Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Konferencja Apple 2025r. Spotkanie sekty, podczas którego CEO firmy zachwala: nowy, rewelacyjny iPhone będzie miał ekran i będzie można zadzwonić!
by BecouseLife
+
64 67
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R respektov
-2 / 2

W sumie to jest przykre jak niektórych boli, że nie stać ich na nadgryzione jabłko, więc trzeba się dowartościować xD Zaraz pewnie będzie tutaj deszcz minusów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
+1 / 1

@respektov Żenujące są takie wypowiedzi, ty już wiesz czy kogoś stać czy nie. Akurat trafiasz kulą w płot, używałem iPhonów dopóki miały technologiczną przewagę i były poza konkurencją (3G, 3GS, 4, 4S, 5 - wszystko kupowane zaraz po premierze). iPada pierwszego z USA specjalnie ściągałem. Tyle że nie jestem ślepy i nie należę do sekty - oceniam stan na dzień dzisiejszy. I kabaret, który odstawia Apple, pieniądze nie mają tu nic do rzeczy. Kupowanie dzisiaj iPhona to czysta głupota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2019 o 12:40

R respektov
+1 / 1

@BecouseLife Znam wielu użytkowników i hejterów iPhone, dziwnie, że zdecydowana większość hejterów, to właśnie osoby, które nigdy nie miały telefonu z nadgryzionym jabłkiem w ręku dłużej, niż 5 minut. Kupno iPhona patrząc na czystą specyfikację jest aktualnie nieopłacalne, ale jeżeli ktoś jest gotowy zapłacić trochę więcej za ekosystem, to uważam że warto. Trzeba mieć ogromny talent, by np. zawirusować iPhona czy złamać blokadę iCloud. Androida natomiast może złamać każdy średnio rozgarnięty hacker. To tak jakby narzekać na sportowe Porsche, że Dacia lepiej radzi sobie na nierównym terenie. Mimo wszystko Porsche niszczy tą Dacię w swoim środowisku - prosta, równa droga, tor wyścigowy itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 września 2019 o 16:01

B BecouseLife
+1 / 1

@respektov Androida używam mniej więcej od 2014r. i jakoś nigdy wirusa nie złapałem. Nawiązując do Twojej retoryki - trzeba też umieć jeździć. Mam obecnie P30 Pro i nie uważam, by nowy iPhone to było Porsche, a ja korzystam z marki Dacia. Do iOS i tego "ekosystemu" mam iPada. Ale kupowanie iPhone`a, zwłaszcza tego najprostszego, który pod koniec 2019r. nie oferuje nawet ekranu FHD i jest w technologii LCD, to czysta głupota. Zresztą modele Pro to też porażka na całej linii (stosunek jakość/cena).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
0 / 0

@BecouseLife Ja akurat używałem Androida do zeszłego roku, już nawet nie mogłem patrzeć na ten system. Wszystko zamula (Podobno nowe mniej zamulają), słaba intuicyjność (O aktualizacji wspomnieć to tak, ale gdzie ją zrobić, by usługi Google działały i człowiek szuka pół godziny?), korzystałem z Sony, Huaweia i Samsunga, Huawei przeraża aplikacją HiSuite na komputer, to jest porażka, nawet telefonu nie czyta w 9/10 przypadków lub rozłącza. Apple przekonało mnie do siebie tym, że ten system nie powoduje depresji i nie zamula na każdym kroku. Stary Huawei to nawet zadyszki w menu budzików czy na ekranie głównym dostaje. Mimo iż Applowska bateria ma mniejszą pojemność, to można z niej na luzie korzystać przy -10/20 (Akurat lubię zimą chodzić na spacery) i jedyne co, to szybciej się rozładowuje i uszkadza (mniejsza żywotność), Androidowe baterie potrafiły wyłączyć telefon po 2 minutach na mrozie i zbić baterię o 50% w dół i potem kolejne 15-20% na minutę... Szmelc :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
+1 / 1

@respektov Nie wiem jak Ty systemu używasz, co za badziewie instalujesz, ale nigdy nie miałem problemów z mulącym Andkiem, a znalezienie aktualizacji pół godziny, to hmm.... Dobrze, że kupiłeś sobie telefon z iOS, on jest właśnie dla ludzi, którzy nie ogarniają czegos bardziej zaawansowanego:).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
0 / 0

@BecouseLife Używam systemu jak należy, ale również wymagam. Jestem aktywny w social mediach, różne aplikacje typu Lightroom, to moi przyjaciele. Skoro Android nie wyrabia przy PODSTAWOWYCH (na miarę iOs) czynnościach, to jak mam z niego korzystać? No sory, ale skąd miałem wiedzieć, że mam szukać w sklepie Play, który nie pozwalał nic zainstalować w tym czasie jakiejś durnej aktualizacji? iOs ma takie coś, jak automatyczne aktualizacje w tle, może Android doczeka się za 5 lat czegoś takiego. Kupując telefon za 2/3/4 koła byłbym załamany, gdybym musiał robić na nim wszystko ręcznie, bo to jest już jakiś kiepski żart wtedy. A skoro twierdzisz, że nie ogarniam czegoś bardziej zaawansowanego, to powiem Ci, że siedzę nieco w grafice, kiedyś próbowałem programowania. Windows to jeszcze większy szmelc od Androida. Wracając też do Androida, to może doczekacie się za 5 czy 10 lat takich normalności, jak zostawianie aplikacji w tle, bo ich obecność nie ma wpływu na baterię i że systemu nie trzeba czyścić co tydzień, bo dostaje raka. Jak Google szanuję za mapy czy Pixela, tak Android jest takim budżetowym iOs do telefonów o cenie 1000zł w dół.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem