Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
640 657
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+2 / 6

@Wired A potem klęło, jak przy nagrywaniu gadał w czasie piosenki. Raz nie gadał, za to na chama puścił w czasie piosenki nagrany tekst słuchacza "panie Marku, mógłby pan nie gadać w czasie piosenek?".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2019 o 11:46

avatar Wolfi1485
+7 / 7

@Fragglesik Gadał? Ja mam wrażenie że tylko na tych spadkowych, co były grane przez chwilę, bo pierwsza dycha była zawsze w całości. Taaak, i to tej pory pamiętam paluch na wyskakującym w magnecie REC, ale twardo wytrzymywałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-4 / 6

Przed nim Trójka puszczała tylko muzykę na odpowiednim poziomie. Gość zepsuł najlepsze radio tamtych lat. To facet bez gustu muzycznego, podoba mu się każda muzyka, byle brzęczało. Potrafił zachwycać się starym Genesis i jakimś badziewnym disco. Pamiętam jak Wojciech Mann wychodził ze studia, kiedy Niedźwiecki puszczał chłam w postaci Michaela Jacksona. Za jego "kadencji" przestałem słuchać Trójki. To była czyta komercja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mambolinski
-2 / 4

@adamis62 Masz rację, totalne bezguście zanikające poziom Redaktorów muzycznych PR w tym 3ki. a najlepsze było kiedy jako "gwiazda" zostawił wszystko i poszedł robić konkurencyjna listę do RZP. patrz! myslal, że ludzie pójdą za nim, a ludzie zostali z 3czką. a ona jak ta koooowa przyjęła go z powrotem i jeszcze mu dołożyli godzin. ja od tej pory nie słucham. polecam lubelskie radio pasmo w godz19-21 - bez poniedziałku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
0 / 0

Czeka. Skąd ten czas przeszły?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyliszekkrwisty
+1 / 1

Odkąd weszła "Dobra zmiana" do Trójki to już nie słucham tej stacji. Szkoda, że nawet taka wspaniała Trójka została upolityczniona. Większość świetnych redaktorów została zwolniona albo sama odeszła.

Ja pamiętam, że w latach dziewięćdziesiątych po liście przebojów (chyba co drugi piątek) była nadawa audycja "Zgryz - Magazyn satyryczny Macieja Zembatego i Jacka Janczarskiego", w niej była "Rodzina Poszepszyńskich", w soboty leciał "Korek - magazyn satyryczny Stefana Friedmanna".

Pamiętam jeszcze jedną rzecz: w latach dzewięćdziesiątych powstała na Śląsku jedna z najlepszych stacji radiowych w tamtych czasach "Radio Flash". To była stacja przełomowa jak na tamte czasy. W tej stacji pracował Piotr Baron z obecnej Trójki. Stacja była naprawdę prowadzona z pomysłem. Ogromna liczba ludzi na Śląsku słuchała z wielką radością. Niestety pod koniec lat dziewięćdziesiątych i później w nowym wieku ta stacja zaczęła iść w złym kierunku i połączyła się z inną stacją z czego powstało dzisiejsze Antyradio, które zniszczyło to co zrobiło Radio Flash, a szkoda...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1986Andy
0 / 0

@bazyliszekkrwisty: Tą inną stacją było zapewne Radio 94 chyba z Warszawy albo Łodzi..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2019 o 21:27

D Draik
0 / 0

Czekało to sie na pana Kaczkowskiego i jego "TERAZ" w minimaxie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem