Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Kto finansuje LGBT i czego chcą oni i tzw. lewactwo?
by Fragglesik
+
181 207
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
-1 / 3

Kocham to - Cytuję książkę o wywiadzie radzieckim, informuję, że to o tym, jaka to książka i mam -9/15. czyli co? Minusujący lepiej wiedzą co cytuję? Znaleźli jakieś przekłamania z książką? czy może lepiej wiedzą o czytam?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
+3 / 11

Jeżeli pozwoli się ruchom lewicowym urządzić sobie takie eldorado jakie ma teraz KK to będzie się działo to samo, co dzieje się ze strony KK do osób ze strony lewicowych. Dlatego też państwo nie powinno być przechylone w żadną stronę, bo każda z tych stron jest zagrożeniem. A tego zagrożenia nie widzą jedynie osoby, które już są mocno zindoktrynowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2019 o 14:07

avatar Fragglesik
-4 / 16

@sberek38 Rozśmieszyłeś mnie tym. Wyrażenie "Amerykański bank dotowany przez PiS" Brzmi lepiej, niż informacja Rydzyka, że samochód dostał od bezdomnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 4

@sberek38 Gigntyczny holding , mający ponad 99.000 miliardów - a ty dalej się upierasz, ze to PiS go sponsoruje i uważasz, że owe 20 mln ma dla nich jakieś kolosalne znaczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

@sberek38 Postanowiłem Ci uwierzyć, że dał, bo samego artykułu nie mogę odczytać, strona mnie nie puszcza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-2 / 16

pakiet specjalny, który się nie zmieścił, śmietanka, można by rzec: Wspomniany jest również problem homoseksualistów, którzy w Poslce 20 lat emu nie stanowili żadnego problemu. Żyli tak samo jak osoby heteroseksualne i nie byli w żaden sposób prześladowani ze względu na swoja orientację. obecnie robi się z tego aspekt polityczny, przez co wywierany jest nacisk na społeczeństwo. prócz tego, zdecydowana, przytłaczająca wręcz większość musi szanować i przestrzegać wszystkich postulatów osób homoseksualnych. Nie istotny jest ich głos, ALBO PODPORZĄDKUJESZ SIĘ REŻIMOWI WIĘKSZOŚCI, ALBO SPOTKAJĄ CIĘ KONSEKWENCJE. Jeśli któryś z postulatów nie zostanie spełniony, natychmiast podnoszona jest wrzawa medialna o nieposzanowaniu praw człowieka, obywatela itp.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+9 / 23

@Gambini wybiję Cie trochę z tego konformizmu. Gdzie, na większą skalę, widziałeś ostatnio normalność? Taką wyważoną, na środku, bez przechyłu w jedną lub drugą stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+13 / 19

@Gambini nie chce być uszczypliwy ale wyraźnie napisałem "na większą skalę".

To, że w małej skali zachowała się resztka normalności to się zgodzę. Co z resztą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
-5 / 13

@raven000 ja widzę normalność w całym swoim otoczeniu, o nienormalności ludzi dowiaduję się głównie z tej strony, mam na to lekarstwo, gdy już mi się zaczyna wydawać, że wszędzie jest galopująca głupota, chamstwo i patologia robię przerwę od demotywatorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-5 / 13

@raven000 Wszędzie. Wyjdź na miasto - wszędzie jest normalnie. Właśnie w większej skali. Miliony ludzi normalnie chodzi do pracy, normalnie wraca, normalnie jada i sypia i znów wstaje do roboty. tylko detale cą inne w niewielu przypadkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2019 o 15:24

R raven000
+6 / 20

@vetulae no zobacz a ja żyję chyba w za dużym mieście bo wszędzie spotykam z się przejawami tego chamstwa i głupoty na co dzień. Brak uprzejmości, wpychanie się w kolejki, pyskowanie, wymuszanie pierwszeństwa przez kierowców, czy pieszych, czy rowerzystów. Co do tych ostatnich to notoryczne łamanie prawa i zasad społecznych na drogach.

@Fragglesik oczywiście jak za normalność uważasz napady czy pobicia. Powszechna znieczulicę to jak najbardziej wszystko w normie.
Jak za normalność uważasz iż większość społeczeństwa pracuje za 500€ i jedyne co robi to kurs praca -> dom i kolejnego dnia to samo bo na nic ich nie stać.

@Gambini i dalej nie rozróżniasz micro od macro. To, że Ty i Twoi znajomi mają normalne rodziny to pogratulować. Tyle iż wiem, że jakby głębiej po drążyć to zaraz znajdzie się zazdrość bo Zdzichu to nowe passerati kupił, a teściowa to skrycie zięcia czy synowej nienawidzi i co pewien czas szpilę wbija. Co roku rozwodzi się ok 40% ogólnej liczby nowych małżeństw.

Gratuluję Panom kanonu normalności ale ja widzę ten burdel który jest wokół i nie dam się nabrać na ckliwe hasełka o normalności.
Życie w nieświadomości zawsze było łatwiejsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+5 / 11

@Gambini odniosłem się do tego iż kwestionowałeś iż życie realne odbiega od świata internetu. Że świat internetu to nienormalność a realny to normalność.
Przedstawiłem jak wygląda świat realny i nagle "Nikt nie mówi, że życie jest tylko piękne i kolorowe".
Więc jak z tą normalnością w szerokim zakresie? Bo ja jej od lat nie widziałem, za to powszechną akceptację tego co się dzieje i przypisywanie temuż zachowaniu normalności to jak najbardziej.

Sam wspomniałeś o urzędach, to według Ciebie normalne aby tak to wyglądało?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gambini
-1 / 3

@raven000
Jeśli twierdzisz, że życie realne nie odbiega od świata internetu, to twierdzę że jesteś nadal w wielkim błędzie.
Internet nie pokazuje normalności, a wręcz ją piętnuje, pokazując tylko wspomniane patologie. Jeśli twierdzisz że życie to jedna wielka patologia, to jedynie Ci współczuję. Świadomości lub otoczenia.
Tak, życie nie jest tylko kolorowe i nie mówię tego "nagle". Porównuję ze zdecydowaną korzyścią na świat nas otaczający. Ty zobaczysz kierowce wpychającego sie przed Ciebie i już wielka nienormalność, a chyba nie zwracasz uwagi na to, ilu w ciągu dnia przejedzie w sposób nienaganny. Potem odpalisz Yt albo demoty i nikt tam nie pokaże normalnie jeżdżącego kierowcę, tylko samych świrów. Jakie wnioski?
Jak słyszysz słowo matka, to kojarzy Ci się z "madką" i jej niewychowanym bąbelkiem, czy jeszcze nie jesteś aż tak tym przesiąknięty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 3

@raven000 Znasz kraj bez bezrobocia i napadów? "jedyne co robi to kurs praca -> dom i kolejnego dnia to samo bo na nic ich nie stać." A ty myślisz, ze jaki kurs robią wszyscy ludzie na całym świcie przez większość życia, jeśli mają prace? Na nic nie stać? Przecież wszyscy teraz opowiadają, że tyle "januszów" zaczęło wyjeżdżać przez te 500+. Mniej zarabiamy niż zachód, ale i tak średnia płaca poszła 500 i bedzie rosła, ale Twoja wypowiedź jest tylko kalkowaniem starych tekstów, które straciły na prawdziwości i znaczeniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 sierpnia 2019 o 21:13

M michalSFS
+1 / 19

Przecież to wszystko poza religią pasuje do rządu PiS i KK. Zdrowe żywienie zastąpić lekcjami religii

1. Kupienie ludzi za ich własne pieniądze. Hołdowanie chamstwu i postawom roszczeniowym. Socjalizm, dej i należy się.
2. Odwrotnie - nacisk na religię i mocne połączenie KK z państwem. Kościół i polityka to jedno.
3. Tworzenie coraz głupszego narodu. Religia i wiara ponad edukacje i zdrowe myślenie.
4. Skłócanie narodu poprzez tworzenie ciągłych podziałów, wytykanie palcami coraz to nowych grup - do podżegania lub jako zasłony dymnej. Niszczenie autorytetów, obniżenie statusu matki, która dotychczas kojarzyła się pozytywnie.
5. Rozrost administracji i wydatków rządowych (co widać po samych kosztach kancelarii Duppy).
6. Wymiar sprawiedliwości - tu chyba nie trzeba nawet komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-4 / 10

@michalSFS Zapraszam - piąta klasa - czytane ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bolek_i_lolek
+5 / 5

Czytając komentarze ogarnia mnie przerażenie, że to prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-4 / 10

@Wiadro1 IBa sziba big...jak chyba szło zaklęcie Doktora Pai Chi Wo.......:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem