Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
66 84
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mafouta
-2 / 8

Byłbym kliknął mocne, gdyby nie było napisane kto alarmuje i nie tylko alarmuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcinProgramista
+2 / 12

@mafouta Życzę ci pisowski frajerze, żeby sąsiad, korzystając z przepchniętej przez pis ustawy, postawił obok ciebie spalarnię śmieci. A drugi niech zainwestuje fermę świń.

Gardzę mocno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
-2 / 4

@mafouta, mam dokładnie to samo.

@MarcinProgramista, nie zaperzaj się człowieku, i to w taki infantylny sposób zalatujący piaskownicą. Czytaj ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olamakotki
+4 / 8

Jak mieszka na wsi, do ferma świń jest całkowicie normalna. Jak mnie wkurzają takie mieszczuszki z Pcimi dolnego, którzy przeprowadzą się do jakiejś wsi pod dużym miastem i zaraz się pojawiają protesty, bo to zwierzęta śmierdzą, bo mi kombajn hałasuje. Albo budowanie się pod śmietniskiem czy lotniskiem bo tanio, a później skargi na hałas czy smród. Najczęściej sytuacji wygląda wręcz odwrotnie do tej opisanej w democie, to ludzie się budują przy takich przybytkach a później narzekają. Sam pochodzę ze wsi i mam sąsiada który kilka dobrych lat temu zainwestował w fermę świń i co, mam składać na niego skargi... Gdzie miałby się z tym przenieść, w środek lasu? Pewnie też nie bo zwierzątka się będą źle czuły. Więc daruj sobie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 4

@olamakotki Jak ktoś mieszka na wsi to nie jest uodporniony od smrodu. W mojej okolicy jest trochę kurzelni i tylko jedna jest w dość bliskim sąsiedztwie domów mieszkalnych. Inne są albo w lesie, albo gdzieś przy nim, aby możliwie ograniczyć roznoszenie przez wiatr zapachów.
Zwierzęta całe swoje marne życie spędzające w budynku, w którym są hodowane mają wywalone na to czy znajduje się on w lesie czy w bogatej dzielnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olamakotki
+1 / 3

@Bihar Nie, nie jest, ale wieś jest po to by hodować zwierzęta i uprawiać rośliny i jak komuś się to nie podoba, droga wolna. Nikt nie pozwoli zbudować fermy zwierząt przy rynku czy osiedlu nawet na wsi. Tak jak pisałem, zazwyczaj wygląda to tak, że ludzie się budują przy takich przybytkach a następnie zarzekają że śmierdzi, hałas czy co tam jeszcze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bedajaja
+2 / 4

nie jestem w temacie, ale skoro taka afera to pewnie Niemcy czy Francja czują zagrożenie dla swoich interesów i nasyłają tu "zatroskanych ekologów" i swoich Volksdeutschów, to samo z dzikami było i wieloma innymi rzeczami. Co na zachodzie jest normą i nas jest stygmatyzowane

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasio_zawodnik
+1 / 3

Myślałem że Szyszko był mistrzem kretynow pisu ( nie uwlaczajac misiowi i maciere). Lecz nie, kolejny "genialny" pomysł. Teraz tylko wypatrywać co w czasie irytacji tą ustawą, na nocnych posiedzeniach podpiszą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jasio_zawodnik
+1 / 3

Często w tych "zlych" z którymi trzeba żyć staram się dopatrywac dobrych cech... Lecz w zasadzie w tym przypadku nie da się. Ręce opadają. Można gadać na PO, kradli jak większość ale poza tym nie odpierd@lali takich absurdów!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem