Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
245 259
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N naimad
+4 / 16

@synwieslawa mógłbyś myśl rozwinąć, bo na razie widzę, że to Ty potrzebujesz umysłowego ubogacenia, bo zero argumentów tylko obrażać potrafisz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+4 / 10

@synwieslawa zagalopowałeś się i to mocno. Próbujesz mi coś wmówić czego ja nie powiedziałem. W źródle masz napisane kto zginął, @YszamanY wpisał jakiś tekst o 10 letniej dziewczynce, nie wiem skąd to wziął. A poziomu pilnuj swojego, bo na razie nawet w gimnazjum nie celujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+7 / 13

@synwieslawa można było się spodziewać takiego obrotu spraw. Oczywiście, że zdarza się i tak, że katolik zgwałci/zabije, ale u nas taki osobnik spotyka się ze społecznym ostracyzmem. Nigdzie nie napisałem, że Polacy są święci, ale skoro tak przeszkadzają Ci gwałty i mordy dokonane przez katolików, to po co wpuszczać do Europy osobników dla których takie zachowania są normą?
A z Twojej strony najczęstszą forma obrony, gdy się nie ma argumentów : "bo Polacy/katolicy też mordują...".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-2 / 6

@naimad Nie jest to norma, a tylko i wylacznie wyjatek! Podobnie jak i u nas.Ani nie jestesmy gorsi, ani lepsi.
A zalew emigracji z tamtych rejonów to sporo skutek dzialalnosci naszej cywilizacji. Czyli narobienia gnoju, zarówno tam w Afryce jak i na Bliskim Wschodzie. Patrzysz na skutki, a nie dostrzegasz przyczyn.
Ps. Piszesz o spolecznym ostracyzmie hmm Pamietam ten ostracyzm w stosunku do Tomasza Komendy kilkanascie lat temu... Bo ja pamietam bardzo dobrze. Pamietasz który to minister sprawiedliwosci wtedy krzyczal, ze tego zbrodniarza trzeba ukarac z cala surowoscia? Bo ja pamietam. Niestey :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+3 / 7

@synwieslawa społeczny ostracyzm spotyka u nas zwyrodnialców, tak już jest. Sprawa Tomasza Komendy jest trudna z wielu powodów, przede wszystkim zawiódł tutaj wymiar sprawiedliwości. Ale wolałbyś, żeby winni nie trafiali do więzienia? Pomyłek nie da się uniknąć, niestety.

A odnośnie fali migracji, to tak, patrzę na skutki. Bo nie potrafię powiązać , co wspólnego ma że sobą zrobienie syfu w Afryce, czy na Bliskim Wschodzie przez UK, USA i wpychanie losowych osób pod pociąg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N naimad
+2 / 12

@YszamanY o czym piszesz? Bo tutaj zginął, niestety, ośmioletni chłopiec. Napastnika pochwycono.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+1 / 5

@naimad szuka wymówki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siditg
+2 / 4

@sancz79 zaczepki raczej...
Ale nie warto - looknijcie na profil.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2019 o 1:41