Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:07

Nie ma to jak indoktrynacja od najmłodszych lat

www.demotywatory.pl
+
422 485
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nielubiepisu
+25 / 37

a jak skończą 18 lat będzie - " jak żyć ? "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komivoyager
+9 / 13

@nielubiepisu chyba "jak rzyć" bo rżyć bedzie bolała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
+1 / 1

@komivoyager jak to jak ? zrobić sobie z 4-6 dzieciaczków i git ;) do ich 18 pewnie nie będą dawać 500 tylko 5000000 tak żeby starczyło na chleb parę bułek itp itd....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia2
+1 / 1

@nielubiepisu jak skończą 18 to już za 500zł będą mogli sobie kupić co najwyżej big milka.., no może 2 ;P jestem chrześcijaninem i niekoniecznie 100% katolik, ale to nie zwalnia z myślenia. Jako katolik nauczałbym ich dlaczego jednak dawanie kasy jest równoznaczne z zabieraniem. Rozumiem jednak sytuację księdza.. ten system już poszedł za daleko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 26

A takie pytanie: jakby tłumaczył dzieciom, że elgiebetofile są spoko, to była by indoktrynacja czy edukacja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jahith
-1 / 5

@Rissi Jak kościół może indoktrynować dzieci od przedszkola to czemu LGBT albo Naziści nie mogą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-1 / 3

@Jahith Marna ta odpowiedź na pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ienstret
+1 / 1

@Rissi Wszystko zależy od metody, to co powiedziałeś, to już jest indoktrynacja, bo z góry zakłada jakieś ukierunkowanie emocjonalne i poglądowe, czyli "ruchu LGBT są spoko", to samo mamy tutaj, podstawianie informacji, mających na celu ukierunkowanie kogoś poglądowo.

Edukacja jest obiektywna, jeśli uznaje jakieś zjawisko za złe, co powinno być właściwie nazywane "szkodliwe", to musi mieć dowody na poparcie tego dlaczego tak jest i te dowody muszą być jednoznaczne. Bo jeśli jakieś zjawisko jest neutralne, albo występują w nim cechy negatywne i pozytywne, to zadaniem edukacji jest obiektywnie przedstawić jedne i drugie, a następnie dać dziecku samemu podjąć decyzję. W każdym innym przypadku mówimy o indoktrynacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MirrorOfDoom
+40 / 52

Mina tych dzieciaków mówi wszystko. Lol ale to jest aż niesmaczne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
-2 / 10

@MirrorOfDoom Nie mam dźwięku na kompie więc nie wypowiem się dokładnie :) Niemniej pamiętam kilka akcji za studenta które rozpromowano ala... zabierz babci dowód by nie głosowała na pis albo inne tym podobne ala idź na studia, będziemy robić drugą irlandię :P a na koniec z rynku się zdjęło masę ludzi a w międzyczasie partyjka robiła swoje. Ludzie kończą studia i roboty nie ma....

Chyba nie muszę mówić która partia do tego nawoływała ;) to tak tylko na marginesie, że nie tylko pis monci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+7 / 7

@MirrorOfDoom Dzieciaki w ogóle nie kumają (no bo i jak by miały kumać) o co chodzi. Posiedzą sobie, posłuchają i fajrant.
Co do księdza to już inna bajka. On z wyrachowaniem przedstawia sprawę w taki sposób, że można by powiedzieć, że w sumie ma rację. No bo wyrwany z kontekstu aspekt programu 500+ co do idei wydaje się być dobrym pomysłem - dodatek/zasiłek/zapomoga na wychowanie dzieci to przecież co do zasady fajna sprawa. Tutaj problemem są konsekwencje takiej a nie innej logistyki tego rozwiązania. No bo jeśli byłaby to ulga podatkowa to by było mniej namacalne i nie można by powiedzieć, że "dzieci dorzucają 500zł miesięcznie do domowego budżetu" bo PIT rozliczany jest rocznie i trzeba by to jakoś dzielić i pokazywać na wykresie z wyciągnięciem jakiejś średniej.
Poza tym jak się przemilczy fakt, że maszyna urzędnicza też kosztuje to program nadal wygląda ok. W przeciwnym wypadku - jak ktoś zrozumie, że te 500zł miesięcznie faktycznie kosztuje budżet 700zł to już nie jest tak różowo. "Zostawić" w kieszeniach 500zł byłoby znacznie taniej ale nie byłoby wartości dodanej w postaci propagandy ideowej "my dajemy, a tamci nie dawali". Ponieważ większość społeczeństwa zajęte jest wiązaniem końca z końcem ludzie nie mają czasu ani chęci (co niektórzy nie mają też potencjału intelektualnego ale nie chcę się w to zagłębiać) żeby to dokładnie policzyć i ocenić "gospodarność" i ewentualne konsekwencje tego rozwiązania.
Zwykły szary Kowalski pomyli się przy rozliczeniu o parę złotych to go będzie skarbówka ścigać do upadłego, ale jak jakieś ministerstwo marnotrawi fundusze to jest ok. Można by spytać "jak to?" a wg mnie odpowiedź jest wyjątkowo prosta: to magia wielkich kwot. Większość ludzi żyje za góra parę tysięcy złotych i zwyczajnie nie ogarniają takich kwot jak milion złotych czy większych. Nie "czują", że mogliby za np. loty marszałka rządowym samolotem wybudować 5-6 fajnych domów lub kilkanaście mieszkań (nie w stolicy ale różne są ceny w kraju więc uśredniam). Nie "czują", że dla statystycznej rodziny te 4 czy 5 milionów złotych oznaczałoby wygodne spokojne życie przez kilkanaście lat. I dlatego to uchodzi rządzącym na sucho. To podobny efekt jak wygrana w totka - człowiek mając nagle znikąd kilka-kilkanaście milionów dostaje silnego przekonania, że tej kasy jest tyle, że ni cholery nie da się jej wydać a po roku czy dwóch na koncie jest 0. Nie raz i nie dwa takie sytuacje miały miejsce. Politycy doskonale o tym wiedzą. Spece od socjotechniki im to skutecznie tłumaczą. Wszystkie kwoty podawane w milionach i w miliardach idą w próżnię bo ludzie ich "nie czują". To tak jakby opowiadać o osiągach nowego sportowego samochodu komuś kto nigdy nie jeździł autem - posłucha, zrozumie, ale nie "poczuje"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MirrorOfDoom
+2 / 2

@wic1 nigdy nie twierdziłem, że druga strona jest ok. W swoim komentarzu odnosze się tylko do tego, że wykorzystywanie dzieciaków do agitki politycznej jest obrzydliwe.

@Vinyard dzieciaki się po prostu nudzą. Zgadzam się ze wszystkim o czym piszesz i winię za to zbytnie zapracowanie klasy średniej lub jej obojętność.Faktem jest, że socjal pada na podatny grunt szczególnie wśród elektoratu patologicznego, który za pracą nie przepada, a do tego za kaskę jest bardzo wdzięczny i lojalny plus super prosty w obsłudze. Tych ludzi interesuje gorzała i wegetacja na czyjś koszt a nie funkcjonowanie państwa. Oni mają marną szansę zetknąć się z fatalnie zorganizowanym systemem sprawiedliwości (typu wolno działające sądy), mają czas żeby czekać w kolejce u lekarza itp. itd. Dodatkowo takich ludzi, którym się nie chce jest zdecydowanie więcej niż tych, którym chce się tyrać. Więc pis z hasłami zabrać obrzydliwym bogaczom (a żeby było śmiesznie w Polsce zamożny jest człowiek z dochodem netto 5k pln / mc, a bogaty z dochodem 13k i więcej) trafił w gusta większości, której za bardzo niestety się nie chce. Dodatkowo umówmy się - niezła koniunktura ostatnich 10 - 20 lat pozwoliła ciężką pracą się wybić. A nic tak nie kole w oczy jak sukces sąsiada (szczególnie jeżeli ktoś oceniający takiego sukcesu nie odniósł). I skoro nie odniósł, to oczywiście wina tyrającego sąsiada a nie leniwego przedstawiciela patoli. Recepta? Zabrać tyrającemu a dać patusowi. Nie ma zatem żadnej szansy aby budować klasę średnią i dobrobyt jeżeli ta klasa średnia nie ma czasu strajkować pod sejmem przeciwko ultra wysokiemu opodatkowaniu. Albo jeżeli tejże klasie średniej nie chce się babrać w polityce (to jest casus większości moich kumpli, którym się powiodło). Stąd przekaz w mediach publicznych jest kierowany do debili a polityka państwa jest wymierzona przeciwko ludziom, którzy poświęcają się rozwojowi siebie samych i swojej kariery. Niestety, nie ma za bardzo szans żeby coś zmienić bo patoli jest więcej i jest lepszym elektoratem :) Także można rzec, że dobrze już było, a obrazki takie, jak ten na filmie będą niestety coraz częstsze :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukima
+17 / 27

to jest chore...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Alicorn
+21 / 31

cytując klasyka - 'Dżizas, ku**a, ja pie***lę...'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TOMASSS00
+7 / 15

Kur wa no nie. No poprostu kur wa no nie!!!! Boże czy ty to widzisz!!!!????

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wiadro1
+12 / 28

Goebbels tańczy, tańczy, tańczy, tańczy.
Goebbels tańczy, tańczy, tańczy, tańczy.

Tańczy, tańczy, tańczy jego głowa.
Tańczy, tańczy, tańczy jego głowa.

Goebbels tańczy, tańczy, tańczy, tańczy.
Goebbels tańczy, tańczy, tańczy, tańczy...

Tak, to ten sam ksiądz. Sam miałem na początku nadzieje że to jakiś fake. :c

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzej0279
+6 / 10

Panstwo daje pieniadze na szpitale a ludzie czekają po kilkanaście lat w kolejkach służby zdrowia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marika_22
+8 / 16

Jak 12 milionów płaci za leczenie 40 milionów, to czego się spodziewasz? Twoje miejsce za które zapłaciłeś zabrali bezrobotni, emeryci, rencisci, patologia 500+, rolnicy itp budżetowe pasożyty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Greg92PL
+1 / 3

Akurat rolnicy nie maja czasu aby chorowac. Zywot rolnika jest ciezki i charakteryzuje sie jednym - na nic nie ma czasu z wyjatkiem zimy.... a w zimie najczesciej remonty sprzetow albo chalupy stodoly. Rolnik nigdy nie jest z czasem do przodu. W dodatku jego zarobek jest zalezny od bydla i pogody. W zniwach po 14-15 h w polu spedzaja. A jak maszyna kleknie to i minimum 24h ciezkiej fizycznej pracy bez snu. Czesto i wiecej. Nikt go nie pyta czy ma sile czy nie, trzeba w okreslonym czasie przerobic sporo i tyle. Pozniej nie ma ani sezonu na dobra sprzedaz albo zboze nasiaknie wilgocia i zaplaca mu nawet 80% mniej albo maszyny trzeba oddac lub nie ma transportu. Jak sie nie wyrobisz - jestes dupie ze sporymi stratami i nikogo to nie interesi.
2 razy wiozlem po znajomosci rolnikow do szpitala. Nie mieli czasu na wizyte u lekarzy padli w polu z wycienczenia z powodu choroby. Rolnikow akurat szanuje.

Co do sluzby zdrowia.... prosze was.... karetek mniej niz wozow rzadowych na cala polske. Szpitale pozadluzane na miliardy. Na wymiane sprzetu nie ma. Na place godziwa dla lekarzy nie ma. Pielęgniarki strajkowaly i nic nie dostały. Lekarze przerzucaja sie miedzy oddzialami pacjentami aby zredukowac koszty badan. Durne przepisy. Brak rak do pracy. Smiech na sali i tyle. Lekarz dorobi sie tylko jak zalozy prywatna praktykę. Medycyne konczysz bardzo pozno. Czesto po studiach slub i dziecko,chalupa,kredyty. Szary lekarz nie ma jak ani gdzie otworzyc prywatnej praktyki bez znajomosci. Nawet wybitny. I to ma byc motywacja do ratowania zycia? Podczas stazu w szpitalu dostawac 1100 zl z ktorych musisz sie utrzymać 2 lata? Wiecej dostawalem w warsztacie mechanicznym bez zadnego tytulu tylu inzynier....

Reszta.... coz... takie podejscie teraz sie przewala. Te wszystkie "madki" mysla tak samo - moje dziecko to cud wszystko mu sie nalezy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+1 / 1

@Greg92PL zapomniałeś wspomnieć o dotacjach i innych wymuszonych "zapomogach" od państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Greg92PL
0 / 0

@FenrirIbnLaAhad Mówisz o rolnikach? Aby dostać dotacje trzeba spełnić określone warunki, które często są śmieszne, nieopłacalne lub nie do spełnienia. No i nie możesz sobie cały czas na dotacjach jechać. U nas nikt nie ma dotacji, bo przeciętny rolnik nie może spełnić warunków. Natomiast dotacje ciągną.... rolnicy, którzy się dorobili i kasy mają full. Zatrudniają na czarno ludzi, potem wykazują szkody z powodu dzików/ tajfunu/muzyki poważnej.Nie sprawdzają tego, bo i tak przez gminę to musi przejść, gdzie najczęściej pół wsi dorabia i ratuje się przed nędza siebie i dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cagenicolas
+5 / 17

'' Dziecko jest najwiekszym skarbem" mówi, to pewnie dla tego sie na taki skarb łaszą obleśne dziady

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 8

@sviader Podsumowując. Wszystko zaczęło drożeć i skojarzyłeś to z 500+. A nawołujesz do samodzielnego myślenia. Gratki, nie ma co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
+6 / 6

@sviader "obecny nasz rząd" na samym początku wypowiedzi, a potem peany nt jego dzialalnosci. Ty tak serio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sviader
0 / 2

@Filemona_ Za kilka lat rząd się zmieni, jakże to wtedy będzie aktualne?
@Rissi No sorry, od 10 lat chodzę po sklepach i od czasów PiS wydaję w Biedrze coraz więcej mimo tego, że potrzeby mojej rodziny aż tak nie wzrosły.
Chodzi mi o to, że bardzo łatwo wyrwać coś z kontekstu, wstawić podpis i karmić tym masy. Jak to działa to widzimy w komentarzach - nagoneczka i hejt jak się patrzy. Nie znam całej dyskusji, w sumie to mnie to nie interesuje, bo nie o to mi chodzi żeby kogoś bronić czy udowadniać jakieś racje. Wiem natomiast jedno: bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę oceny czegoś/kogoś po pozorach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@sviader Jest wiele czynników które wpływają na podwyżki cen. Chociażby 500+ dla Ukraińców. Łatwe stawanie po jednej ze stron, zatraca obiektywizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
0 / 0

@sviader nie odwracaj teraz kota ogonem, bo to raczej mało poważne. Cała twoja wypowiedź opiera się na tym, że nie padło tam słowo "PIS" i żebyśmy myśleli samodzielnie, bo to żadna propaganda w stronę PISu. No to ja ci mówię, że owszem, jest to nachalna propaganda w stronę PiSu, bo księżulek mówi cały czas o naszym obecnym rządzie, którym, raczej nie zaprzeczysz, jest właśnie PiS. To, czy to będzie aktualne za 5, 10 lat, nie ma znaczenia. Mówimy o tym filmiku tu i teraz. Tak że, czy to naprawdę my mamy myśleć samodzielnie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sviader
-2 / 2

@Filemona_ "Cała twoja wypowiedź opiera się na tym, że nie padło tam słowo "PIS" i żebyśmy myśleli samodzielnie, bo to żadna propaganda w stronę PISu." - Chyba sobie żartujesz, że wciśniesz mi te słowa. Gdzie ja mówię, że to nie propaganda PiS? Którego słowa w moim "Nie lubię PiS" nie zrozumiałaś?
@Rissi "Łatwe stawanie po jednej ze stron, zatraca obiektywizm." - własnie o ten obiektywizm mi chodzi i właśnie na to zwracam uwagę. @Filemona_ mi coś wciska, ale ja właśnie mówię o tym, że może to i jest propaganda PiSu, ale z tego filmu jednoznacznie to nie wynika. Całość jest okraszona komentarzem, który mówi nam jak mamy odbierać ten film i jak widać to działa. Takie "Gebels Gebelsowi Gebelsem". Ten demont mówi nam, że to propaganda, używając przy tym narzędzi propagandy i perswazji. Kumacie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
0 / 0

@sviader "Co tu się w tych komentarzach odwala? Przejrzycie ten film jeszcze raz. To jest wyrwane z kontekstu. Nigdzie nie pada słowo PiS. Jest mowa o tym, że trzeba się troszczyć o dzieci. Jest mowa o 500+, że jest to duże odciążenie dla rodziny itp."

Czy naprawdę musi paść słowo "PiS", żeby była mowa o PiSie? Nie musi. Jeżeli ktoś mówi o "obecnym rządzie" ma na myśli PiS (bo innego obecnie nie ma), więc obejrzyj filmik jeszcze raz i za każde "obecny rząd" wstaw "PiS", i wtedy przeczytaj swój komentarz i komentarze innych. Może wtedy zrozumiesz o co chodzi. Poki co, mam wrażenie, że albo jesteś mocno oderwany od rzeczywistości, albo bardzo lubisz ją koloryzować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sviader
0 / 0

@Filemona_ Masz rację. Dzięki, że zwróciłaś na to uwagę. Pzdr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anka12345
+2 / 4

Co za czasy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B broo902
+3 / 5

Powinien raczej wytłumaczyć im na czym polega socjalizm, na czym kapitalizm i kazać im pomyśleć samemu które partie są dobre, zamiast tego on im coś narzuca, jak ja tego nie trawię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rozpraszacz
+4 / 8

ten ksiadz jakos dziwnie patrzy na te dzieci, ja bym odruchowo zaslonil swoje dziecko gdyby jakis dorosly spogladal na nie w taki sam sposob

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
-1 / 1

@Morog Nie ma sensu popadać z jednego ekstremizmu w drugi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+4 / 10

Pamiętam ze szkoły końcówkę komuny jeszcze tą twardą betonową z lat stanu wojennego. Niczym się to nie różniło od tego... Mi wciskano kit o braterskiej armii radzieckiej , o dobrym Leninie , o reakcyjnych karłach kapitalistycznego reżimu szerzących chaos i zgorszenie...

teraz mamy bratni Watykan, dobrego Jezuska, i reakcyjnych perwersyjnych i zboczonych LGTB

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-3 / 5

@killerxcartoon Jak już się klapki z oczu zdejmie, to wygląda, zgoła, inaczej. Teraz to mamy ciepłych, przemiłych, kulturalnych, ładnych i tolerancyjnych elgiebetofilów, i podłych, podstępnych, homofobicznych, sadystycznych wszystkich, którzy ich nie kochają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Edwin98
+3 / 5

Jak można tak kłamać.... Brak słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+5 / 9

"Czy to nie jest piękne?" Nie, nie jest.
Widziałem klika dni temu dokument o Korei Północnej i jakoś tamtejsza propaganda brzmiała bardzo podobnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2019 o 21:50

N neomagnet
+1 / 5

Mina dzieciaka w niebieskim wyraża bardzo jasne i dosadne: co ty gościu w sukience pie*dolisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jimy123
-5 / 5

A jak na tvnie wmawiaja, że pedały i transy są dobre to wtedy jest ok

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+1 / 1

Dziwne... człowiek wierzący, a woli dyskusję a nie szczerą modlitwę, aby na nich ta wiara w partię spłynęła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jaro89
-2 / 4

Ja już nie mogę z wami. Wrzucacie codziennie te antyPisowe memy. Jakie to złe jest 500+ jak to pogrzebie państwo.

Ludzie czekam na konkret. Jakie partie jakie mają programy?
Proszę zacznijcie uświadamiać ludzi jakie świetne programy mają dla Polski inne partie.
Wiosna? Prawa LGBT kogo to interesuje? Dla kogo to? Korwin Konfederacja ze swoim prehistorycznym podejściem do wszystkiego? Może PSL z Kukizem albo PO z całą przylepką, z która teraz tworzą koalicję gdzie ostatnio nawet dla Latarnika nie umieli podać odpowiedzi swojego komitetu na podstawowe pytania dotyczące poglądów gospodarczych i ideologicznych.

Błagam. Która z tych partii opozycyjnych ma program, który może jakkolwiek przekonać ludzi?
Jeśli tak martwicie się o Polskę i uważacie, że ten PIS jest taki okropny, a nie ma na kogo głosować to załóżcie partię. Jestem pewien, że macie masę pomysłów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
0 / 0

@Jaro89 Trolle są z obu stron barykady. I przerzucają się antydemotami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jaro89
0 / 0

Na razie to dostaję minusy i ani jednej próby odpowiedzi na moje pytanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rewl
-2 / 6

Głupi kutas w sutannie!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LesterMolesterVonTwardypien
0 / 0

To sk@rwy@yn ... pis tak kocha dzieci, że pożycza pieniądze żeby rozdawać i rządzić a one to wszystko będą spłacać, razem z obsługą tego długu ... sk@rwle plugawe i ci, co na nich głosowali ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
0 / 0

Ten ksiądz pie*doli jakby mu zęby szły. Ostatnio byłem na mszy w kościele, gdy słuchałem co ksiądz mówi to w myślach pytałem sam siebie "co ten yeti pie*doli?", wstałem i po prostu wyszedłem. Patrząc z boku można mieć wrażenie że ludzie mają whiskas zamiast mózgu że kupują te bajki, mało tego potulnie rzucając na tacę pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mietek888
+1 / 3

Ignorancja, głupota czy jedno i drugie? Wstyd mi za takiego księdza, nie dość, że indoktrynuje dzieci to jeszcze jakimi głupotami, chyba przysypiał na wykładach.
Warto wiedzieć, że to nie jest stanowisko Kościoła, bo w KK są różne opinie na tematy ekonomi. Są też kumaci księża tacy jak ten:
https://www.youtube.com/watch?v=VqM80fUhuWM
https://www.youtube.com/watch?v=4Hv9rXHAZ2k

A co do oficjalnych dokumentów KK na ten temat, to ksiądz z demota powinien sobie poczytać encyklikę papieża Jana Pawła II Centesimus annus, która krytykuje socjalizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 września 2019 o 0:08

T tomek_s
0 / 0

Czemu osoby wiedzące kto stworzył wszechświat i co lubi a czego nie jego twórca miałyby nie wiedzieć, która partia jest najlepsza dla Polski?
Ten ksiądz mówi jak komuch.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Libertarian_Libra
0 / 0

Ksiądz w ogóle może popierać kradzież, jako ksiądz? Religia mu nie zabrania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Venadail
+1 / 1

Jako wierzący katolik stwierdzam, że ta indoktrynacja jest obrzydliwa. Wstyd za takiego księdza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A As_Modeusz
-2 / 4

Biedroń wraz z kolegami tłumaczy dzieciom, że homoseksualizm jest dobry. Więc o co chodzi?
Jakoś w całej wypowiedzi nie usłyszałem słowa "pis". Jest chwalenie pewnych decyzji politycznych z których akurat dzieci powinny mieć największą korzyść. A je rodzice wolą przepić pieniądze przeznaczone dla dzieci, za to już raczej "tv trwam" nie ponosi odpowiedzialności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
0 / 2

@As_Modeusz Gdzie widziałeś Biedronia w programie dla dzieci w telewizji? Poza tym mówi o tym, ze homoseksualizm nie jest chorobą a nie że nie jest zły. A to zasadnicza różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
-1 / 1

Ależ żałosny facet. W programie dla dzieci takie rzeczy? To chore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem