Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
+9 / 11

@andrzej0279 Większość wypowiedzi kibiców stanowczo przeczy temu twierdzeniu..........:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2019 o 23:32

avatar AVictor
+4 / 6

Sukcesy Polskiej piłki nożnej i siatkówki od roku 2000
Piłka nożna mistrzostwa świata
2002 faza grupowa; 2006 faza grupowa; 2010 brak; 2014 brak; 2018 faza grupowa
Piłka nożna mistrzostwa europy
2000 brak; 2004 brak; 2008 faza grupowa; 2012 faza grupowa; 2016 1/4 finału

Siatkówka mistrzostwa świata
2002 miejsce 11; 2006 miejsce 2; 2010 miejsce 13; 2014 miejsce 1; 2018 miejsce 1
Siatkówka miszczostwa europy
2001 miejsce 5; 2003 miejsce 5; 2005 miejsce 5; 2007 miejsce 11; 2009 miejsce 1; 2011 miejsce 3; 2013 miejsce 9; 2015 miejsce 5; 2017 miejsce 10; 2019 miejsce 3;

Siatkówka na mistrzostwach świata grali co dziennie lub co drugi dzień
Piłka nożna na ministrostwach świata grala co 4-5 dni
Siatkówka: Chęć wzięcia udziału w kwalifikacjach do Mistrzostw 2018 pierwotnie wyraziły 142 federacje krajowe. Ostatecznie do zmagań eliminacyjnych przystąpiło 127 drużyn

Poza tym np. Brazylia ma równie mocną reprezentację w piłce siatkowej co w piłce nożnej, także nie rozumiem ciągłego tłumaczenia w siatkówce bierze udział wiele państw też jest zacięta konkurencja oraz biorą udział kraje gdzie piłka nożna nie jest popularnym sportem np. USA. Mecze często rozgrywane są codziennie lub co drugi dzień niektóre trwają dłużej niż spotkania piłki nożnej. I ze statystyk z ostatnich lat wynika że w piłce siatkowej jesteśmy traktowani jako faworyci, w piłce nożnej pomimo ładowanych pieniędzy nie potrafimy zazwyczaj wyjść z grupy lub nawet zakwalifikować się na turniej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 października 2019 o 18:37

avatar JanuszTorun
+1 / 1

@AVictor --- O ile ogólnie zgadzam się z tym, co napisałeś, to jednak akurat częstość rozgrywania meczów nie jest żadnym argumentem. W ramach danych rozgrywek wszystkie drużyny grają mecze mniej więcej z tą samą częstością. Jeżeli więc nasi siatkarze grają mecze co 1-2 dni, to przecież inne drużyny siatkarskie mają tak samo. A miejsca zajmowane w danych rozgrywkach są w odniesieniu do innych drużyn w tych samych rozgrywkach, a nie w odniesieniu do drużyn w innej dyscyplinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzej0279
-1 / 1

@LeClerc2 To pewnie sektor w którym siedzisz ze swoją rodziną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
0 / 0

@JanuszTorun zgadzam się z Tobą, tylko chodziło mi jedynie ciągłe skargi piłkarzy że nie mogą zregenerować się po meczu bo za 4 dni mają kolejny, inne sporty np siatkarze, koszykarze czy tenisiści ziemni potrafią grać dzień w dzień bo taka jest specyfikacja turniejów i się nie skarżą bo wiedzą że przeciwnicy mają to samo, oraz to że za to im płacą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar niejestembotem4321
+13 / 15

Polską siatkówkę można hejtować? Rozumiem Polską piłkę nożną, bo naprawdę nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Mimo wydawało mi się nieraz słabej gry jednak takie rzeczy można wybaczyć zważywszy na wcześniejsze sukcesy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
-3 / 7

tylko mecze grupowe w tych mistrzostwach można porównać to piłkarskich meczów z San Marino, Kirgistanem czy Malezją... Taki jest poziom i zainteresowanie siatkówką w Czechach, Holandii czy w Czarnogórze... Tyko różnica jest taka, że piłkarze mieliby problemy ze zwycięstwem z tymi słabeuszami... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kxz
-4 / 8

A teraz porównajmy ilu jest ludzi grających w piłkę a ilu w siatkówkę? Albo nawet chociażby ilu jest zawodowych graczy w piłkę a ile w siatkówkę? Ile jest drużyn i ile lig w kraju?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ExoArtur
-4 / 6

Porównywanie giganta - piłki nożnejj, przy nieporównywalnie wększej liczbie profesjonalnych zawodników, grających dzieciaków, młodzików, juniorów lig, zespołów itd. z siatkówką zawsze mnie bawiło. Już nie mówię o pieniądzach, jakie się przewijają w piłce nożnej, a jakie ochłapy w przebijaniu piłki przez siatkę. Po prostu w piłkę nożną jest sto razy trudniej coś wygrać i zrozumcie to w końcu. I to żaden hejt, to konstatacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Aarcticfrost
+2 / 2

Piłka kopana - Gigant!
Przy tak żenującym poziomie kopaczy, stawiam jednak na jakość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
0 / 6

Autorze, zmień tytuł demota na: "Uwaga, szukam atencji i wywołuję gównoburzę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SilesianSeparatist
-1 / 1

Polska jest potęgą w siatkówce bo siatkówka prawie nikogo nie obchodzi. Najlepsze ligi świata: polska rosyjska, włoska czy turecka mają frekwencje na poziomie 1. ligi polskiej. Najważniejsze mecze najlepszych piłkarskich lig to wydarzenia, a kogo na świecie obchodzi wynik jakiegś meczu Zaksa -Skra, Zenit Kazań-Z. Petersburg, Trentino - Perugia czy o tym drugim i trzecim w tej siatkarskiej Polsce ktoś mówił?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trusieksmok
0 / 0

NIe wiem czy tak naprawdę wielu jest hejterów po tych mistrzostwach. Mi się wydaje, że największymi hejterami są sami siatkarze, którzy są najbardziej zawiedzeni wynikiem (co jest oczywiście efektem ogromnej ambicji).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem