Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Symulacja konfliktu nuklearnego Rosja - NATO stworzona przez naukowców z Uniwersytetu w Princeton. Pierwsze uderzenie atomowe miałoby spaść w okolicy Wrocławia!

www.demotywatory.pl
+
47 51
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Wolfi1485
-3 / 3

No bez żartów! Nie dość że w takim ch*jowym mieście mieszkam to jeszcze jako pierwszy miałbym się przekręcić?!?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szarikm
0 / 0

@Wolfi1485,
ciesz się. Szybko i bezboleśnie. Bez walki o żywność i wodę. Bez choroby popromiennej.
Jak plotka niesie, za dawnych czasów linia Polska-Czechosłowacja-Węgry i dalej na południe, miała zostać zamieniona na pustynię. Zarówno z od lewej jak i od prawej z prawej strony.
Byle zyskać na czasie i opóźnić dojazd.

Teraz nie trzeba bomb atomowych. Starczy wyłączyć prąd. Pada kilka stacji 110kV/15kV i mamy katastrofę. Robisz z ludnością cywilną co chcesz za kromkę chleba. Wyzwalasz teren, uruchamiasz prąd i stajesz bogiem.
Zresztą, zapomniano już co należy robić w godzinę W. Wiesz gdzie masz najbliższy schron w miejscu pracy? bo ja nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 2

Ile razy można odgrzewać tego samego kotleta. Nie dość, że temat stary (na marginesie polska ucierpiała jako pierwsza w każdej symulacji również w tych z czasów Układu Warszawskiego ale gimby nie znajo co to był za układ) to demot powtarzany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

To jeszcze chyba z czasów zimnej wojny. teraz bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T taksiarz
-1 / 1

No i co z tego, że polska dostanie pierwsza. Po tej symulacji można wnioskować, że przy tej ilości zdetonowanych głowic jądrowych rozłupią ziemię na pół, lub siły wybuchów będą w stanie zmienić trajektorię ruchu ziemi wokół Słońca, ewentualnie zginą wszyscy w wyniku wybuchu wszystkich wulkanów, gwałtownych ruchów tektonicznych, gigantycznych fal tsunami. I bardzo dobrze. Rada która dąży do samozagłady nie powinna istnieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T taksiarz
-1 / 1

Rasa która dąży do samozagłady nie powinna istnieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
0 / 0

Czyli ze świata zachodniego ocalałby jedynie Australia i Nowa Zelandia , choć z tego co działem na mapie Szkocja i Irlandia chyba przetrwały. Jak by wyglądały losy planety, prowadzonej przez mocarstwo Australijskie? Mała edycja. Kanada też by pozostała p[rawie bez szwanku, czyli prawie cały obszar commowealth. Ciekawy pomysł na scenariusze. Bo na afrykę i Amerykę południową nie ma co liczyć. Jak było biednie i dziko tak by było dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2019 o 16:49