Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
101 140
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pawelsprz
-2 / 8

A jaką widzisz alternatywę? Partię teoretycznej Polski i chwilowyh podwyżek podatków? Sam głosuję na polityczny margines który jako jedyny próbował zrobić coś z "restytucją mienia" ale o tym cisza zarówno w mediach jednego jak i drugiego nurtu, a ich próbę równo storpedowały obie największe partię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
-1 / 9

@YszamanY witam.
Jak zwykle... Zamiast logicznego myślenia, trenujesz umiejętność pisania innym wykładni o nich samych. Trochę to śmieszne, ale bardziej smutne...
Żyj i daj rzyć innym.
Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2019 o 18:05

J Jasiek2r
-4 / 14

@pawelsprz
Tak, widzę alternatywę - PO.
@YszamanY
Uważam, że oddanie głosu na nic nie znaczące partie przy progu wyborczym faktycznie ten głos marnuje. Bo tylko ten który ma skoncentrowaną liczbę głosów ma szanse wygrać, a ich rozpraszanie zamiast opowiedzieć się za kimś silnym nie ma sensu.
@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
O tym samym? A o czym zwykle gadają miejscowi szamani?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
-1 / 5

@Jasiek2r "o nich samych"
YszamanY najprawdopodobniej trwa w przeświadczeniu, że posiada jakąś formę umiejętności czytania ludiom w głowach na odległość, potocznie nazywaną telepatią. Zauważyłem, że bardzo często wskazuje, że ktoś jest taki a taki, albo to potrafi, a tamtego nie umie. A skąd on niby ma to wiedzieć? Są trzy opcje:
1 - zna daną osobę w realu osobiście i ma wiedzę na temat jej zdolności i charakteru.
2 - nie zna osoby osobiście, ale jako telepata może odczytać jej umysł i na tej podstawie wiedzieć
3 - wydaje mu się, że jest telepatą i niestety wyłącznie tłucze farmazony jak wróżbita Maciej.

Z autopsji potwierdzam (bezpośrednie konwersacje), że opcja 1 na 100% nie. Opcja dwa być może, ale nieudolność tego typu prób jest powalająca więc albo mizerny skill, albo dopiero początek długiej drogi i mozolnych treningów. Najbardziej prawdopodobna i racjonalna jest opcja trzecia. Także...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
-4 / 6

@pawelsprz Nie ma list wyborczych, więc ciężko powiedzieć.
Alternatywą na pewno jest Konfederacja. Jacy by oni nie byli, to na pewno mówią inaczej niż wszyscy z układu. Po części alternatywą jest też Kukiz, ale tu już tylko część osób i ogólnie tak nie do końca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasiek2r
+4 / 4

@InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
No tak. Chyba nie myślisz, że jego nazwa użytkownika wzięła się od tak z nikąd i nie ma nic wspólnego z jego osobą. ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+2 / 6

@YszamanY ponownie nic nie trafiłeś drogi wróżbito Macieju :( Musisz więcej ćwiczyć. Zdecydowanie.

Zanzibar. Za godzinę będę na Wyspach Owczych, a potem przeskoczę do Japonii na Osakę wtrząchać coś jutro na wczesne śniadanie. Będzie koło 05:00 am.

Jak wielokrotnie pisałem — jesteś idealnym odwzorowaniem Twojej pogardliwej, zakłamanej i fałszywej partii. Mogli zmienić Polskę na lepsze a woleli łżeć jak najpodlejsze kundle , kraść jak hieny i gardzić narodem. Udowadniaj ich wartość swoim obrazem, wypowiedziami i zachowaniem. Jak dotąd idzie Ci doskonale :) Platforma Obywatelska wycieka z każdego, Twojego wpisu.

Winisz Polaków? To przez PO i takich jak Ty, przez Waszą pogardę, fałsz i zakłamanie, dziś rządzi Polską PiS i wpędza kraj w przepaść. Dziś wyborcy dziękują PO oddając swoje głosy gdzie indziej a "koalicjanci" wypieli się, pokazując PO wielkie D w całej okazałości. :)

Ps. Pamiętam o swojej obietnicy sprzed około trzech miesięcy. Przypomnę Ci się po jesiennych wyborach, tak jak dałem słowo, jeśli jeszcze tu będziesz. Zawsze dotrzymuję danych obietnic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+2 / 2

@YszamanY i już nie wiesz, co napisać bidulku? :D Tak szybko? Szkoda... Dzięki za gifa z Datą! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+5 / 7

@kropciu gratuluję kultury osobistej i dobrego wychowania. Kto Ci to przekazywał jeśli można? Albo inaczej - skąd to wyniosłeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2019 o 18:48

avatar InnyNieDlaWykolejonegoSwiata
+2 / 10

@Jasiek2r pozwolisz, że uzupełnię brakującą część.

Po tych aferach...

Zagarnięcie instytucji państwowych i obsadzenie swoich kolesi, niedotrzymanie nie wiem ilu obietnic wyborczych, podniesienie podatków, wyprzedaż mienia polskiego w zagraniczne ręce, upolitycznienie spółek skarbu państwa, głosowanie za ACTA wbrew deklaracjom braku poparcia, korupcję rozbuchaną do granic możliwości, nepotyzm, przedkładanie interesów własnych nad interes Polski i narodu, afery jak min: hazardowa, stoczniowa, teleinformatyczna, gazowa, NIK, paliwowa czy "zielona pajęczyna", obrabowanie polaków ze 150 mld z OFE, AmberGold, próby doprowadzenia do upadku PLL LOT, nieistniejącą elektrownią atomową, która pochłonęła miliardy złotych, wybudowaniem najdroższych dróg w europie i na świecie co było oczywiście przekrętem na kasę, horrendalnych malwersacjach z reprywatyzacją i wiele innych. Po tym wszystkim poparcie wynosi 23,9%.

PiS - 45%
PO - 23,9%
Razem - 68,9%

70% głosujących Polaków, nadal oddaje swój głos na socjalistyczne mendy, które przez lata okradały naród, kłamał, sprzeniewierzały polski majątek i dopuszczały się zdrady.

I jak tu mieć jakąkolwiek nadzieję i wiarę w ten naród?


Polecam stronę:
http://www.grzechy-platformy.org/
Kawa na ławie. Wszystko możliwe do zweryfikowania.

PiS i PO = jedno zło!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 lipca 2019 o 18:49

P psibrat
+4 / 12

ciężko to zrozumieć, Ludzie po prostu uważają, że z dwojga złego (Pis, Po) lepszy jest Pis. PO udowodniło wszytkim, jak mieli ludzi w dupie, jakie afery robili, jak postępowali ze zwykłymi ludźmi. Ludzie to pamiętają, dlatego głosuja na Pis. Szkoda, że nie rozumieją, że inna opja byłaby dużo lepsza. Pis i Po to dno, jedni i drudzy rozwalą nasz kraj do końca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 5

Nawet jeśli PIS wygra wybory (niestety jest to bardzo prawdopodobne) warto głosować na mniejsze partie żeby przynajmniej nie mieli konstytucyjnej większości. Jeśli wybór będzie miedzy dwoma partiami to frekwencja wyborcza będzie jeszcze niższa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+3 / 3

Jak dotąd żadna partia będąca u władzy nie zawiodła i każda dorobiła się swojego kontyngentu afer. Także nie sądzę by to miało jakieś decydujące znaczenie.
PiS wygrywa tylko dlatego że opozycja jest beznadziejna. Pis w porównaniu z PO, PSL, SLD, Nowoczesną, Wiosną, Razem i resztą planktonu wydaje się partią rozsądną. Wiem że to brzmi śmiesznie, ale tak to wygląda jeśli spojrzymy na poczynania opozycji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
0 / 2

A wiesz, że tak naprawdę to ludzie mają wybór między kiłą a rzeżączką? PiS "obudził" i kupił sobie na zawsze pewien elektorat (uroda demokracji, w której głos idioty i geniusza waży tyle samo). Pytanie tylko, kto mu to baaaardzo ułatwił. Między innymi swoją arogancją wobec szarego człowieka. Z faktami się nie dyskutuje. BTW - każdy naród ma takie władze, na jakie zasługuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y ymck
0 / 0

Tak z innej beczki. Trzeba by odpuścić przegladania drmotywatorow na czas kampani wyborczej
Pal szesc molodzian "co to juz 24 lata swiadomie żyja". Tu berzie masakra z marketingowcami. Wiecie ile firm w Polsce zajmuje sie obstawianiem portali? Ja nie wiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasiek2r
0 / 0

@ymck
Masz słowo, że właścicielem konta Jasiek2r jest 1 osoba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem