Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
ILE DNI MINĘŁO OD UJAWNIENIA OSTATNIEJ AFERY? I KTÓRA TO Z KOLEI?
by profix3
+
107 122
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
0 / 8

To nie ludzie są źli, tylko system. W socjalizmie zawsze będą pokusy wykorzystania czy to swojej pozycji, czy to państwowych środków do własnych celów.
Trzeba zlikwidować państwowe spółki i zbędne instytucje, bo to jest tylko siedlisko korupcji, układów i nepotyzmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I idzNaWybory
+5 / 5

@kondon Jeżeli ktoś nie ma w sobie krzty moralności, w każdym systemie będzie świnią. Człowiek przyzwoity wie, iz pewnych rzeczy się po prostu nie robi, niezależnie jaki system panuje. Mylne jest twierdzenie, iż spółki skarbu państwa to siedliski korupcji układów i nepotyzmu, bo tym jest cała polityka w naszym kraju, tutaj jest największe zepsucie, ta część gnije, zmiana ustroju nic nie da, gdy mamy elYty na poziomie sprzedajnego pachołka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2019 o 3:30

avatar kondon
+2 / 2

@idzNaWybory Owszem, jednak taka jest ludzka natura i tego nie zmienisz. Jeśli sytuacja tego wymaga to ludzie, których byś o to nie podejrzewał, potrafią zachować się baaardzo źle. Po prostu nie można dawać im na to szansy. Zgodzę się z Tobą, że dużo trzeba zmienić, ale od czegoś można zacząć.
Nie twierdzę, że spółki państwowe są źródłem wszystkich problemów (choć walka o nie już nim jest), natomiast służą one w głównej mierze politykom. Społeczeństwo odczuje mniejszą ich stratę niż właśnie politycy i ich ziomeczki.
Jakie Ty widzisz rozwiązanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2019 o 5:22

N nielubiepisu
-1 / 1

@kondon no patrz a pis chce wszystko repolonizować, a za PO to jednego Nowaka szarpali po sądach za zegarek i to wtedy gdy PO rządziło ,a i tak wielu Polskich Januszy powie że standardy PO są zbliżone do pis-u, takich mamy Januszy i jeszczę będa bić brawo bo Konfederacja wejdzie do sejmu i będą grzac ławy poselskie jak Kukiz nie mając nic do gadania , to jest dopiero logika poziom Polski sebix

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 3

@nielubiepisu PiS jest gorszy w jednych kwestiach, PO w innych, natomiast obie te partie chcą dobrze co najwyżej dla siebie, nie dla Polski i Polaków. Nie ma szans, żebym zagłosował na PO i nawet jeśli napiszesz te swoje teksty 5000 razy to i tak nie zmienisz mojego zdania. Przestań spamować.
Wejście większej ilości partii do sejmu zmniejsza szanse PiSu na samodzielne rządy i gdyby w tej kadencji była w sejmie Wolność to PiS tej większości prawdopodobnie by nie miał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 3

@kondon Dobrzy ludzie w złym systemie też potrafią zachowywać się uczciwie i godnie. U nas jest kumulacja, system do dupy i politycy do bani.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I idzNaWybory
+1 / 3

@kondon Dopuścic Konfederację do władzy, wiem, to nie możliwe, ale bez tego jesteśmy na równi pochyłej i o ile jeszcze mamy w miarę wesoły socjalizm, tak za góra 8 lat będziemy mieli mało wesoły totalitaryzm.

@profix3 Nie inaczej, pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2019 o 22:10

N nielubiepisu
0 / 0

@kondon spokojnie , ja wiem że masz klapki na oczach i nic cię nie przekona że takie sa fakty , tak tylko pytam ,ale bierzesz pod uwage ze już to przerabialismy , rządy koalicji to brak zgody na wiele obietnic i rozmycie odpowiedzialności za nie wykonanie obietnic wyborczych ,brak dogadywania się co ma być zrobione - bierzesz to na siebie czy zwalasz na polityków ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-1 / 1

@idzNaWybory Obawiam się, że konfederacja to takie PO bis. Założyli tylko modniejsze garnitury, a jak dojdą do władzy, to zapomną o głoszonych ideach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanMariaWyborow
+5 / 5

To ich nie rusza, bo stworzyli narrację, że "wszyscy politycy kradną". I wyborca myśli, "OK, wszyscy kradną, ale ci przynajmniej się dzielą"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+9 / 11

Bogiem, honorem i ojczyzna powycierala sobie ryje postpegeerowska podkarpacka ciemna wies. I ta wies narzucila ludziom swoja mentalnosc i retoryke. "Ony kradno, ale nam tez dajo" To powinno byc dzis mottem przewodnim naszego panstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marekjajos
+3 / 7

I co z tego? Wyborcy POPiS-u i pochodnych mają krótką pamięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DonSalieri
-1 / 3

Który polityk na zachodzie? I o jakich krajach mówimy?

Taka Merkel rządziła w Niemczech. Czyli na zachód od Polski. Sprowadziła wbrew woli obywateli wyznawców "pokojowej religii na I". Czy podała się do dymisji? Czy CDU ją wywaliło ze swoich szeregów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
0 / 2

Mordy pełne frazesów o bogu, honorze i ojczyźnie a w rzeczywistości zwykli złodzieje, na których zagłosują im podobni. I nic na to nie poradzimy, niestety. Można się wkurzać, oburzać, ale ludzi myślących innymi kategoriami niż 500+ jest za mało, aby tę sitwę pognać razem z ich bezzębnym guru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem