Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Stare nagranie, na którym Demi Moore namiętnie całuje 15-latka

A teraz wyobraźmy sobie, co by się stało i jaki skandal by wybuchł, gdyby to jakiś aktor pocałował dziewczynkę. Jakby tego było mało, powiedziała, że: "Kocham Philipa. On jest jedynym mężczyzną, którego kocham". To, że była wówczas mężatką w niczym nie przeszkadzało, a sam młodzieniec zaczął twierdzić, że ożeni się z Demi. Jak wiadomo z uczuciami nie można igrać, a zwłaszcza młodych i z natury porywczych osób, bo można im wyrządzić wielką krzywdę, ale jak widać będąc znaną aktorką można więcej...

www.demotywatory.pl
+
111 120
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Dinaeel
+7 / 7

19 całowała 15latka... sodomia i gomoria. A facet by dostał z górką za swoją głupotę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+6 / 6

@Dinaeel 19-latek może leglanie całować (i nie tylko) 15-latkę. Przynajmniej w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
-1 / 3

@daclaw jednak to nie miało miejsca w Polsce. W USA zależnie od stanu, wiek zgody to 16, 17 albo 18 lat, nie ma stanu, gdzie wiek zgody jest niższy niż 16 lat, a na Florydzie, za czynności seksualne z osobą poniżej wieku zgody grozi nawet kara śmierci.

W praktyce jednak, w USA od bardzo dawna, popularną metodą zdobycia popularności i pieniędzy, jest zgłaszanie że zostało się podstępem przymuszonym do czynności seksualnych przez znane osoby. Jest to na tyle stary i powszechny proceder, że pośród wpływowych biznesmenów istnieją zasady, jak zachowywać się w obecności kobiet i ostrzeżenia, by nigdy nie zostawać z kobietą sam na sam, bez świadków. I myślę, że właśnie to ma na myśli autor tego demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 2

Był kiedyś demot z przykładem prawie takiej samej sytuacji z odwróconymi płciami i oczywiście aktoreczka po latach czuje się wykorzystana czy zgwałcona, oczywiście ma traumę, ptsd i inne problemy emocjonalne.
Wini oczywiście każdego oprócz jej rodziców którzy nie powinni pozwolić nagrywać skoro coś było nie tak (prawdopodobnie nie zauważyli wielce "krzywdy"), ani też winna nie jest ona że powiedziała "nie" z jakimś 15 letnim opóźnieniem, jak już zainkasowała kasę za film.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+5 / 7

Gdyby zrobił to facet, już by siedział.
P.S. Chłopak z filmiku raczej nie narzeka, co więcej pewnie chwali się tym do dnia dzisiejszego :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
-1 / 1

Sex do 18 roku życia tylko za zgodą rodziców xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Stasiano
+2 / 4

to było namiętnie? hihihihi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bubu2016
+4 / 4

Demi na tym filmie sama jest smarkata... Nie było to właściwe, ale nie demonizujmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+1 / 1

Fakt, że do faceta byłyby większe pretensje o to, ale cała reszta tekstu to jakiś bełkot. Nie można igrać z uczuciami, jakie biedne porywcze osoby, bo dostał przedłużonego buziaka heh. Jak miałam 24 lata "kochał się" we mnie dzieciak, nie pamiętam ile miał, 11, 13? W każdym razie zarzekał się, że jak dorośnie to się ze mną ożeni hah całkiem normalne u młodych nastolatków podkochiwać się w sąsiadce, nauczycielce, koleżance starszej siostry, czy nawet koleżance mamy. Z resztą tak samo młodziutkie dziewczynki. Te uczucia nic z prawdziwa miłością nie mają wspólnego i im w końcu przechodzi. Nie ma o co dramatu robić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem