inny facet, więc wszyscy faceci mówią prawdę? Jedna kobieta skłamała, więc wszystkie kłamią? Ale Ty tak na serio? Czy tylko g burzę robisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 2

@UFO_ludek możesz mi powiedzieć po jakiego grzyba stosujesz ad personam? to jaki ja jestem nic nie wnosi do dyskusji o tym że spora część kobiet kłamie z premedytacją aby zrujnować reputację i życie innym. powiedz mi ile znasz przypadków kiedy mężczyzna został uznany że niesłusznie oskarżył kobietę o gwałt? nie ma takich? niesamowite! :D

dostakowo. wskaż mi fragment w którym piszę że WSZYSTKIE kobiety takie są? nie ma? również niesamowite :D

jak już zaznaczyłem. to że w ponad 40% zwiazków lezbijskich dochodzi do przemocy też zapewne jest winą mężczyzn i zdecydowanie wskazuje na to że wszystkie argumenty wysuwane przeciwko temu że kobiety nie są takie idealne jak się je przedstawia są obrzydliwym pomówieniem :)

rozumiem jednak że do białorycerza to nie dotrze :)
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/011/869/internet_white_knight_colored_4350.jpg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti "Skoro nie można traktować kobiet tak samo to należy wyjść z założenia że wszystkie oskarżenia o gwałt są fałszywe' Widzisz słowo 'wszystkie'? Czy nie? Jakie związki lesbijskie, jakie 40%? Skąd takie dane i co mają dorzeczy? Po co Ci ta g burza? No po co? Co chcesz w ten sposób udowodnić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 1

@UFO_ludek wszystkie oskarżenia. Nie kobiety. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy w gimnazjum nie nauczyli? Co do tego mają związki lesbijskie? A no że napisałeś że mężczyźni spory z kobietami załatwiają siłowo zakładając z góry że kobiety przemocy nie używają.

A dane są ogolnodostepne. Wiele niezależnych badań na to wskazuje. Mógłbym odbić piłeczkę i zapytać skąd masz dane na temat tego że 1/100 oskarżeń o gwałt jest fałszywych. Niektóre źródła podają że ilość fałszywych oskarżeń może dochodzić do 40%. Wg danych z Hiszpanii 90% zgłoszeń dotyczących przemocy w rodzinie względem kobiet jest fałszywa tylko dla tego że prawo nie przewiduje kar za takie zachowanie a ustawa o przeciwdziałaniu przemocy pozwala wydalić mężczyznę z mieszkania siła na podstawie zgloszenia i bez wyroku :)

Po co burza? Ty mi powiedz. Nie ja próbuję ocieplać wizerunek kobiet jako niezdolnych do jakiejkolwiek formy przemocy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2019 o 16:47

U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti Nie twierdzę, że kobiety nie są zdolne do przemocy. Czy jeśli ktoś zgwałci kobietę, a Ty powiesz, że nie prawda, to znaczy, że zgłoszenie było fałszywe? Jeśli Twoje dane co do 90% są jakkolwiek prawdziwe, to jest to przerażające. Czy zdajesz sobie sprawę ile ofiar przemocy nigdy nie doczekało sprawiedliwości, pomocy, zrozumienia? To po prostu przerażające. Na jakim świecie my żyjemy? No na jakim? Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Ale tak serio? Ty masz żonę, matkę albo siostrę? A może córkę? Nie boisz się, że ktoś im zrobi krzywdę ale to przecież nieprawda. Żadna krzywda, fałszywe oskarżenie i będą musiały z tym żyć? Straszne! Jeśli więcej osób tak myśli, to zaczynam się zastanawiać na jakim świcie my żyjemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 1

@UFO_ludek nie. Nie to nie jest przerażające. Uważasz że kobiety które wysunęły fałszywe oskarżenia o tak obrzydliwe przestępstwo jak gwałt myślały o ofiarach gwałtu? Nie miały je w dupie. Każdy przypadek udowodnionych fałszywych oskarżeń o gwałt czyni społeczeństwo bardziej obojętne i sceptycznie nastawione do kolejnych oskarżeń. Kobiety same sobie zgotowały ten los a oliwy do ognia dolewają feministki które twierdzą że jeśli kobieta oskarza kogoś o gwałt należy jej bezwzględnie ufać. Witamy w świecie poprawności politycznej gdzie domniemani niewinności nie istnieje bo kobiety nie kłamią :)

Btw daruj sobie argumentus ad misericordiam. W mojej rodzinie kobiety są na tyle rozważne że minimalizują prawdopodobieństwo gwałtu a siostra podczas próby gwałtu sobie poradziła z przeciwnikiem który był od niej wiekszy. Gdybym jednak ich nie znał dalej sceptycznie podchodziłbym do oskarżeń :)

Na jakim świecie żyjemy? Na poprawnym politycznie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti Twoja poprawność polityczna mnie przeraża. Naprawdę uważasz, ze kobieta sama sobie winna, bo się źle ubrała? A jaki to strój jest 'antygwałtowy'? Naprawdę powiedział byś swojej bliskiej, że zmyśliła?

Ja nei jestem bardziej sceptyczny wobec ofiar przemocy, jakiejkolwiek. Nie tylko gwałtu. Każdy przypadek jest inny, każdy należy rozpatrywać osobno. Czy zdajesz sobie sprawę jakie piekło chcesz innym zgotować? Czy kiedyś zostałeś niesłusznie o coś oskarżony?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 1

@UFO_ludek tak powiedziałby swojej bliskiej że zmyśla jeśli nie przedstawiałaby mi twardych dowodów. Proste :)

Nie m stroju antygwałtowego. Ale zachowania i stroje bezpośrednio oddziałujące na psychopatów już tak. Uważasz że to że kobiety roszczą sobie prawo do ubierania się i zachowywania się jak im się żywnie podoba wymagając jednocześnie od całego społeczeństwa żeby zapownilo im ochronę jest dobre? To się nazywa kult ofiary. 'Ja mogę robić wszystko, łącznie z prowokowaniem mężczyzn i dawaniem dupy za bonusy ale jeżeli tylko zaistniała sytuacja przestanie mi się podobać to Ty poniesiesz konsekwencje moich czynów bo to ja jestem ofiarą' :)

Ja chcę? JA? Chyba śmieszny jesteś :D RPO publikuje zdanie że przemoc domowa ma płeć i jest to płeć męska. Wielmożnie panujący nam rząd przygotowuje kopię przepisów z Hiszpanii gdzie jak już wspomniałem 90% udokumentowanych wydaleń z mieszkań było na podstawie fałszywych oskarżeń. 2 pierwsze przypadki polskiego #metoo okazały się fałszywymi oskarżeniami. W USA managerowie ograniczają kontakty z kobietami i instruują swoich pracowników aby ograniczyli kontakty towarzyskie z koleżankami z pracy żeby uniknąć oskarżeń o molestowanie i gwałty ale to JA chcę im piekło zgotować? Mężczyźni odwracają się od kobiet bo w obecnym systemie kobiety mają uprzywilejowaną pozycję ale to jest moja wina? One same swoim postępowaniem zgotowały sobie ten los :)

A to czy ja byłem niesłusznie oskarżony nic nie wnosi do dyskusji. Nie rozmawiamy o mnie. To jakie ja mam doświadczenia w tej kwestii nie jest przedmiotem w sprawie. No chyba że jesteś jednym z tych ludzi którzy uważają że jeśli coś mnie dotyczy to nie mam prawa do wypowiadania się :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti No to prościej skoro nie kumasz; jaki strój zmniejsza ryzyko gwałtu? A jaki podnosi? Konkrety proszę, bo na razie to tylko jakieś bzdury wypisujesz.

Przemoc nie ma płci. Twój wielmożnie panujący rząd rożne rzeczy przygotowuje. Nie należy we wszystko wierzyć.
Ja zawsze stanę po stronie ofiary. Nieważne czy jest nim mężczyzna, czy kobieta, czy dziecko. Nawet 90%, jak twierdzisz, nie spowoduje, ze stanę przeciw tym 10%. Jak złym człowiekiem trzeba być, żeby skazać na cierpienie te 10%? Bo większość jest inna?
To czy byłeś niesłusznie oskarżony wnosi do dyskusji bardzo wiele. Twoje doświadczenia są też przedmiotem w sprawie. Ona mogą pokazać Ci zupełnie inny świat. Twój ogląd świata zależy od sumy doświadczeń życiowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 1

@UFO_ludek
jaki zmniejsza? proste. neutralny płciowo. myślisz że takie same uniformy w zakładach produkcyjnych to widzimisię pracodawcy? niektóre firmy wprowadzają specjalny neutralny desscode żeby zminimalizować ryzyko molestowań i gwałtów. jaki podnosi? proszę bardzo:
- szpilki - uwydatniają miednicę co jest interpretowane jako zdolność do łatwiejszego rodzenia dzieci
- czerwona sukienka - czerwony jest utożsamiany z dojrzałością płciową(większość dojrzałych owoców ma kolor zbliżony do czerwonego). dodatkowo sukienka podkreśla biodra
- czerwona szminka - usta stają sie bardziej czerwone podczas podniecenia seksualnego
- róż na policzkach - j.w.
- staniki push-up - podnoszą piersi - uniosłe piersi są charakterystyczne da młodych, płodnych kobiet
- sterczące sutki - chodzenie bez stanika powoduje częste drażnienie sutków a to sugeruje podniecenie seksualne
-modelujące leginsy - uwydatniają dole części ciała
- szorty odsłaniające pośladki - oddziałują na te same receptory w mózgu co czerwona sukienka i kokaina
- bluzki odsłaniające piersi - j.w.

do tego dochodzi cała gama zachowań i mowy ciała która jest bezpośrednio związana z niewerbalnym przyzwoleniem na seks. a od tego zawsze się zaczyna. poprawność polityczna próbuje to spłaszczyć do werbalnego 'tak' kiedy jest to proces o wiele bardziej skomplikowany. pięknym przykładem tego jest niedawne skazanie w Szwecji 27-latka na ponad 2 lata więzienia za to że jego "ofiara" nie wyraziła jednoznacznie zgody, choć jej postawa nie wskazywała by działa jej się krzywda. takie podejście sprawia że dochodzi do absurdalnych sytuacji gdzie wyzwolone kobiety ubierają się i zachowują jak chcą zwiększając świadomie frustrację seksualną mężczyzn z aspołecznymi zaburzeniami osobowości, czym narażają na gwałt pozostałe. a z drugiej strony potrafią powiedzieć że sam fakt oddychania przez mężczyzn jest jest gwałtem. zero rozwagi. zero roztropności. 'ja mam prawo i wy musicie się do niego dostosować i zapewnić mi ochronę' :)

nie należy we wszystko wierzyć? wiesz co jest paradoksem wszystkich naszych rządów? że najczęściej przepycha się ustawy istotne dla społeczeństwa które z jakiś dziwnych przyczyn nie wzbudzają zainteresowania mediów :)

jeśli stajesz po stronie ofiary to zredefiniuj swoją definicję ofiary. w hiszpanii te 90% przypadków to też ofiary przemocy tylko psychicznej. ich wszyscy mają w dupie. RPO nie uznaje przemocy psychicznej jako formy przemocy bo właśnie przemoc psychiczna jest formą przemocy którą najczęściej stosują kobiety. właśnie do tego odnosi się mój pierwotny wpis. przemoc psychiczna nie zostawia śladów zewnętrznych. jest cicha. najczęściej niszczy reputację a w ekstremalnych przypadkach całe życie. "Jak złym człowiekiem trzeba być, żeby skazać na cierpienie te 10%?" powiedz to kobietą które przez absurdalną ilość niesłusznych oskarżeń doprowadzają do znieczulicy społecznej. ale odbije piłeczkę w drugą stronę. jak złym człowiekiem trzeba być żeby niesłusznie oskarżać o skrajnie obrzydliwy czyn którego nie został popełniony? kobiety niesłusznie oskarżają z premedytacją. wiedzą że opinia społeczna wyda wyrok zanim zapadnie decyzja sądu w tej sprawie a reputacja oskarżonego zostanie permanentnie zniszczona. jest to brutalny gwałt a niewinnej osobie ale Ty nie widzisz tu żadnej ofiary a to wskazuje na to że jesteś uprzedzony do pewnych ludzi :)

dyskusja nie dotyczy mnie. kwestie poruszane przeze mnie są oparte na twardych dowodach których opracowania są ogólnie dostępne. moje spojrzenie jest obiektywne. nigdy nie zostałem niesłusznie o nic oskarżony bo jestem osobą rozsądną tak jak ludzie z mojego otoczenia. wytłumacz mi za tym. jak to ma wpływ na moją sceptyczność i powściągliwość? czy żeby taki być musiałem się sparzyć? wiesz że istnieje coś takiego jak nauka na błędach innych? po raz kolejny zaznaczam. moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z moją historią. czy to że nigdy nie będę w ciąży podważa moje prawo do wypowiedzi w sprawie aborcji? no chyba nie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti Sugeruję, żebyś obejrzał wystawę poświęconą ofiarom gwałtów. Nie ma tam ani jednej czerwonej sukienki, odsłaniającej sutki, staników pusz-up i innych rzeczy przez Ciebie wymienionych. Jest dres (długie nogawki, długi rękaw), letnie sukienki do ziemi, dżinsy, swetry. Żaden, ale to żaden strój nie jest prowokacją do gwałtu. Jeśli gwałt ma się zdarzyć, to nie ważne w co kobieta jest ubrana. Dlatego trzeba je chronić. A nie oskarżać, że same tego chciały i wypuszczać sprawców żeby krzywdzili dalej.
Nie podałeś żadnych dowodów na poparcie swoje tezy. A więc to tylko teoria wyssana z palca. Rozumiem, ze wymyślasz takie 'dane', żeby postawić na swoim, bo nie masz innych, prawdziwych, argumentów. Szkoda. Wtedy okazałoby się, że świat wygląda inaczej niż sobie wyobrażasz. A to by bolało.

Twierdzisz, że tylko kobiety kłamią na temat gwałtu; poczytaj wiadomości. Właśnie jakiś gostek niesłusznie oskarżył bogatego aktora o gwałt, żeby kasę od niego wyciągnąć. I kolejny Twój 'dowód' właśnie obraca się w pył.

Tak, staję po stronie ofiar. Wszystkich. nie tylko płci pięknej. Bo z jakiegoś tajemniczego powodu zbyt często ktoś staje po stronie oprawców.

To, że nigdy nie będziesz w ciąży nie podważa prawa do wypowiedzi o aborcji. Ale o decydowaniu o życiu, zdrowiu i przyszłości innej osoby już tak. Nie możesz o tym decydować, bo nie jesteś w ciąży. Tak jak nie możesz decydować kto został a kto nie został zgwałcony, skoro nie byłeś to Ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 1

@UFO_ludek umiesz czytać ze zrozumieniem? w którym miejscu napisałem że kobiety noszące tego typu ubrania zostają najczęściej zgwałcone? napisałem że tego typu ubrania powiększają frustrację mężczyzn z problemami psychicznymi. żebyś to zrozumiał zastosuję analogię. jest ogrodzenie. za ogrodzeniem znajduje się pies. na ogrodzeniu jest tabliczka 'uwaga zły pies'. dzieciaki mają to w dupie i go drażnią. pies dostaje kur**cy. w końcu udaje mu się wyskoczyć za ogrodzenie ale zamiast dopaść jednego z tych co go drażnili trafia na przypadkowego dzieciaka. napiszę jeszcze raz w razie gdyby to do Ciebie nie dotarło. strój stymulujący seksualnie najmocniej oddziałuje na jednostki z problemami psychicznymi którzy swoją frustrację wyładowują na przypadkowych ofiarach. oczekujesz że społeczeństwo ma obowiązek zadbać o nieodpowiedzialne kobiety tylko dla tego że są kobietami? hahaha. paranoja :D

nie podałem żadnych dowodów? to masz tu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4059069/ 16% procent wszystkich mężczyzn w więzieniach w USA stanowią psychopaci- ludzie którzy gwałcą najczęściej. po mimo tego że w społeczeństwie jest ich około 0.8% wszyscy mają w dupie ten fakt i uważają że mogą robić co im się żywnie podoba. paradoksalnie kiedy poszło w świat że około 7% księży (około 2100 osób) jest pedofilami ludziom zaczęło od3.14erdalać. jeśli powiesz im że 0.8% (250 tys ludzi) w polsce to psychopaci którzy w każdym momencie mogą pozbawić kogoś życia lub zgwałcić to wszyscy to zlewają. ta feministyczna propaganda ma na celu jedno. utrzymać kult kobiety jako ofiary. gdyby chciały przeciwdziałać stanowczo potępiałyby postawy które mogą prowokować do gwałtów. czy to robią? no cóż, dla nich ważniejsza jest walka z nieistniejącą nierównością płac :)

tak przy okazji. to niestety ale jeśli uważasz że moje 'teorie' są wyssane z palca to należałoby przedstawić kontrargumenty które je obalają. no chyba że uważasz że jeśli ktoś jest oskarżony o coś to on musi się obronić a nie oskarżający udowodnić że on jest winny. komedia :D

no co Ty? mężczyzna oskarża innego mężczyznę o gwałt? niesamowite! radzę poczytać o środowisku gejowskim i ich podejściu do gwałtu i seksualnych przygód zanim zaczniesz pisać takie pierdoły. wielu gejów ryzykuje zdrowie i życie zaczepiając nieznajomych ale nie mogą się powstrzymać bo ich to cholernie podnieca. Camillie Paglia (antyfeministyczna feministka) opisała to zjawisko w kilku swoich książkach. no ale odbiegamy od tematu. podaj mi przykład kiedy mężczyzn został skazany za niesłuszne oskarżenia o gwałt kobiety na nim. nie ma? niesamowite :D

no właśnie. ktoś staje po stronie oprawców. a kto staje po stronie ofiar przemocy kobiet? kto staje w obronie osób dotkniętych alienacją rodzicielską (95% mężczyzn), kto staje po stronie osób niesłusznie oskarżonych o gwałty? kto będzie stawał po stronie mężczyzn wyrzucanych niesłusznie z domu, zanim sąd orzeknie czy są winni? odpowiedź jest prosta NIKT. społeczeństwo ma w dupie problemy mężczyzn. to są tylko wymienialne maszyny do płacenia za socjalne fanaberie polityków przez co są dyskryminowani przez system. trzeba być ślepym żeby tego nie zobaczyć. najwidoczniej jednak Twoje uprzedzenia zakładają Ci klapki na oczy :)

no proszę. znowu podwójne standardy. ja nie mogę decydować o tym czy osoba z którą jestem w ciąży przerwie ją czy nie ale za to ona może decydować o tym żeby minie finansowo trzymać za jaja jeśli postanowi to dziecko urodzić? pisałeś coś o decydowaniu o przyszłości innej osoby? to już kobieta może o tym decydować a ja nie? aż tak bardzo jesteś uprzedzony i nienawidzisz mężczyzn? dodatkowo? w którym momencie piszę o tym kto może a kto nie może być zgwałconym? na głowę upadłeś? zaznaczam po raz kolejny. kobiety mają w dupie bezpieczeństwo swoje i innych skoro uważają że mają prawo ubiorem wpływać na jednostki z zaburzeniami psychicznymi. jeśli jest to dla nich zbyt trudne do pojęcia powinny być z założenia traktowane jak osoby pijane są świadome niebezpieczeń

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 1

@UFO_ludek cont... niebezpieczeństwa ale mają je w dupie a przez to nie są w stanie podejmować racjonalnych decyzji :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
-1 / 1

@olmajti Czy naprawdę nie widzisz jakie absurdy wypisujesz? Jestem przerażony, ze jest więcej takich osób wokół. Po prostu przerażony!

Nie, facet nie gwałci bo wcześniej zobaczył czerwoną sukienkę. Ani dlatego, że któraś tak seksownie szła albo lody lizała na ulicy.

Uważasz, ze kobiety są same winne a inne przykłady to tylko pedały i inne zboczenia? Zdejmij klapki z oczu.

Koniec dyskusji, bo nie podałeś ŻADNEGO sensownego argumentu. Tylko plotki, psucie reputacji wszystkim kobietom, absolutny brak zrozumienia mnie oraz tematu na który się wypowiadasz. A teraz proszę, zrób mi tę przyjemność i napisz coś pod spodem. nie musi być mądrze. Udowodnij, ze mam rację :) Niech wyjdzie 'na Twoje' bo nei ważna jest logika. Ważne kto ostanti coś napisze. A więc do dzieła:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 1

@UFO_ludek ja wypisuje absurdy? co Ty nie powiesz? nie dostałem od Ciebie żadnej sensownej odpowiedzi na stawiane przeze mnie tezy a jedyne co wypisujesz to to że to są absurdy. absurdem jest to że nie potrafisz udowodnić że się mylę a jedyne podniesione przez Ciebie argumenty opierają się na... empatii :D

tak? a dlaczego gwałci? znasz tak dobrze mechanizmy decyzyjne psychopatów ze jesteś pewien że ubiór i zachowanie kobiet nie wpływa na to? jak myślisz, dlaczego w krajach arabskich jest tak dużo gwałtów skoro kobiety są zasłonięte od stóp do głów? przez frustrację seksualną wywołaną poligamią. mężczyźni którzy gwałcą mają poważne problemy z relacjami z kobietami a kobiety zamiast mieć na uwadze to że tacy mężczyźni też istnieją roszczą sobie prawo do możliwości używania podtekstów seksualnych w swoich zachowaniach i ubiorze wymagając ochrony w razie niebezpieczeństw. widzę że analogia też do Ciebie nie za bardzo przemawia. cóż nic na to nie poradzę.

ja nie przedstawiłem żadnego sensownego argumentu? hahahahahaha człowieku TY BRONISZ KOBIET KTÓRE NISZCZĄ ŻYCIE MĘŻCZYZNOM zasłaniając się dobrem ofiar przemocy fizycznej. masz problem z zaakceptowaniem FAKTU że przemoc psychiczna jest tak samo często spotykana ale że dotyczy najczęściej mężczyzn to jest dyskryminowana przez władze i organy ścigania. nawet skrajny przykład kiedy 9/10 zgłaszanych przypadków okazuje się bezpodstawnymi Ty BAGATELIZUJESZ ten poważny problem bo po raz kolejny zasłaniasz się sztuczną empatią względem prawdziwych ofiar które są w tym wypadku absurdalną mniejszością. po fali niesłusznych oskarżeń o gwałt mężczyźni zareagowali stanowczo. ograniczyli do niezbędnego minimum sytuacje w których może dojść do niedwuznacznych zdarzeń. co w takiej sytuacji robią kobiety? oskarżają tychże mężczyzn o SEKSIZM! tak właśnie wypowiadam się o wszystkich kobietach, a wiesz dlaczego? bo głosy potępienia takich zachowań płynące z kobiecych środowiska są znikome. srają do swojego gniazda i za wszystko obwiniają mężczyzn. no ale niestety tak jest kiedy łańcuch z kuchni jest za długi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem