Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Gdyby serial robiły feministki i była by odpowiedź że serial się nie skupia na mężczyznach więc NIE, to od razu były by pozwy za seksizm.
by rasizm45
+
162 177
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
0 / 0

Pecunia non olet to kobiety decydują na co wydać kasę to większości one kupują produkty lokowane z reklam, (jest wiele kobiet zarabiających lepiej niż faceci) ale większości to faceci na te wydatki robią. 1. paradoks polityki równości gdzie facet kojarzony jest z bankomatem i stał się osłem do ciągnienia wozu.
2. Paradoks wynikający poniekąd z pierwszego kobiety w krajach postępowych często i z własnego wyboru przyjmują rolę kasjera, a partnerowi wyznaczają rolę zarabiania. W krajach rozwijających kobiety jeżeli są wykształcone chcą być niezależne i koło się zamyka gdy w kraju panuje względny dobrobyt te często wykształcone same chcą wrócić do "złotej klatki"- jak zwą to feministki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+5 / 7

@Tibr paradoskalnie właśnie dlatego w polsce praktycznie nie występuje mityczna nierówność płac. właśnie dlatego że nie jesteśmy krajem rozwiniętym i żeby żyć trochę lepiej niż wiązanie końca z końcem kobiety i mężczyźni muszą zap***dalać tyle samo. niesamowite jest jednak to że 'konserwatywna' polska jest zaprzeczeniem propagandy dotyczącej ucisku patriarchatu a rozsiewanej przez radykalne feministki :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ezoteryczny_Misiak
+7 / 7

Przepraszam, szukam tłumaczenia tego demota z demotowego na polski. Wie ktoś może gdzie je znajdę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kreos
-1 / 5

Z tego co piszą w internecie ABC realizuje teraz ramówkę poświęconą kobietom więc serial zwyczajnie się nie załapał. Fox, CBS i NBC dały zielone światło więc o co ta drama? Stacje mają różne wytyczne na dany kwartał i nie zawsze przyjmą wszystko co im dadza na biurko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 września 2019 o 12:54

R RaistlinMG
+1 / 5

@Kreos wyobraź sobie nagonkę na stacje, która by chciała mieć ramówkę poświęconą tylko mężczyznom, a nie kobietom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kreos
0 / 6

@RaistlinMG Są takie cuda jak "tydzień tajnych agentów" i seriale z Panem Stallone czy sierie Bonda i nikt nie dostaje zatwardzenia. Chcesz powiedzieć,że dyrektor stacji nie ma prawa decydować co w danym miesiącu będzie puszczane? Nikt nagonki na "The International" nie zrobił. To autor przekręcił fakty z artykułu jakoby ktoś miał pretensje o to,że nie ma kobiet. Za kwartał ABC może puścić ten serial bo ramówka będzie inna, czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RaistlinMG
-1 / 3

@Kreos Ale czy ja mówię że nie ma takich seriali/serii? Nie licząc że powstał/miał powstać damski Bond. Ja mówię że jeśli ktoś robi że coś jest tylko dla kobiet, kino, rabaty, tylko skupianie się na kobiecie to jest ok. Ale jak ktoś robi tylko dla mężczyzn i zabrania dla kobiet właśnie kino, rabaty, czy też w innych tematach, to jest halo, jak tam można dyskryminować kobiety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kreos
+1 / 5

@RaistlinMG Męskie granie, tydzień męskiego kina w multipleksach. Świta coś? Przecież podział grupy docelowej na płeć był widoczny od wielu lat, zwłaszcza w przemyśle filmowym. Co w tym dziwnego? Są tygodnie filmów dla kobiet, potem tyogdnie kina dla mężczyzn a na końcu tydzień bajek dla dzieci. Gdzie ty mieszkasz,że o tym nie słyszałeś? Nikt na to nigdzie nie ujada tylko niedorajdy w internecie robią sobie z tego pożywkę tak jak autor demota. W prawdziwym świecie ludzie są do tego przyzwyczajeni i to olewają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RaistlinMG
+1 / 1

@Kreos Nigdy nie widziałem aby kina to reklamowały, a dość regularnie chodzę do 3 kompleksów. Tylko kino na obcasach, czyli dla kobiet.
Nieraz udzie robią problemy bo jedna grupa ma coś czego nie ma inna. I tak też z mężczyznami, i kobietami. Naprawdę ile jest przypadków oskarżeń o seksizm, przy sprawach nie wartych uwagi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem