Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
617 662
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G konto usunięte
+26 / 62

Trudno szanować kogoś, kto podważa - i chce zniszczyć - wartości twojej Cywilizacji. Nawet, jeśli robi to z głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+17 / 37

@Glaurung_Uluroki to tolerancja represywna. Szanuj i akceptuj, bo inaczej ogłoszą Cię homofobem i rasistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
-5 / 33

@Glaurung_Uluroki twierdzisz że LGBT chce niszczyć cywilizację europejską? Ale w jaki sposób? Cywilizacja europejska jest nierozerwalnie związana z religią katolicką, która namawia do tolerancji osób homoseksualnych i wspierania ich. To skrajni przeciwnicy LGBT kryją się za kościołem przeinaczając jego naukę i skrajni zwolennicy LGBT atakują kościół również przeinaczając jego naukę.
To skrajni fanatycy obu stron niszczą naszą cywilizację.

Osoby LGBT i katolicy mogą i żyją w zgodzie, jest to zdecydowana większość przypadków, jednak mniej medialna i nie dająca tyle możliwości zdobycia rozgłosu, pieniędzy, poparcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2019 o 11:03

G konto usunięte
+6 / 22

@Paszkwilant I antysemitą - nie zapominaj o najważniejszym.

@voot1 Odróżniaj ruch LGBT od zwykłych homoseksualistów i przebierańców. Ja odróżniam i nie atakuję geja, lesbijki, czy transseksualisty - dopóki nie wywlekają swoich intymności na forum publiczne.

Osoby spod znaku LGBT są wrogie, zarówno wobec chrześcijaństwa, jak i Tradycji oraz Cywilizacji.

Jeśli powstanie organizacja VO, czyli podglądaczy i onanistów, to też będzie musiała być wroga - inaczej jej istnienie nie miałoby sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
-3 / 19

@Glaurung_Uluroki Co masz na myśli pisząc "podważa" i "chce zniszczyć"? Bo jeżeli uważasz, że homoseksualizm jest czymś nienaturalnym i wymyślonym przez ludzi, to Cię zaskoczę, ale homoseksualizm wśród zwierzą jest czymś naturalnym i zdziwiłbyś się, u niektórych gatunków, jak bardzo. Kilka przykładów. Łabędzie czarne wykorzystują samice do rozmnażania, potem wyganiają samice i dwa samce wychowują potomstwo. Szympansice poprzez zabawianie się narządami innych samic, tworzą więzy społeczne. Samice heteroseksualne są po prostu samotne. W mrowiskach są tylko mrówki żeńskie. Męskie osobniki rodzą się w czasie rójki i ich zadaniem jest zapłodnić królową i potem umierają. Pingwiny łączą się w pary męsko-męskie, przygarniają porzucone pisklęta i wychowują je normalnie.
No ale przecież twardy beton obstaje przy tym, że hetero jest dobre, a homo złe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+2 / 18

@LeClerc2 Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja nie atakuję homoseksualistów, ale ruch LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
-2 / 10

@Glaurung_Uluroki Tylko dla dużej ilości społeczeństwa LGBT = wszyscy homoseksualiści. A to tak naprawdę tacy sami fanatycy jak kibole czy mohery. Ale niestety przez pryzmat takich głośno drących ryja idiotów, ocenia się całokształt. A tak naprawdę nie każdy homoseksualista = LGBT, nie każdy kibic piłki = kibol, nie każdy wierzący w Boga = katolicki fanatyk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
+9 / 23

@LeClerc2 : to ja Cie też zaskoczę: nowotwory i gruźlica też są naturalne, nie są wymyślone przez ludzi. nie można jednak na tej podstawie wnioskować że są dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+1 / 9

@LeClerc2 Nie jestem "dużą częścią społeczeństwa", ale jednostką. Dla dużej części społeczeństwa, nie ma znaczenia podniesienie podatków, bo uważają, że i tak żadnych nie płacą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
-2 / 16

@asdur Czyli nie ma dla ciebie różnicy między chorobą, która może zabić, a skierowaniem swoich uczuć do innej osoby tej same płci, która ma takie samo podejście?
Ciekawym jest, że palenie papierosów, czy picie alkoholu też nie jest normalne, a jednak nie jest potępiane przez społeczeństwo. Do tego po alkoholu ludzie robią się agresywni, papierosy szkodzą palącemu i jego otoczeniu. Co komu przeszkadza dwóch mężczyzn, czy dwie kobiety, które się kochają? Moherowej Grażynie z wnuczusiem nie przeszkadza, jak para heteroseksualna trzyma się za tyłki, "liże się" stojąc np. w kolejce do kasy. To nie jest gorszące dla dziecka, ale dwóch mężczyzn trzymających się za rękę to już niszczenie dziecku życia itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-5 / 13

@Glaurung_Uluroki ehem ehem, Antyczna Grecja(gdzie zwiazki homo byly czyms normalnym), ehe ehem, Antyczny Rzym(tak samo de facto) - czyli kolebki naszej cywilizacji, ehem, ehem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Juras
+6 / 10

@Xar Dlatego ehem, ehem... upadły te cywilizacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+2 / 2

@Glaurung_Uluroki
twojej czy jakiej? bo moja cywilizacja to cywilizacja lacinska, a w niej nienawisc do wszystkiego co inne to wplyw judaizmu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 8

@Glaurung_Uluroki A ten ruch LGBT to się gdzieś objawia? Mają jakieś strony, gdzie można poczytać ich postulaty? Jakieś konkretne osoby do kontaktu? Siedzibę może?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Grzesieknh
-1 / 3

Ta nienawisc sie skonczy jak LGBT nie bedzie sie mizdrzyc w publicznych miejscach i lazic z transparentami. Sa to sa i niech se beda po co sie z tym afiszują? Ja nie chodze w koszulkach typu "mam rodzine z dwoch płci" albo ze jestem bialy i dumny. H.. To wszystkich obchodzi? I to ostatnio z czarnymi i rasistami? Tylko biali sie o to sraja. Czarni to maja w d... A w telewizji jeszcze wszystko naglasniaja z jakims jednym wyjatkiem bo sklucanie ludzi jest w modzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
0 / 4

@Xar Nie były czymś normalnym - interpretacja tekstów pokazuje, że wcześniejsze tłumaczenia nie były dokładne. Radzę poszukać czegoś nowszego do czytania. W zasadzie poza Legionem Tebańskim cała reszta jest grubymi nićmi szyta. Przypominam, że w tych "kolebkach" niewolnictwo było rzeczą normalną, pożądaną i niepodważalną.

Znasz jakiś ruch zwiększenia praw homoseksualistów i przebierańców w Starożytności? Tak tylko pytam.

@mieteknapletek To do mnie było w kontekście?

@daclaw Idź na paradę, a postulaty przeczytasz na transparentach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
-3 / 5

@LeClerc2 : podnosiłeś, że homoseksualizm jest dobry bo naturalny i tak sie dzieje wśród różnych gatunków. Napisałem, że to co naturalne, nie zawsze jest dobre, jak na przykład nowotwory. Nic wiecej.

Ale jak już chcesz nowe tematy ciągnąć:
- palenie - jest potępiane, nie palimy w restauracjach, biurach itp, jak kiedys
- picie - co tu nienormalnego? :) pijemy ale nadużywany alkohol i alkoholizm jest potępiany
- homoseksualizm - łamie chrześcijańską moralność i to boli. nie przeszkadza tak długo, jak 2% społeczeństwa rości sobie prawa np. do edukacji seksualnej dzieci w szkołach albo do dodatkowych przywilejów dla tej wybranej grupy
- pary hetero całujące się publicznie, też wywołują oburzenie, to jest gorszące, dlatego tez filmy z dużą dawką erotyki pokazywane sa po 22. Całujące się publicznie pary homoseksualne łamią dodatkowo chrześcijańską moralność więć wywołują dodatkowe zgorszenie.

I to chyba tyle :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+2 / 4

@asdur
Palenie jest potępiane, ale po cichu. Nikt np. nie rzuca obelgami i przedmiotami w kogoś kto pali na ulicy. Wyznaczane są specjalne miejsca dla palących w restauracjach, biurach itd.
Picie jest nie normalne z naturalnego punktu widzenia. Ponieważ alkohol, który pijemy jest trucizną dla naszego organizmu. I nie mówię tu o wypiciu puszki piwa, czy lampki wina, ale np. pół litra wódki, czy kilkunastu puszek piwa dziennie. I to nie jest potępiane, a nawet gloryfikowane jako oznaka dorosłości. Potępiani są niepijący, bo to nie do pomyślenia, żeby np. nie było wódki na weselu czy chrzcinach.
Może i łamie, ale żyjemy w państwie świeckim i żyją wśród nas osoby nie wyznające wiary, albo wyznające inną wiarę. A jak już chcesz wspominać o moralności chrześcijańskiej, to biblia niby popiera tylko kontakt płciowy w obrębie małżeństwa między kobietą a mężczyzną, ale też nakazuje szacunek dla każdego i potępia homofobię. Idąc dalej w tym kierunku, to kontakt płciowy przed małżeństwem też jest sprzeczny z moralnością chrześcijańską. Ale jak to powiesz głośno, to Cię wyśmieją nawet katolicy, bo większość robi "to" przed ślubem.
"pary hetero całujące się publicznie, też wywołują oburzenie" ciekawe gdzie? Chyba tylko wewnętrzne. Już kilkadziesiąt razy widziałem parę całującą się "po francusku" w kolejce do kasy, czy po prostu na ulicy i nikt nawet słówkiem nie pisnął. Trzymanie kobiety za tyłek, zwłaszcza przez prostackich sebixów, to norma w dużych miastach. I w tych przypadkach nawet te stare mohery siedzą cicho i udają, że nic nie widzą. Teraz wyobraź sobie sytuację, że facet idzie z facetem za rękę. Zaraz by poleciały obelgi w ich stronę, że zboczeńcy, pederaści itd.
Nie napisałem, że homoseksualizm jest dobry, ale że jest czymś naturalnym i nie szkodliwym. Bo przecież nie robi komuś krzywdy to, że dwie osoby dorosłe coś do siebie czują. No chyba, że ktoś czuje się wtedy pokrzywdzony, to rozumiem, że tak samo czuje się pokrzywdzony jak co druga osoba na ulicy idzie z papierosem, jak menele siedzą pod monopolowym itd. Bo jeżeli tylko para homoseksualna, to jest homofobem, a to według biblii jest złe.
Dodam jeszcze, że pomijając kretyńskie pochody LGBT, mając mało wspólnego z ludźmi homoseksualnymi, to zwyczajny gej czy lesbijka chciałaby tylko móc normalnie żyć, mieć normalnie rodzinę i móc wychowywać adoptowane dziecko. Nie być wytykany palcami i wyzywanym od zboczeńców. Ale według "katolickiej" części narodu, kochająca się rodzina homo jest zła, ale patologiczna rodzina hetero nie. I dziecko lepiej, żeby siedziało do 18-tego roku życia w domu dziecka, gdzie jest duża szansa demoralizacji, niż żeby miało kochającą rodzinę homoseksualną, która prędzej zaakceptuje w przyszłości, że ich dziecko jest hetero, niż w rodzinie heteroseksualnej, że ich dziecko jest homoseksualne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
-1 / 3

@LeClerc2 : podalem przyklady, podales inne. To że potępiamy kradzieże nie znaczy, ze niema złodziejstwa. Tak samo z piciem, paleniem, seksem przedmałżeńskim itp.

Biblia oczywiście sugeruje miłość bliźniego, ale nigdzie nie mówi "tolerujcie" a juz napewno nie "akceptujcie grzech sodomski". Jezus mówi do prostytutki: "idź i nie grzesz więcej". Zatem jako chrześcijanin nie moge akceptować homoseksualizmu. Natomiast w 100% powinnismy miec szacunek do drugiego czlowieka. To ze niektorzy go nie maja to tak jak ze złodziejstwem, nie powinno go byc a jest.

Oczywiscie idąc dalej, jako chrześcijanin nie moge sie godzic na prawne usankcjonowanie par sodomickich. Takie moje prawo. Idąc dalej, adopcja... tak, dom dziecka to nie najlepsze miejsce na młodość, ale wychowanie dziecka w grzechu też nie jest dobre wg mnie, chociaz Tobie moze wydawac sie inaczej . Zakładam, ze jako osoba otwarta bedziesz tolerował moje przekonania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+1 / 1

@asdur Oczywiście, że będę. To są twoje przekonania i dobrze, że je masz. Ale nie możesz komuś czegoś bronić, tylko dla tego, że wiara Ci mówi, że ma być inaczej. Bo równie dobrze, można się nie godzić na palenie przez ludzi papierosów, czy upijanie się, a jednak nie można im tego całkowicie zabronić.

"Jezus mówi do prostytutki: "idź i nie grzesz więcej"." - no właśnie, powiedział, żeby więcej nie grzeszyła. Ale tylko tyle. Nie wyzywał jej od dzi*ek, ku**w i innych takich. Nie rzucał w nią kamieniami, ani nie nasyłał na nią ludzi. Dał jej wybór. Może zaprzestać prostytucji, ale może ją dalej uprawiać. Jej wola.

"ale wychowanie dziecka w grzechu też nie jest dobre wg mnie" - a ile jest dzieci wychowywanych przez ludzi bez ślubu? To też jest wychowywanie dziecka w grzechu. Więc czemu jednym wolno a drugim nie? Bo Ci są homo, a tamci hetero? Nadal mi to zalatuje grubą homofobią.

Według mnie, dwoje dorosłych, powinno mieć możliwość zawarcia związku cywilnego i w świetle prawa być "małżeństwem" i mieć takie prawa jak małżeństwa heteroseksualne. Bo przecież to nikogo nie krzywdzi, a homoseksualiści i tak mieszkają razem, więc co za różnica? Nie jesteśmy państwem kościelnym i np. jeżeli dwóch homoseksualistów jest nie wierzących, to czemu ktoś ma im czegoś zabraniać, bo to jest sprzeczne z wiarą? Ciągle mówi się o "narzucaniu" czegoś przez grupy LGBT, a katolicyzm cały czas narzuca swoje wartości wszystkim.

I żeby nie było, jestem heteroseksualnym chrześcijaninem. Ale nie przeszkadza mi, że ktoś może chcieć żyć inaczej, jeżeli nie robi tym krzywdy mi, mojej rodzinie i drugiej osobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E egifford
-3 / 3

@LeClerc2 Jesli Skoro tak jest to dowodzisz, ze mozgi zwolennikow lgbt rowne sa mozgom czarnych labedzi, mrowek i szympansic zatem nie nalezy traktowac ich jako w pelni rozwinietych przedstawicieli gratunku ludzkiego tylko bardziej rozwiniety gatunek zwierzecy - wszystko sie zgadza!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+1 / 1

@egifford Pary heteroseksualne są np. psów, kotów, termitów itd. Czyli heteroseksualni są na poziomie psów, kotów itd., a nawet podobnie, bo psy też kopulują z kim popadnie, byle pies, więc tak bardzo się nie różnimy, więc nas też nie należy traktować jak w pełni rozwiniętego gatunku ludzkiego ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
0 / 0

@voot1
Marksizm kulturowy.
141000 wyników w Google.
Nawet książki o tym piszą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
0 / 0

@Xar
Ekhem ekhem, w Grecji normalne i akceptowalne społecznie było, jak stary i bogaty posuwał młodego i naiwnego.
I tylko to było w porządku, tylko taka forma homo była AKCEPTOWANA, a nie NORMALNA.
Pasyw zawsze był wyśmiewany i pogardzany. Bo w życiu liczy się, kto kogo posuwa i kto jest posuwanym.

Nie napisali tego w GAZECIE WYBORCZEJ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@Glaurung_Uluroki @asdur Dopiero co to zobaczyłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2019 o 6:53

A asdur
-2 / 2

@LeClerc2 " Ale nie przeszkadza mi, że ktoś może chcieć żyć inaczej, jeżeli nie robi tym krzywdy mi, mojej rodzinie i drugiej osobie.[...] a ile jest dzieci wychowywanych przez ludzi bez ślubu? To też jest wychowywanie dziecka w grzechu. Więc czemu jednym wolno a drugim nie? Bo Ci są homo, a tamci hetero? Nadal mi to zalatuje grubą homofobią. "

Po pierwsze, uważam, że wychowanie obcego dziecka przez dwoch niespokrewnionych męzczyzn to zło właśnie dla tego dziecka, który powinien mieć mamę i tatę dla zdrowia psychicznego tego dziecka. Cała literatura psychologiczna mówi o tym, ze nawet wychowanie dziecka przez samotną matke odbija się na psychice tego dziecka. Państwo powinno wiec szukać jak najlepszej rodziny dla dzieci z domów dziecka. Dwoch facetów to zła rodzina dla niego i robi dziecku krzywde.

Są ludzie wychowujący bez ślubu, oczywiście, ale swoje własne dzieci, nad którym mają opieke prawną bez względu na to czy mają dokument ślubu czy nie. Mają pełnie władzy rodzicielskiej przez więzy krwi. Jednak to zupełnie inna sytuacja niż urzędnicza decyzja powierzenia dziecka obcym osobom. To nie homofobia tylko odpowiedzialność. Samotna osoba tez nie adoptuje dziecka, dla dobra psychiki tego dziecka.

Zatem: "Bo przecież to nikogo nie krzywdzi" - adopcja dzieci przez homoseksualistów krzywdzi te dzieci.

"Jezus mówi do prostytutki: "idź i nie grzesz więcej"....Dał jej wybór" - wprost przeciwnie. Nie dał jej wyboru. Nakazał jej iść i nie grezszyć więcej. Ona ma wolną wolę, może nie posłuchać Jezusa, ale nakaz jest prosty: żyj bez grzechu.

"nie możesz komuś czegoś bronić, tylko dla tego, że wiara Ci mówi, że ma być inaczej." - oczywiście, że mogę. Chcesz czy nie nasza cywilizacja właśnie tak została zbudowana, na chrześcijańskim dekalogu, który zabrania: codzołóstwa, kradzieży, mordowania, kłamstwa... Moralność zbudowana na dekalogu przez setki lat wyznaczała kierunek i podstawę do rozpoznania dobra i zła. Więc tak, mogę. To co sie dzieje od lat w europie to relatywizm moralny, odejście od kanonu chrześcijańskiego na rzecz hedonizmu. Brak podstawy moralnej, albo zastąpienie jej "moim zdaniem" powoduje, że ludzie zaczynają błądzić.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
0 / 0

@asdur Wiesz, miałem przez kilka ładnych lat dom dziecka po drugiej stronie ulicy (teraz to zmienili na ośrodek opiekuńczo-wychowawczy) i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tym, a parą homoseksualną wychowującą dziecko, no może poza taką drobną kwestią, że w drugim przypadku ma dom i kogoś, kto go kocha. Przykro mi się robiło, jak widziałem dzieciaczki w wieku może 6-7 lat biegające i krzyczące "kur**, ch*j, spier****" itd., albo płaczące gdzieś za budynkiem, bo starsi rezydenci się nad nim znęcali. Policja praktycznie codziennie przywoziła jakichś uciekinierów. I dzieciaki były tam jak się wprowadzałem i jak zamieniali na ośrodek, te same dzieciaki nadal tam były. A to był okres 7 lat. Czyli przez 7 lat dzieci są demoralizowane, obracają się w środowisku patologicznym, są traktowane grupowo. I to nie wpływa negatywnie na ich psychikę? Dla kogoś, kto ma rodzinę, wydaje się, że dla dziecka będzie krzywdą mieć dwóch ojców. Ale dla takiego dziecka, posiadanie domu było by największym szczęściem. Bo dziecko w wieku 8-17 lat, ma małe szanse na adopcję. A psychikę ma często tak zniszczoną przez dom dziecka, że ucieka od rodziny. A wiesz, czemu dziecku wychowywane w parze homoseksualnej, źle by to wpływało na psychikę? Przez otoczenie, przez społeczeństwo, które nadal żyje poglądami sprzed 2 tys. lat. Przez stare tercjanki, zacofanych fanatyków religijnych i tępych kiboli, którym się powie, że gej to wróg i pójdzie go bić, bo sam nie potrafi myśleć.
I nie, nie możesz komuś czegoś zabronić w imię swojej wiary. Bo nie różnisz się wtedy niczym od muzułmanów. Próbujesz coś komuś wmusić na siłę, nawet jeżeli dana osoba w to nie wierzy. Może i cywilizacja została zbudowana na tym dekalogu, ale jesteśmy Państwem świeckim i obowiązuje prawo świeckie. I ani ty, ani Kaczyński, ani Rydzyk, nie może komuś nie wierzącemu narzucać w państwie świeckim praw kościelnych. Co innego jak ktoś zabija, niszczy, albo krzywdzi innych w imię swojej wirary (co bardzo często czynią ludzie w imię wiary Chrześcijańskiej), a co innego, jeżeli ktoś nie chce żyć według wiary, ale nie czyniąc innemu krzywdy.
Jestem osobą wierzącą i heteroseksualną i znam ludzi wierzących, jak tez ateistów i homoseksualistów i powiem Ci, że z wyjątkiem jednej ateistki, nie spotkałem się ze strony ateistów ani homoseksualistów, żadnego szkalowania, negowania, czy wyśmiewania mojej wiary czy orientacji. Z drugiej strony kilka osób wierzących, z jadem na ustach wyrażało się wręcz karygodnie o osobach nie wierzących i homoseksualnych. Już szczytem były teksty typu "I dobrze, że tych pedałów atakują. Powinni ich pozabijać" itd. I to mówią osoby, które chodzą w niedzielę do kościoła i uważają, że żyją według nauk Bożych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
-1 / 1

@LeClerc2 : Może źle się wyrazilem. Tak, nie moge nikogo zmusic do swojej wiary, i nie o to chodzi. Chodzi o to, ze naszą cywilizacje zbudowaliśmy na dekalogu. I choć nasze państwo jest świeckie, to nadal podstawą moralności i kodeksu karnego jest dekalog. Co prawda, nikt nikt nie jest idealny, złodziei jest pełno, ale podstawa musi byc jedna i niezmienna: zło to zło. Zła nie da się zidentyfikować jeśli nie będzie "miary", a brak miary to to co własnie prubuje zrobic lewica, mówiąc że złe rzeczy są dobre. Nie, cudzołóstwo jest złe, kradzieże są złe itp. Modna parafraza neomarksizmu: Róbta co chceta jest super, dopóki jakieś dzbany nie zrobią sobie fotek na grobie babci w wyuzdanych pozach. Wtedy krzyk: woo! gdzie byli rodzice! bezstresowe chychowanie! hurr! durr!.
A to nic innego jak efekt braku podstaw moralnych. No ale przecież te gimbazy "nikomu nie zrobiły krzywdy" prawda? Wiec o co sie czepiać. Właśnie o to.

To że urzędnicy nie potrafią znależć normalnej rodziny zastępczej i skazują dzieci na dom dziecka nie powinno być usprawiedliwieniem do adopcji do rodziny niepełnej (niepełnej, bądź 2 ojcow, 2 matki, ktore też uważam za upośledzone). Bo to zupelnie jakbysmy alkoholikom, zamiast ich leczyc, zapewnili sanatoria, w ktorych mogli by pic dowoli w bezpiecznych warunkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+1 / 15

Brawo! To jest właśnie tolerancja. Na bazie tolerancji buduje się w czasie akceptację.

LGBT, bojówki konserwatywnych ultrasów, czy dowolne inne fanatyczne stado (również fanatycy religijni), nie ma zielonego pojęcia o znaczeniu pierwszego ani tym bardziej o istocie drugiego pojęcia.

Dlatego zgadzam się z @Glaurung_Uluroki. Uszkodzonym umysłowo musi być ktoś, kto oczekuje szacunku i tolerowania jego inności, kiedy w tym samym czasie sam pluje jadem i nienawiścią dookoła na każdego, kto nie zgadzają się z jego wypaczonym obrazem rzeczywistości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2019 o 10:33

M michalSFS
+5 / 11

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
Ja jestem tolerancyjny dla obu grup znajdujących się obecnie po obu stronach barykady. Toleruję, ale nie popieram. Wszystko w granicach rozsądku. W życiu nie pomyślałbym, aby stosować przemoc wobec innych, czy zerwać kontakt, bo ktoś zdecydował przyznać się do orientacji homo czy gorliwie modli się. Nie cierpię natomiast hipokryzji i narzucania się ze swoimi racjami.

Zastanawia mnie też jakie potencjalne korzyści mają homoseksualiści z parad równości?
Prawi będą ich jeszcze bardziej nienawidzić, pogardzać i atakować.

Lewi są i tak za nimi więc to nic nie da.

Mnie - tego pośrodku - tylko irytują nachalnością. Zresztą do dotyczy także kontrmanifestacji. Co tu manifestować? Każdy ma swoje preferencje seksualne - to sprawa zacisza rodzinnego nie publiki. Nikomu pod kołdrę nie chcę zaglądać.

Wydaje mi się, że te środowiska organizujące tęczowe atrakcje bardziej szkodzą niż pomagają normalnym homoseksualistom, tzn. tym pracującym, nie afiszującym się, chcącym po prostu żyć w spokoju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+1 / 5

@michalSFS jestem dokładnie tego samego zdania. Czy jestem pośrodku? Zależy, jak się widzi libertarianizm i neoliberalizm. Ja widzę siebie bardziej po prawej stronie i wierzę w wolność jako wartość nadrzędną. Tyle że moje rozumienie wolności równa się w jednej linii i na każdym kroku z odpowiedzialnością.

W tych "przepychankach" nie ma ani kwestii wolności, ani tym bardziej odpowiedzialności. O tolerancji — nawet już nie wspominając. Każda ze stron, chce siłą narzucić drugiej swoje poglądy. Tylko tyle. O ile jeszcze rozumiem oburzenie większości i jej prawo do stanowienia reguł koegzystencji społecznej, to cała neomarksistowska rewolucja społeczna propagowana przez działaczy ruchu LGBT, którzy wykorzystują mniejszości o różnych orientacjach seksualnych jak narzędzie do walki zbrojnej, to jakaś forma krytycznego uszkodzenia umysłowego.

Jak pisałem w innym miejscu — normalni ludzie to normalni ludzie. Wykolejeńcy to wykolejeńcu. Orientacja seksualna nie ma z tym nic wspólnego. Jest na serwisie wypowiedź zwykłego człowieka, geja — na temat tej całej paranoi ostatnich dni. Warto ją przytaczać gdzie tylko się da i na całe szczęście, nie jest to odosobniony głos.

https://youtu.be/lDb6_E4Cvzk

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skaater950
+2 / 16

Ja tam jestem rasistą i jestem z tego dumny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
-3 / 9

@skaater950
skaater950: własnie zejsralem się na moją historię i jestem z tego dumny!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-2 / 6

@HaveANiceDay1983 najlepsza riposta ever.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GuyMickey
+4 / 10

Nieprawda. Na szacunek trzeba zasłużyć. Na tolerancję nie koniecznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+1 / 3

Zależy jak się postrzega wiarę. Czy poprzez miłość bliźniego, czy fizyczną walkę z tym, kogo się uznaje za wroga. To drugie się nie sprawdza, bo bazuje głównie nietyle na zrozumieniu tematu, co okazji natłuczenia kogoś. A to nie jest wtedy wiara, bo nie tego oczekuje Jezus.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2019 o 11:10

A ArandillPL
+2 / 4

Nie zawsze ten kto nazywa się katolikiem, nim jest. Tak jak ktoś napisał, te osoby to radykaliści, gdzie plują na wszystkich jadem, przez co cierpią katolicy, którzy kierują się tolerancją. Tak samo jest z homoseksualistami, tymi normalnymi, którzy żyją, pracują, chodzą po ulicy, a ich seksualność jest sprawą tylko ich (i co najwyżej, ich bliskich). Oni nie chcą by byli postrzegani jako "dziwolągi", którzy chodzą nago na paradach, albo ubrani jak z jakiegoś filmu BDSM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar buill
+3 / 9

Nie mam nic do tęczowych, nawet szacunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-5 / 7

Liderzy kato prawicy trzęsą dupą...
Sytuacja i konflikt jaki jest w Polsce może skończyć się tylko w dwojaki sposób . Albo zaczniemy się wzajemnie szanować i wzajemnie respektować wspólne prawa albo zaczniemy się zabijać. Nie ma możliwości by był jakaś opcja pomiędzy tym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerzy77
0 / 0

@killerxcartoon O właśnie typowa wypowiedź kogoś komu zamieszano w głowie. No i załóżmy, że wygra PO (bo niestety kiedyś wygra) i wtedy czego się spodziewasz? Jakiejś totalnej zmiany - ale w zasadzie zmiany czego? Zmiana będzie w TVN bo wtedy z rozkładówki zejdzie szczucie ludzi i bez propagandy ta awantura po prostu zaniknie, ale nic dokładnie nic się nie zmieni bo o nic dokładnie nic chodzi - tylko o żywe mięso które napędzone emocjami chce sobie rzucać się do gardeł wypisując pokojowe frazesy tak jak w tym democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@jerzy77 Nie chcę ani SLD ani PO ani PiS , ich propozycje są chore.... Jedni chcą wyprzedać Polske jak narkoman czy alkoholik mając w D obywateli byle im się dobrze żyło na ich koszt. Drudzy chcą zrobić z polski montownie dla zachodu i robić kasę na wręcz niewolniczej taniej sile roboczej i zrobią wszystko by się tu nic nie zmieniło bo im dobrze żyło z prowizji z zachodu. Trzeci chcą nas cofnąć do XIX wieku i czasów szlachty i prowadzić folwarczny kapitalizm którego pilnuje im kościół.
nie potrzebuje TVN by nienawidzić kościoła i katolików za wasze uczynki i niszczenie wspólnego państwa. Ta awantura nie zniknie bo jest kwestia ideologi życia. Katolicy chcą by nie było wyboru i istniał tylko ich światopogląd i wymuszają ten światopogląd na siłę prawnie i urzędowo wiec zagarniają cała przestrzeń publiczną. W opozycji do tego jest wolność i równość praw.
A ponieważ od 30 lat trwa ta propaganda i znam kościół i jego historię i wiem że nigdy samowolnie nie zrezygnuje , myślę że najlepszym rozwiązaniem jest krwawa masakra ... jednych albo drugich... A jej skutki zmienia to zabetonowane państwo i zabetonowaną scenę polityczną w jakiej rządzą staruchy po 70tce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerzy77
-1 / 5

Szacunek szacunkiem, ale to chodzi o prawa do adopcji dzieci chyba - no bo tak poza tym to nie wiem czego LGBT może się jeszcze domagać. Tzn. co konkretnie ma się zmienić - bo chyba nie sądzą, że ludzie na ich życzenie będą zmieniać płeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PanTalonik2
+4 / 8

Ahaaaa.... Że niby religia z 2000-letnią tradycją, będąca podwaliną zachodniej cywilizacji, to ta sama liga co tęczowa ideologia ? I że są niby równorzędnymi partnerami w debacie?

BUACAHCAHACHACHa...... :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-3 / 5

@PanTalonik2 W dużej mierze masz racje... mamy tu jednak taki zaduch katolicyzmu z jej męczennictwem i umartwianiem się że trzeba tu przewietrzyć innymi ideami by było bardziej różnorodnie i było z czego wybierać .. Tęczowy podmuch nie jest taki straszny . Absolutnie wątpię w to by pod wpływem ich ideologi ktoś został gejem. Wiem co mnie podnieca i dlaczego i żadna ideologia tego nie zmieni. .. z czasem jak przestanie dziwić wieśniaków jacy przeprowadzili się do miasta przeje się i zejdzie na margines z jednym czy dwoma happeningami rocznie bo jest skierowany do malej grupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZielonySuwak
0 / 0

@killerxcartoon I o to chodzi. O trochę relaksu w tym całym napięciu, o sympatyczne posłuchanie co ktoś ma do powiedzenia co jest dla nas nową nieznaną koncepcją. Możemy się z nią zgodzić lub nie, ale nie musimy
z nią walczyć. Mamy w Polsce wieczne przeświadczenie, że to co inne jest wrogie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-4 / 14

LGBT domaga się:
1. praw takich samych jak osób heteroseksualnych
2. akceptacji i szacunku dla osób innej orientacji
Co złego w tym widzicie? Ja nawet nie widzę podstaw, skąd bierze się wasz punkt widzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+3 / 11

@Jasiek2r na przykład jeśli chodzi o punkt pierwszy to mają dokładnie takie same prawo jak normalni
tj facet może poślubić kobietę nawet jeśli jest gejem a ona lesbijką, wiec za bardzo nie wiem Jasiu o co ci chodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2019 o 19:44

J konto usunięte
-1 / 9

@tomek_s
Nie życzę sobie prowadzić z tobą kiedykolwiek dyskusji, bo zamiast merytorycznych argumentów zawsze odnosisz to do rozmówcy i nie masz do niego jakiegokolwiek szacunku.
Oto prawa, których geje nie mają:
Ubezpieczenie zdrowotne partnera
Wspólne rozliczenie podatkowe
Dziedziczenie ustawowe
Zaciąganie kredytu
Odbiór korespondencji partnera
Prawo do pochowania zwłok
Adopcja przez pary homoseksualne
Alimenty
Automatyczne uznanie partnera jako rodzica

A teraz proszę nie odpisywać i nie zawracać mi głowy, bo nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie tylko celowo mnie denerwujesz zdrobnieniami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-3 / 7

@Jasiek2r Czemu Jasieniuńku geje są zawsze tacy drażliwi? OK chyba masz trudne dni lub się pokłóciłeś ze swoim mężczyzną bo strasznie się uniosłeś. OK nie chcesz żebym cię wyprowadzał ze swoich urojeń to nie będę cię męczył. Gorące pozdrowienia i walcz o swoje prawa Jasiu walcz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2019 o 1:36

D Dichlordiphenyltrichlorethan
0 / 2

@Jasiek2r Część z nich nawet bym im przyznał, tylko dlaczego nie to mają tego na sztandarach?
Może dlatego, że osoby, które ich reprezentują bardziej zależy na wojence polsko-polskiej i walce z PiS-em niż poprawę sytuacji kogokolwiek poza samym sobą. A na takiej wojence takie umiarkowane hasła się słabo sprzedają, bo zbyt mało polaryzują. To po raz kolejny potwierdza, że osoby LGBT++ są tylko taranem używanym do walki z "katostanem" oraz o "dekaczyzację" stojących na drodze do władzy tym i owym?
Mieli "swojego" reprezentanta w "Wiośnie"i trąbił chyba o wszystkim, łącznie z "wyprowadzaniem Polski ze średniowiecza", zrywaniem konkordatu, seksedukacji dzieci, tylko nie o tym, o czym piszesz. Może ze strachu, że jak się wspomni o czymś umiarkowanym to nawet PiS może to przepchnąć i im całą kampanię wyborczą uwalić?
Wystarczy spojrzeć na wypowiedzi polityków z lewej strony (w tym PO), żeby zauważyć, że obecna polaryzacja polityczna to taki Święty Graal polskiej polityki i szkoda by go stracić dla paru udogodnień dla jakiejś nieliczącej się grupy. Piszę nieliczącej, bo osoby typu LGBT zdają się nie liczyć, ale co niektórzy bardzo liczą, że jeszcze się przydadzą. przynajmniej tak odczytuję intencje niektórych polityków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2019 o 1:48

J konto usunięte
0 / 2

@tomek_s
Prosiłem o nie odpisywanie. Kończę dyskusję z tobą... na zawsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-3 / 3

@Jasiek2r dlaczego Jasiu chcesz uciszyć prawdę? Dlaczego jesteś tak emocjonalny i pełen nienawiści? Czemu tak bardzo nienawidzisz heteroseksualności? OK Jasiu rozumiem, że jest to dla ciebie zbyt drażliwy temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+1 / 3

@tomek_s
Nie potrafisz dyskutować ze mną na poziomie. Żegnam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-2 / 2

@Jasiek2r wiedziałem, że nie będziesz miał odwagi. Dlaczego geje są tacy niekonsekwentni? Już się ze mną raz na zawsze księżniczko żegnałaś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2019 o 14:52

J konto usunięte
+2 / 2

@tomek_s
Proszę nie sugerować mi orientacji seksualnej jeżeli nawet mnie nie znasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-2 / 2

@Jasiek2r Powinieneś stać dumnie z tęczową flagą a nie się wstydzić i wyrzekać swoich potrzeb. Zawiodłem się na tobie. Myślałem, że masz jaja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+2 / 2

@tomek_s
Ja też się na tobie zawiodłem. Nie chcesz kulturalnej dyskusji to trudno. Żegnam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-2 / 2

@Jasiek2r jak typowa baba musisz mieć ostanie słowo. Jesteś tak nudny, że już mi się nawet trollowac ciebie odechciało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
+1 / 1

Dlaczego "Sobą" dużą literą napisane? Przecież to błąd ortograficzny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kanapker
+2 / 2

no niestety, ci o bardziej wyrazistych poglądach politycznych są frustratami którzy potrafią się tylko obrażać i drzeć mordę. Niezależnie czy są z lewicy czy prawicy. Żrą się wzajemnie i pewnego dnia się zaiebią nawzajem. Jedni w imię miłości do bliżniego swego a drudzy w imię tolerancji do drugiego człowieka. Wszyscy ci frustraci drą mordę jaki to ich wróg polityczny jest zły, absolutnie nie widząc, że przyczyniają się do wzmocnienia konfliktu i że obecnie są źródłem problemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 2

@1Juras ...ale nie przez homoseksualizm. Hellada została pobita przez Rzym. A ten z kolei nie upadł, ale przekształcił się w wyznaniowe państwo Cesarstwo Rzymskie narodu niemieckiego. I jako Watykan trwa do dziś. Choć w mocno ograniczonej formie. Nie wiem skąd te teorie, że Rzym upadł. Zmienił tylko swój status. I tyle. Jako państwo Italia ze stolicą w Rzymie nadal istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Juras
-1 / 1

@dncx No nie załamuj mnie. Popatrz z łaski swojej na mapę Imperium Rzymskiego w czasie rozkwitu i mapę Watykanu. I zadaj sobie pytanie czyimi potomkami są włosi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 2

@1Juras Włosi są potomkami Cesarstwa. Żyją w tym kraju od wieków. A Watykan? Cóż. Poddanych ma jakieś 2 mld ludzi na całym świecie. Głowy państw pochylają się przed jego przywódca. Wpływy i władze mają daleko większa jaką miało pierwowzór. To sporo, jak na takie cos co wyrosło z lokalnego imperium.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Juras
0 / 0

@dncx Widzę, że masz ból tyłka z Watykanem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

@1Juras W sumie mam. Bo państwo, które miało i nadal ma tyle władzy i potęgi istnieje i ludzi go słuchają. Choć już udowodniono, że boga/bogów wymyślili sobie ludzi po to by wyjaśnić świat nas otaczający. A jednak nadal płaci się magom/kapłanom i hochsztaplerom za utrzymanie tej wizji, choć została obalona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Juras
0 / 0

@dncx Ooooooooooooooo!!! Masz taki dowód na obalenie istnienia Boga (nie boga) DAWAJ! Świat okrzyknie ciebie geniuszem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

@1Juras Dowodów jest aż nadto. Wystarczy spojrzeć jak działa ten świat. Pewnie, jako religijnego człowieka, nie przekonam Cię. Nie będę sobie strzępił języka. To tak jakbym chciał miłośników "dobrej zmiany" przekonać, że w Smoleńsku nie było zamachu. Choć wszystkie dowody za tym przemawiają. Więc nie będę szarpał klawiatury by Ci cos udowodnić. Zrobili to więksi ode mnie. Ja tylko potwierdzam, że tak jest. A Ty wierz w co chcesz. Nawet w potwora spaghetti. Wolny kraj, wolno Ci wierzyć w co chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2019 o 8:08

1 1Juras
-1 / 1

@dncx Dowodów brak. "Wolny kraj, wolno Ci wierzyć w co chcesz." - tutaj się z Tobą zgadzam w 100%. Dodam jedynie i vice versa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
0 / 2

Ja komunistów nie szanuję! Podobnie jak i nie szanuję morderców, gwałcicieli i pedofilów i nikt MI NIE WMÓWI, że mam ich szanować! Najpierw niech przestaną uprawiać swój proceder, poniosą za to karę i wówczas możemy pogadać na nowo o "szacunku".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzejbe
+1 / 3

Ależ o to chodzi żeby nas Polaków podzielić bez względu na cenę i środki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+2 / 4

Nie oceniam ludzi przez ich wiarę, orientację, płeć czy kolor skóry, a przez słowa i czyny. Jak ktoś się zachowuje jak debil, to jest debilem. Nie będę też kogoś tolerował i szanował dlatego, że tak mi nakazuje. Zrozumcie w końcu, że większość społeczeństwa jest obojętna na ten cyrk, bo nie ma czasu na to. Fanatycy tym żyją, to ich priorytet. Dla przeciętnego zjadacza chleba, priorytet to praca i dom. Swoim debilnym zachowaniem i narzucaniem swojej woli, zrażacie tą większość. Ona się dzieli i zaczyna rozbijać w stronę skrajności po prawej lub lewej. W końcu każda manifestacja będzie się kończyła przelewaniem krwi obu stron, tak jak obecnie w USA.
Więcej nie piszę, nie ma sensu. Od dłuższego czasu każda uwaga, niezgoda lub krytyka, choćby napisane uprzejmie, spotyka się z negatywną reakcją. Minusowanie, wyzywanie od faszystów, nazistów, homofobów, zgłaszanie wyrwanych z kontekstu słów. Na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, które chciały o czymś porozmawiać, a nie zmusić do uznania swojej opcji.

I jeszcze jedno. Nie każdy patriota to narodowiec czy fanatyk marzący o połamaniu geja na paradzie. Nie wiem gdzie sobie lewica wpaja niechęć do własnego kraju i uczy młodzież, że to coś fajnego opluwać flagę, orła czy symbole ludzi i organizacji walczących za ten kraj, ale mam tego dosyć i cierpliwość mi się skończyła. Chcesz wkurzyć narodowca obrazkiem podcierania się flagą Polski, albo pisząc z pogardą o Polsce i Polakach, wyzywając pod szyldem komunistycznej organizacji ludzi od nazistów i faszystów, z którymi walczyli ich przodkowie, to nie licz na porozumienie, bo okazujesz brak szacunku każdemu w tym kraju. To, że w twoim otoczeniu ludzi to bawi i nakręca, nie znaczy, że to zabawne i że nie każdego Polaka to rusza. W marszu o prawa niektórzy zapomnieli też o obowiązkach. Chcą od narodu i kraju dostać prawa i przywileje, a plują na niego i na nich. Tego ja nie akceptuje i nie toleruje. I jak zobaczę kogoś na żywo, jak się tak zachowuje, to nie ważne czy to popisujący się przed kumplami lub dupą dresik, czy wyzwolony od tożsamości narodowej członek tęczowej społeczności, wyleję na niego całą furię jaka mi się zbiera, gdy bezradny oglądam takie popisy w sieci. Wszystko ma swoje granice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
0 / 4

W efekcie będzie to tak, że chrześcijanie dalej będą znieważani przez lgbt-owców a chrześcijanie nie będą mogli dokonać odwetu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZielonySuwak
0 / 4

@SteveFoKS Znieważają katolików tym, że śmią istnieć czy jak, bo chyba coś przegapiłam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Juras
0 / 2

@ZielonySuwak Przegapiłeś bardzo wiele.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZielonySuwak
-1 / 1

@1Juras Dalej, oświeć mnie. Rzuć jakimś linkiem i faktem, z równie grubym tematem jak polowania na gejów w Białymstoku, kampania fundacji Kai Godek twierdząca że do 40% gejów to pedofile, pobicie dziennikarza bo skrzywił się na homofobiczny napis na murze. To tylko najpopularniejsze tematy z ostatnich 2 tygodni, bez wchodzenia w szczegóły,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zigrin
0 / 0

Szanuj innych i wymagaj tego szacunku wobec siebie. Zachowania dostosuj do norm społecznych tyle problemow na świecie, a ludzie walczą o to kto z kim chodzi do łózka. Niech idzie sobie po ulicy dwóch chłopów czy dwie dziewczyny za rękę,niech dadzą sobie nawet przyjacielskiego buziaka. Póki nie biegają mi po ulicy nago i nie migdalą się na ulicy to leje na to co robią w sypialni. Póki odbywa się to za obustronną zgodą i nie krzywdzą dzieci to luz. Żyjcie i daje żyć innym szkoda dopisywać do tego jakieś ideologie. Ideologie to przeważnie choroby które toczą ludzkość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Burton28
0 / 0

Po prostu z dobrobytu i z zbyt dużej ilości wolnego czasu się ten świat przewraca...był kiedyś taki tekst,książka,felieton raczej z dawnych czasów nie pamiętam dokładnie coś w stylu Wellsa lub Orwella, że postęp kulturalny będzie tak mknął do przodu i w pewnym momencie po prostu wywali ludziom bluescreena bo nie będzie wiadomo co jest "trendy" itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kripszt
+1 / 1

Niestety ale goście sterujący tęczowa propagandą zbijają kapitał polityczny na tym że gej dostanie łomot, pierze mózg młodzieży która pod przykrywką " miłość wolność" idzie i macha tymi flagami, szczególnie żal mi tych młodych naiwnych dziewczyn- widać chcą dobrze.
A po 2 stronie mamy chuliganów co poprostu przyjdą na każdy marsz, niezależnie na jaki temat żeby ponaparzac się z policja, a jak homo im się napatoczy to też spoko bo będzie większy fejm u ziomków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@kripszt
Rozwiń ten kapitał polityczny, bo własnie zastanawia mnie gdzie tęczowi mają namacalną korzyść. W jaki sposób kręcą na tym wałki? Zawsze chodzi o władzę i pieniądze. Nie sądzę, że "góra" LGBT robi to tylko dla afery. Skoro manipulują tak ogromną liczbą osób, nie można nie docenić ich strategii a także intelektu. Tylko chciałbym poznać ten mechanizm.

U KK to oczywiste. Jak trwoga to do Boga. Szukanie zagrożeń, urojonego wroga i utrzymywanie niepewności u owieczek jest im na rękę. Więcej wpływu, więcej władzy, więcej pieniędzy. A przy okazji dobra zasłona dymna i temat zastępczy (dla całego triumwiratu - KK, Rydzyk, rząd).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Silownia
0 / 4

jak mam zgadzać się z osobą chorą? facet z facetem to się leczy, baby tak samo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczorex
0 / 0

Nie wierzę, że muszę to mówić, ale niektóre poglądy (niewielka, ekstremistyczna mniejszość, ale jednak) nie zasługuje na szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem