Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Jedno z typowych zachowań bezmózgów w sklepie, które wkurza każdego:
by Wolfi1485
+
311 356
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J januszkochanowski
+25 / 25

Kasjer ma w dupie kolejkę i podczas takiej sytuacji czeka i odpoczywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hyberius
+19 / 19

Nigdy nie byłem świadkiem takiej sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
-3 / 5

@Hyberius popracuj parę lat na kasie - gwarantuje Ci, że będzie się trafiać przynajmniej raz w miesiącu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
0 / 0

@Wolfi1485 czyli jest to wydarzenie, które staje się dostępne po zdobyciu doświadczenia? Hehe, raz na miesiąc (nawet te) 5 minut, tragedia! Policzyłem, że jak robię zakupy w markecie raz w tygodniu nawet przy oczekiwaniu 15 minut w kolejce taka sytuację będzie mnie spotykać raz na 12 lat. A tak z ciekawości, ile razy zdarza się nie działający terminal, problem z połączeniem przy płaceniu kartą, brak towaru w bazie lub błędy w kodzie kreskowym (przycięty, wytarty, niewchodzący)?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
0 / 0

@Pomylilem_Strony Skoro mówisz "z ciekawości" - błąd w kodzie kreskowym to różnie - czasami wcale, czasami raz, a czasami nawet kilkanaście i więcej razy na dzień - to zależy czy dany market dobrze funkcjonuje, czy jest bu*delem na kółkach. Nie zaskakujący terminal też dość często - kilka, kilkanaście razy na dzień. Zwykle przy płatnościach telefonem. No chyba że delikwent poszaleje i nie ma środków na koncie na zakupy - tak też bywa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarthKarl
+3 / 3

nie rozumiem, czemu nie moze niby tak powiedziec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wonsz69
-1 / 3

@DarthKarl bo może wylecieć na zbity pysk... Chociaż z tym różnie - w biedrze znam gościa co wyleciał za coś w stylu "skoro pani nie pasuje, to proszę iść do innego sklepu" a w kauflu za nieuhonorowanie gwarancji jakości (5zł bon jeżeli czekałeś ponad 5 minut w kolejce) darcie ryja, wyzwanie mnie od kłamców, dziadów i użycie słowa na "K" nic menagerro nie zrobił i żadnych konsekwencji nie wyciągnął bo parszywa larwa już nie miała tyle odwagi by się mu przyznać. Więc słowo przeciw słowu a ja dalej bardziej wiarygodny nie jestem, mimo że minimum 3 (do ok 5) innym co mi kłamstwo zarzucili wcześniej gębę zamknąłem monitoringiem, a mimo że dyktafonu nie miałem to na nagraniu z kamer można by coś wyczarować, ja np oglądając mecz pewne brzydkie słowa jestem w stanie odczytać jak piłkarz zły że w bramkę nie trafił;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 sierpnia 2019 o 12:29

avatar SeDay
+3 / 3

tyle razy byłem w sklepach i jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, mnie bardziej denerwują Janusze którzy ociągają się przy pakowaniu, najpierw powoli pakuje a gdy skończy szuka karty która zwykle zadziała za drugim razem zamiast w miedzyczasie wszystko ogarniać. Później rosną kolejki przez takich idiotów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wonsz69
+1 / 3

@SeDay bo widzisz jak kasjerka zaśpiewa naliczoną kwotę to jest zawsze wielkie zaskoczenie i dopiero wtedy można dopiero ROZPOCZĄĆ rytuał szukania portfela, bardzo mało osób ma kryształową kulę która im przepowie że za zakupy będą musieli zapłacić - myślę że trochę za dużo od plebsu wymagasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konradstru
0 / 0

@SeDay to chyba raczej Grażyny są. Ja prawie zawsze na taką trafiam przed sobą w kolejce. Kasjerka nabija towar, przekłada z taśmy na tą drugą stronę do pakowania a Grażyna stoi i patrzy jak szpak w namalowane wrota lub opowiada kasjerce historie, które ch.j wszystkich obchodzą. Następnie kasjerka podaje kwotę, Grażyna po odnalezieniu portfela wyciąga banknot a następnie dłoń z garścią miedzi. "Pani kochana sobie wybierze bo się tyle nazbierało, hahaha." Po opłaceniu zaczyna dopiero pakować zakupy! A ja czekam jak kołek aż się zrobi miejsce na moje zakupy lub pani kasjerka pogania i sciaśnia bo kolejka. Następnie Grażyna po spakowaniu musi zrobić nawrót i "o, to nie mój paragon. A gdzie jest mój?" I grzebie w je..nym stosie pozostałych paragonów dodatkowo ma wyje..nie na to że kogoś tracą. I jeszcze drugi typ Grażyn " ja tu byłam wcześniej tylko zapimniałam." I jep przed ciebie i " da mi pani kochana jeszcze pięć plasterków."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SmallPig
+5 / 5

Nie spotkałam się A jak już to nie ma nic w tym złego n
ile to może trwać 30sekund?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
+2 / 2

Nigdy tego nie spotkałem. Gdzie mieszka autor demota?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kanapker
+5 / 5

XDDDD uuu no gruba afera. Zmieńcie nazwę serwisu na 'Trudne Sprawomatory'.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+1 / 1

Niezły ból rowa ma autor tego demota...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
0 / 0

@Wolfi1485 Jak tylko raz na miesiąc to chyba nie jest źle? A swoją drogą w którym supermarkecie pracujesz? Dobrze płacą? Podoba Ci się praca?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jasiek2r
0 / 0

Ja w Lidlu na Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie widziałem za to coś o wiele dziwniejszego. Nastoletnia dziewczyna, prawdopodobnie w wieku licealnym siedziała w wózku z produktami, a rodzice ją pchali. Szkoda że telefonu nie miałem, bym zacenzurował twarz i wrzucił na demoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem