Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
552 557
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+4 / 4

Niestety, patrząc na część wytworów tej firmy, jest to już tylko pusta, rklamowa maksyma....:(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 3

@Fragglesik Producenci produkują różne rzeczy. Te tańsze, które kupujemy na bieżąco mają słabsza jakość, gorsze parametry. Jak ktoś chce kupić cos trwalszego i o lepszej jakości powinien skierować oczy na półkę z wyższymi cenami. Przyzwyczajono nas poprzez chińskie wytwory do marnej jakości. Tymczasem nadal wielu producentów, np. z Japonii nadal produkuje jakościowo porównywalne produkty, jak te sprzed lat. Jak kupujesz telewizor, sprzęt audio, nie kupuj tego najtańszego. To samo dotyczy głupiej wiertarki. Patrzymy poprzez pryzmat tylko ceny. A to błąd. To ona jest dziś wyznacznikiem jakości. Co ciekawe oszczędności dotyczą przede wszystkim rynku konsumenckiego. Kiedy firma wkracza na rynek profesjonalny musi oferować znacznie wyższą jakość. Co ciekawe mnie jest narzekania produkty IBM czy Siemensa właśnie stamtąd. Oczywiście zdarzają się wpadki. Ale tutaj przynajmniej nie ma wykrętów. Nie ma olewania klientów. Czyli można. Dlatego jak ktoś chce coś mieć na dłużej niech nie kupuje najtańszych rzeczy. A jak kupuje, nich potem nie płacze./ Nie można mieć niskiej ceny i wysokiej jakości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 sierpnia 2019 o 9:39

G Gekon86
+4 / 4

Widzę, że kolega jest realistą. Ostatnie zdanie powinno być wieszane jako szyld w każdym sklepie. Osobiście mam często doczynienia z chorymi klientami którzy chcą mieć usługę zrobiona tanio, szybko i dobrze. Na tym kończę z nimi rozmowę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+2 / 2

@AnitkaLubiWbijacNoze Nie da rady zrobić tanio i dobrze;) to nie telewizja, to nie urzadzajaca Dorotka, Darek meblarz, Maja w ogrodzie czy ruda Kaśka remont w 5 dni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Meph
0 / 0

@baniapfdq Miele

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
0 / 0

@dncx nie jestem pewien czy Boscha można zaliczyć do tańszych producentów sprzętu RTVAGDiKGB. Miałem niemiłe doświadczenia z urządzeniami na prawdę tanimi bo myślałem, że przynajmniej jeden domowy remont wytrzymają ale nie. Więc zacząłem kupować sprzęt typu wiertarki szlifierki Boscha wcale nie za małe pieniądze i myślałem, że ten wydatek mi się opłaci z racji renomy firmy. Sprzęt do użytku prywatnego używany raczej sporadycznie z każdym kolejnym użyciem działa co raz gorzej. Nie każdy ale część. Najlepsze to było jak reklamowałam wiertarkę udarową i pan, który ją przyjmował polecił mi dokładnie ja wyczyścić z pyłu bo w serwisie tego nie lubią. No śmiech, wiertarka do betonu nie może być ukurzona, dodam, że ja z grubsza przetarłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

@konradstru A jak napisano w instrukcji tego Boscha? Jeśli producent nie zaleca by narzędzia używać w miejscu zakurzonym, to się takiego produktu nie kupuje. Dodam, że to samo dotyczy aut. Np samochodowy terenowe, dziś już terenowe nie są. Bo wiele elementów nie jest w stanie wytrzymać przeciążeń związanych z taką jazda. Ludzie zamiast nowych pojazdów, kupują stare 20-30 letnie auta, które nawet po tych latach nadal są sprawne i potrafią poradzić sobie z taką jazda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 sierpnia 2019 o 13:22

avatar konradstru
0 / 0

@dncx napiszę jaśniej, wiertarka udarowa, średnica wiertła do wiercenia w BETONIE o ile dobrze pamiętam to max 13mm. Beton, wiercenie z udarem, kurz. W takich warunkach pracuje wiertarka udarowa 750W. Nie było przeciwwskazań. Co do samochodów o których piszesz to kupując samochód typu SUV to oczekuje, że przynajmniej do ładu na grzyby tym samochodem dojadę. Zdaje sobie sprawę, że każdy produkt ma bardziej lub mniej określone warunki użytkowania i tym starałem się kierować wybierając swoje urządzenia. Gwarancja została uznana i wiertarka naprawiona, więc wszystko było zgodne z zaleceniem producenta. Przypomnę, że Bosch pozwala tych samych urządzeń używać amatorsko i zawodowo. Różnica polega na tym, że w przypadku użytkowania zawodowego gwarancja trwa rok a nie dwa lat jak w przypadku zastosowania amatorskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MIKKOP
0 / 0

Blender, którego części która dotyka jedzenie, nie można myć pod wodą. Dziękuję za naukę. Teraz wszystko co chcę kupić sprawdzam kilka razy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kanapker
-2 / 4

może dlatego że od 80 lat już nie żyje? co za głupi demot xddddd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
+4 / 4

Bosch żeczywiście sięgnął dna. Miałem kosiarkę Rotak 32 i jak się zepsuła, to odkryłem, że niektóre części napędu noża wykonano z plastiku, żeby prosta awaria części eksploatacyjnej doprowadziła do całkowitego zniszczenia urządzenia. Myślicie, że to z oszczędności materiału? Otóż, w wyniku zamiany metalu na plastik, kosiarka była zbyt lekka i niestabilna, przez co konieczne było jej dociążenie ... stalowymi płytami... Bosch i Black & Decker to naciągacze, bo celowo projektują wadliwe urządzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
0 / 0

Ja parę lat temu kupiłem niepozorny, tani (59zł) młynek do kawy Bosha. Nie przestrzegam czasu mielenia, ilości mielonej kawy, a ten dziadowski młynek nie chce się zepsuć…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem