Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Jeżeli myślisz, że masz w życiu pecha to nie znasz historii Frano Selaka, który oszukał śmierć 7 razy, a później kupił pierwszy od 40 lat los na loterii i wygrał milion dolarów.

W 1962 kiedy to pociąg, którym jechał wykoleił się i wpadł do lodowatej rzeki. Utonęło 17 osób, on przeżył. Rok później w samolocie, którym leciał otworzyły się drzwi. Wraz z nim z maszyny wyleciało 19 pasażerów. Wszyscy zginęli, a Chorwat wylądował na snopku siana. W 1966 roku przeżył wypadek autobusu. Pojazd wpadł do rzeki, śmierć dosięgła cztery osoby, ale nie nauczyciela muzyki. Czwarty wypadek przydarzył mu się w 1970 roku. Jechał autostradą gdy samochód nagle się zapalił. Wyskoczył tuż przed wybuchem baku z paliwem. W 1973 roku z powodu wadliwej pompy paliwowej silnik jego samochodu zapalił się i auto zaczęło ziać ogniem. Selak stracił tylko część włosów. W 1995 uderzył w niego autobus, ale i tym razem obyło się bez poważnych obrażeń. Rok później na krętej drodze w jego samochód uderzyła ciężarówka. Pojazd staranował barierkę i zawisł nad 90-metrową przepaścią. Frano wydostał się z wozu, wszedł na drzewo i przyglądał się jak auto spada i ekspoduje.

www.demotywatory.pl
by ciekawskityp
+
46 49
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L Lech222
0 / 0

Przecież wiadomo, że gość "koloryzował" swoją biografię. Można uwierzyć w wypadki samochodowe (mało prawdopodobne ale na tyle miliardów ludzi kto wie), ale że niby wypadł z samolotu i uratowało go siano, a inni zginęli? Przecież to bzdura, łatwa do zweryfikowania. Przecież o tak niezwykłym ocaleniu pisałyby wszystkie media tuż po katastrofie. Można byłoby odszukać ślad takiej katastrofy. Tak samo z wypadkiem pociągu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem