Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
994 1022
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+38 / 80

Ostrzeżenie ładnie skomponowane, ma ktoś humor. I rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtelisz
+17 / 33

@sokolasty
Nie opowiadaj bajek o genetyce, ok?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+10 / 18

@sokolasty - kiedy odbierasz nagrodę Nobla z genetyki? Bo najwyraźniej udało Ci się znaleźć rozwiązanie zagadki skąd bierze się homoseksualizm. Naukowcy głowią się na tym już od kilku dziesięcioleci, nigdy nie udało się im znaleźć genów odpowiedzialnych za preferencje seksualne, pomimo że bardzo intensywnie ich szukali. Jak dotąd ustalono, że to nie geny warunkują te preferencje. Ale Tobie udało się obalić tę tezę. Dokonałeś przełomowego odkrycia! Teraz jeszcze tylko pokaż dowody i już Nobel w kieszeni :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JitterCreeper
0 / 6

@mtelisz @Blazeowsky @Quant - radze poczytac. Badania to sugeruja, przynajmniej w przypadku mezczyzn. Genetyczne i/lub nabyte - zwiazane z zwiekszonym poziomem antycial(czy protein, nie pamietam) w krwi matki. Wiec moze zamiast zaciskac posladki i sie oburzac, poczytacie troche na temat :D ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
-1 / 1

@mtelisz Fanaberia to nie genetyka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JitterCreeper
-3 / 3

@Blazeowsky W obecnym klimacie politycznym? Watpie, zeby ktos ochoczo sie za to zabral( pomijam fakt, ze to raczej nie jest trywialne, bo wymaga interdeyscyplinarnego panelu) - przeciez nacisk jest na znormalizowanie takich zachowan/dewiacji, zeby ktos nie czul sie urazony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krzysztow_metalowiec
+11 / 31

wirusów, mnoży się to cholernie szybko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+15 / 49

Prawidłowe i z humorem - jest to ostrzeżenie przed marksistowską zarazą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 2

@Zibioff
Marksiści lubili "tęczowych" jeszcze bardziej, od dzisiejszych prawaczków. Pewnie i tak nie zrozumiesz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

@bromba_2k @Zibioff nie miał na myśli nie to, że marksiści ich lubią, ale to, że ich wspierają. Od pięćdziesiątych lat zeszłego wieku wiadomo, że "państwa demokracji socjalistycznej" usilnie wspierały (i "byłe"wspierają) wszelkie ruchy dewiacyjne, innej orientacji itp., gdyż jest to środowisko ZAWSZE dezorganizujące pracę państwa i ZAWSZE z państwem i społeczeństwem walczące. A zadyma i burdel w szeregach wroga jest zawsze pożądany. ZAWSZE też "kraje demokracji ludowej" DOKŁADNIE Z TEGO POWODU, dusiły u siebie wszelkie tego typu ruchy i prześladowały osoby nie hetero, jak i zboczeń i dewiacji BARDZIEJ niż opozycję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 lipca 2019 o 17:19

avatar Zibioff
0 / 0

@Fragglesik Jeśli rewolucja marksistowska teraz w Europie wygra -to w pierwszej kolejności zabiorą się za te ruchy w myśl zasady "rewolucja pożera własne dzieci". Przecież ktoś będzie musiał na "władzę ludową" w Berlinie, Paryżu, Rzymie, Warszawie etc...pracować. Zapędzą do kołchozów tych "rewolucjonistów". No bo kiedy już marksizm wygra - to już wszczynanie "permanentnej rewolucji" będzie dla władzy ludowej "działalnością wywrotową" - więc od razy łagry będę konieczne dla byłych postępowców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@Zibioff A napisałem coś innego?.......:)...... Ale oni zawsze byli ślepi jak krety i rozsądni jak.... nie znalazłem aż tak głupiego zwierzęcia - czyż nie oni sprowadzili do Europy miliony ludzi, których religia w pierwszej kolejności zaleca wyrżniecie takich jak oni?.......:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
0 / 0

@Fragglesik Napisałeś to samo a ja to tylko potwierdziłem dodając coś od siebie a w zasadzie nie dla nas, bo ja Twoje poglądy znam, tylko dla innych - a nóż ktoś z grupy "tęczowych aktywistów" przeczyta i do niego dotrze....Choćby tylko i jedną duszę zbawić i skierować ze złej ścieżki marksizmu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
+11 / 39

Brawo, mieszkancy Bialegostoku nie dadza sie tak latwo. Nie dziwota ze zeby taki marsz zorganizowac to zboczency z calego kraju musza sie zjechac, a nie miejscowi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H huba13
+13 / 29

I prawidłowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+15 / 29

@Ktos606 I tacy ludzie nie biorą w tym marszu udziału, a nawet są zdecydowanie przeciw ideologii LGBT. Mój znajomy ma właśnie takiego kumpla - geja, który uważa, że nikt mu tyle krzywdy nie zrobił, co LGBT swoja nachalna homopropagandą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WinterValkyrie
+19 / 23

@Ktos606 @Fragglesik
Ja jestem taką przykładową lesbijką. Marsze "równości", to jakiś ponury żart i wg. mnie cała fala hejtu na osoby homo/bi/whatever (w granicach nauki i rozsądku) właśnie przez takich "mądrych" heterofobów z marszów i innych promotorów chodzenia półnago po ulicy w imię "równości".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BHMT58
+13 / 13

@WinterValkyrie
Dokładnie, sami prowokują do ataków rozdrażniając tymi całymi marszami, w gruncie rzeczy nikt ich nie hejtuje za ich orientację ale za sposób z jakim się tym obnoszą. Gdybym ja wyszła na ulicę i skandowała z flagą że jestem hetero, też prawdopodobnie dostałabym za to w czachę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RadnyZDopiewa
+10 / 18

@KatarzynaViktoria Skoro LGBT profanują symbole religijne w odpowiedzi na tę "rosnącą nietolerancję" to znaczy, że na żadną tolerancję nie zasługują. I większość ludzi z tych parad to normalni ludzie, więc na paradach odbywających się w różnych miastach widać te same twarze. Ciekawe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+8 / 10

@KatarzynaViktoria LGBT to polityka. Zauważ jak ludzi się szachuje hasłami "tolerancja", "rasizm", "homofobia", gdzie większość tych przypadków jest przerysowana, albo nakręcona celowo. Albo popularny ostatnio faszyzm, czy nazizm, który np. w USA (a coraz częściej też u Nas) jest nagminnie używany wobec ludzi o innych poglądach niż skrajnie lewicowe z całkowitym pominięciem znaczenia tego słowa. Po prostu jest mocne i źle się kojarzy, więc to dobre narzędzie do atakowania ludzi
A kpina z religii? Katolicy są wyśmiewani na największych paradach w Polsce. Robi się całe sceny parodiując postacie i symbole Katolików i te kojarzące się z prawicą, a jednocześnie zachęca do polityki migracyjnej i otwarcia na Islam, oraz podkreśla się, że na zachodzie powstają czy działają kościoły, które są prowadzone przez osoby z LGBT. Gdzie więc sens w tym działaniu? Ja jako ateista jestem tym zniesmaczony, bo to tylko pokazuje obłudę i hipokryzję takich osób, a nie ich rzekomą postępowość.
A jak LGBT podchodzi do innych osób nieheteroseksualnych? Jak ktoś się sprzeciwi czy wytyka złe pomysły i działania, to zalewa go fala hejtu od ludzi szukających tylko "spokoju i miłości".
No i pamiętaj, że społeczność LGBT, to zdecydowana mniejszość. Wiem, że to bardzo ekscytujące, gdy się mniejszości udaje wywalczyć coś od większości, ale to takie dźganie smoka włócznią. Trochę go podrapie, a jak smok straci cierpliwość, to będzie po rycerzu. Załatwianie wszystko terrorem i układami, doprowadzi do skrajnego zaostrzenia skrajnych stron konfliktu i wybuchem.
Ja pamiętam moment w Polsce, gdy ludzie się zaczęli przyzwyczajać do takiego stanu rzeczy jak obecność homoseksualistów. Zaczęło zanikać reagowanie szokiem i niechęcią na czyjąś deklarację o orientacji (ale taką prywatną, nie z napisem na tablicy podtykanym każdemu pod nos). Homoseksualiści się bardziej otworzyli na resztę społeczeństwa (na tyle, że nie bądąc z nimi zbyt powiązanym, zauważałem bardziej ich obecność) i nie rzucono się ich tłamsić. Co innego osobniki, które całym sobą musiały prezentować swoją odmienność i to celowo, bo lubili wzbudzać kontrowersje. A potem na zachodzie się zaostrzyło cudowanie z LGBT, prześciganie się w wymyślaniu coraz to dziwniejszych rzeczy i to wszystko było tym, co ludzi odrzucało. I się zaczęło psuć proporcjonalnie do rozwijania się popularności LGBT w Polsce. Dawno to było? 8-9 lat temu. I jak się poprawiło, tak się popsuło. I będzie psuć nadal, bo ludzie nie lubią jak im się wchodzi na głowę. Pamiętaj, że idiotów nie brakuje i z nimi jest ciężko w każdym aspekcie, ale najgorzej to zrazić do siebie ludzi otwartych i myślących samodzielnie. Bo pozostanie Wam własne środowisko kontra reszta Świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+6 / 6

@Ktos606 - nikt normalny nie odbiera człowieczeństwa homoseksualistom. Niech sobie żyją szczęśliwie, kochają się i tak dalej. Nie mam nic przeciwko. Tylko niech niech się nie afiszują ze swoją odmiennością i nie narzucają innym jak mają wychowywać swoje dzieci. Problem z tak zwanym "ruchem LGBT" polega właśnie na tym, że nikt tym ludziom nie broni żyć jak chcą (pozostaje kwestia legalizacji związków partnerskich, ale to inny temat). Problem polega na tym, że ludzie z tego ruchu LGBT chcą aby cała reszta społeczeństwa żyła tak jak chce ruch LGBT. A to już fajne nie jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 1

@KatarzynaViktoria Nic tak nie obniżyło notowań osób odmiennej orientacji, jak LGBT. Od pięćdziesięciu lat nie słyszałem tylu pomstujących. Owszem, bywał raz na pół roku jakiś eksces robiony przez oszołoma, ale był to eksces tak wyjątkowy, jak te urodziny Hitlera w lesie i równie jak one był przyjmowany przez społeczeństwo. Teraz nachalna propaganda LGBT, oparta na kłamstwach i przeinaczeniach - choćby o zmianie definicji słowa "tolerancja" z - greckiego "ledwo znoszę" na "akceptuję", czy o "ciągłych atakach", o których nikt nie wie (poza LGBT), że są, nikt też ich w mediach nie usłyszy, choć obecnie o najmniejszych (faktycznych) rozbojach wciąż jest w mediach łącznie z filmikami. Celowo profanujecie też symbole święte dla kościoła i dziwicie się, ze ludzie Was nie lubią. I to Wasze (świadomie) idiotyczne tłumaczenie: "nie uważamy, byto była profanacja" - Co WY możcie na ten temat wiedzieć?! Msza, czy wizerunek Maryi należą do kościoła i to kościół, a więc wierzący i praktykujący + kler mogą uznać, czy jest to profanacja, bo to oni ustalają, co jest czczeniem, co profanacją. Gdyby było inaczej, to każdy ze wszystkim mógłby zrobić co by tylko sobie życzył, a potem by ten głodny kawałek zasunął. Na tej zasadzie jakiś przygłup wszedłby ze spryskiwaczem pełnym świńskiej krwi do meczetu, spryskał, co by mu się podobało,a potem powiedział "wg.mnie to nie była profanacja ani obraza meczetu ani Islamu". I tak dalej. Przykłady można mnożyć. I robią to NORMALNI CZŁONKOWIE LGBT, którym sprzyjacie i bierzecie w obronę. A te ekscesy na które Wy się powołujecie, robi MAŁA GRUPA OSZOŁOMÓW, z którymi społeczeństwo (i wierzący) jako ogół się nie zgadza i wręcz nie lubi, na pewno nie chroni, bo nikt normalny ONR,czy wszechpolaków nie lubi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 lipca 2019 o 0:35

W WinterValkyrie
+1 / 1

@KatarzynaViktoria
Szczerze mówiąc, to dosłownie raz zostałam zwyzwana za moją orientację - przechodziłam obok stadionu sportowego zaraz po meczu, mają tęczową torbę na ramieniu (uważam, że to spoko symbol, jeśli miałabym kogoś zapoznać, LGBT jako organizacji nie popieram) i rozmawiając z przyjaciółką. A poza tym? Żaden z moich znajomych nie ma z tym problemu, bo nigdy nie dawałam im do tego powodów (mam dystans do siebie, nie afiszuje się, chyba że w ramach żartów). Można żyć w spokoju i zgodzie, tylko samemu trzeba od tego zacząć, a nie machać komuś flagą przed twarzą, krzyczeć, obrażać wszystkich na około, śmiać się z katolików i się potem dziwić, że nietolerancja i agresja. Ludzie, trzeba myśleć swoją głową, a nie ślepo podążać za pomysłami innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WinterValkyrie
0 / 0

PS. @Fragglesik
"Whatever" znaczy cokolwiek, użyłam jako skrótu, bo sama już nie nadążam za tymi wymysłami.
(nie mogłam edytować przez aplikację).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+2 / 2

@WinterValkyrie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KatarzynaViktoria
+1 / 1

Dziękuję wszystkim za wasze opinie, pozwolę sobie odpowiedzieć tylko na jedną z nich, ponieważ z resztą zgadzam się w mniejszym lub większym stopniu oraz uważam, że @Wojtek1291 i @Quant wyjaśnili wszystko w zrozumiały sposób, a jako pojedyncza jednostka nie mogę się wypowiadać w imieniu całego LGBT, zwłaszcza, że moje poglądy nie pokrywają się w pełni z poglądami tego ruchu.

@WinterValkyrie Ja niestety o wiele częściej doświadczam braku tolerancji, może nie personalnie, bo oprócz znajomych nikt nie wie o mojej orientacji, ale z mojego najbliższego środowiska (i za nim ktokolwiek napisze, że mam po prostu nietolerancyjną rodzinę, pozwolę sobie wspomnieć, że moi znajomi również mają ten problem). Mój dobry przyjaciel w zeszłym roku wyznał swojej matce, że jest gejem. Jego matka, zamiast po prostu nakrzyczeć na niego, spróbować z nim porozmawiać lub zrobić cokolwiek innego, co by nie zniszczyło jego psychiki, zaczęła zastraszać go, mówić, że nikt go nie kocha oraz nie pozwalała mu nawet kontaktować się ze znajomymi.

LGBT nie jest idealne (żaden ruch czy ideologia nie jest), a fakt zajmowania się sprawami "profanacji religii" (pierwszy raz o tym słyszę, więc nie wiem jak się o tym wypowiedzieć) jest ogromną hańbą dla tego ruchu. Moim zdanie LGBT powinno zajmować się pomocą osobom, które przez swoją odmienność mają problemy w rodzinie (tak jak wspominałam wyżej) lub są dyskryminowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WinterValkyrie
+2 / 2

@KatarzynaViktoria
Jeśli faktycznie by pomagali, to byłoby super, ale swoją postawą przedstawiają zbyt dużą roszczeniowość i agresję. Jeśli jakąś widzisz osobę, nieważne jaką, gdzie i kiedy, która chodzi półnago w centrum miasta, zachowuje się fanatycznie i atakuje inne kultury, uznałabyś ją za przyjazną? A jeśli byłby jakiś ruch, jakieś marsze, na których byłoby większe "stężenie", takich osób, uznałabyś to za fajne? Rozumiem, że takie przypadki o ujemnym IQ to jednostki, ale właśnie one ściągają na siebie najwięcej uwagi, co rzutuje na wszystkich. Moja mama jest bardzo tolerancyjną osobą (z bratem i z tatą uważamy, że trochę zbyt tolerancyjną, bo czasem nawet nie zapoznaje się z tematem), ale i tak ma dość tych marszów i parad, przy czym nie ma żadnych problemów z homoseksualistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar buill
-4 / 10

Ty też możesz zostać bohaterem w swoim domu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mtelisz
+7 / 15

@probeczka75 co ty bierzesz, ze takie durnoty wypisujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vermythe
0 / 0

@probeczka75 Tak zwana ":równia pochyła". przerysowane, aaaale nie niemożliwe ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+9 / 17

No i prawidłowo, że rozwiesza. Czemu ludzie mają zgadzać się na wciskaną im na siłę homopropagandę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
+4 / 6

I git. fajnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+6 / 10

Glupie, jak całe meritum tego konfliktu, czyli ten zlepek LGBT. Znajomy gej przedstawił mi taki oto punkt widzenia - on nie rozumie, dlaczego się go wrzuca do jednego worka z transseksualistami. On się z nimi nie identyfikuje, nigdy żadnego nie poznał, a gejem będąc, w ogóle nie pojmuje, że facet może chcieć być kobietą (bo nie widzi w kobietach niczego ciekawego) . Ot i tyle w temacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2019 o 19:31

A adraxer12
+1 / 3

@daclaw Spójrzcie jak on dyskryminuje gejów-transseksualistów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ath29
-3 / 11

Nie toleruje, nie szanuje i sie nie przejmuje dziwakami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+5 / 7

@ath29 Skoro nie tolerujesz to jak widzisz jakiegoś geja albo lesbijkę na ulicy (rzecz prawie tak częsta jak ufo ale jednak) to ich bijesz maczugą? Opluwasz? Bo jeśli nic nie robisz i idziesz dalej to znaczy,że właśnie tolerujesz. Tolerujesz a nie akceptujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+2 / 2

@Jasiek2r Jaka wojna? Tłumaczę jedynie jaka jest różnica między tolerancją a akceptacją. Nietolerowanie LGBT wymusiłoby jakąś akcję ze strony nietolerującego, a jeśli ten przechodzi cicho obok to znaczy,ze jednak toleruje chociaż nie musi się mu to podobać. Sprostowałam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elcomandante
+2 / 2

Znając życie to pewnie twórca tego demota jest odpowiedzialny za treść tego ogłoszenia ;d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
0 / 2

I to ten dżender ją roznosi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
+1 / 3

wiem, ze off topic, jednak może znajdzie sie tu ktoś mądry, kto mi wyjaśni: napisać ch.. im w d..., to komplement czy obraza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WinterValkyrie
0 / 0

@irek256
Zależy, bo jeśli trafisz na takiego, który już ma tam kija, to mógłby się obrazić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neomagnet
-3 / 5

W zasadzie to ciężko się nie zgodzić. Wystarczy poczytać raporty niezależnych instytucji na zachodzie gdzie odnotowano ogromny wzrost samobójstw po wprowadzeniu tej ideologii do szkół. W Wielkiej Brytanii małe dzieci nagle chcą zmieniać płeć bo szkoła im wmawia że wcale nie są tym czym są I mogą sobie wybrać, co jest oczywista bzdurą. Nawet po operacji i terapii hormonalnej facet zawsze pozostanie facetem i NIGDY nie zajdzie w ciążę, a kobieta NIGDY nie zaplodni innej kobiety bo jaja jest w magiczny sposób nie wyrosna.
Nadzieją jest zbliżającą się wojna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Leon775
0 / 4

Mam tylko jeden warunek. Przy okazji mówienia o LGBT należy co drugie zdanie mówić, że to jest NIENORMALNE. Co to jest norma sprawdzić można w Wikipedii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ath29
-2 / 2

@Breva Geje lesbijki były są i bedą i niech w lozkach robią co chcą, ale jesli odnoszą sie z tym na ulicach dziwacznid ubrani, to dokąd zmierzasz swiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T topornik43
0 / 2

Cytując klasyk: " kto nie ma w głowie, ten ma w dupie "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
-1 / 1

Demot jest już na głównej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
+1 / 1

Trudny wybór. Nie wiem czy być przeciw podlasiu- skansenu Polski, czy lgbt. Młot czy kowadło? Już wiem! Do diabła z obydwoma!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
0 / 0

Na pewno chodzi o LGBT? A nie o Krk?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem