Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Fakt Radykałowie uwielbiają stosować odpowiedzialność zbiorczą, wobec swoich oponentów.

Jednak nie popierają odpowiedzialności zbiorowej, gdy idzie w ich kierunku.
by rasizm45
+
73 78
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
0 / 0

Czy to już rasizm, mem o radykalizmie podpierać zdjęciem z demonstracji Ukraińców? Bardziej uniwersalni są radykałowie z pod znaku 3 strzałek są niemalże wszędzie więc nikt by się nie mógł czepiać, o rasizm;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
0 / 0

@Tibr
Wpisałem w google "radykalizm" i to wyskoczyło. Teraz jest coś innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+2 / 2

Najlepszym przykładem stosowania zasady odpowiedzialności zbiorowej jest koncepcja grzechu pierworodnego. Ba, jest ona nawet rozszerzona, bo konsekwencje ponoszą nie tylko ludzie, ale cała przyroda ożywiona, oraz nie tylko współistniejący ze sprawcą, ale również żyjący przed* i po nim.

*Jeżeli wbrew poglądom pewnej Pani polityk, ufać jednoznacznemu naukowemu stanowisku, że dinozaury żyły na Ziemi znacznie wcześniej, niż jakiekolwiek przedstawiciel gatunku ludzkiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
0 / 0

@7th_Heaven
Ktoś mi kiedyś mówił, że grzech pierworodny to przykład jak osoba przez głupotę swoich poprzednich nosi skazę tego co oni robili. Dal przykładu, jak ktoś ma jakieś poglądy to i tak go przywołają do pożądku mówiąc, że jego ojciec był taki i taki. I, że to jest ta skaza po pierwszych ludziach.
A potem to zostało zmienione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

@rasizm45 domyślam się, że mnustwo ludzi ma na ten temat własne interpretacje, niestety nie mam kompetencji ani możliwości oceniać ich wszystkich, opieram się więc na stanowisku z Katechizmu K.K. wg którego przed grzechem pierwszych ludzi Ziemia była rajem na którym nie istniała śmierć ani choroby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rasizm45
0 / 0

@7th_Heaven To co napisałem to jest hipoteza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 sierpnia 2019 o 9:33