Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Blokowanie komentarzy podczas dodawania demotywatora
by Uhtred
+
77 87
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar zasysacz
+7 / 9

@Libertarian_Libra to wystarczy nie zaczynać albo zwyczajnie nie czytać i po problemie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar czacknoris
+8 / 10

@Libertarian_Libra po to sa demoty aby wypowiedzieć sie na temat demota którego sie wstawia a nie nasrac i pozostawić jedynie smród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+7 / 7

Ostatnio pojawia się sporo politycznych przed wyborami bez możliwości komentowania. Wg mnie to wykorzystanie do propagandy a nie wymiany poglądów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+3 / 9

@Andrzej70
wg mnie to najczęściej z komentarza wyłączone są wszelkie religijne brednie. ale co się dziwić - katolik nie jest w stanie prowadzić logicznej dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Satrey
-3 / 9

@beeveer Taaak... a może tak pogadamy ile złego zrobiło Nauka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+2 / 2

@beeveer
Z wiarą się nie dyskutuje bo to jest wiara. Ludzie wierzący przyjmują jej założenia jako aksjomat i dlatego nie podlega ona żadnej logice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Uhtred
0 / 0

@czacknoris Lepiej bym tego nie ujął. Powinienem był tak zatytułować demota. Nie umiałem zdefiniować takich demotow. Teraz już umiem. Dzięki;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marudaXL
+2 / 4

Dziwię się ludziom wypowiadającym się publicznie i wcale nie ciekawym, co publiczność na to. Ten sposób myślenia jest mi obcy. Ale też popieram anonimowość w necie. Jeżeli ktoś chce mnie hejtować, niech to robi tutaj a nie wybija okno w realu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Smyrny
0 / 2

Wyłączam komentarze z dwóch powodów: po pierwsze nie chce mieć spamu od zgrai dzieci i trolli, którzy zawsze muszą mieć pseudo racje i zawsze muszą wyrazić swoją niewiele wartą opinię, a także dlatego że mam gdzieś ich i twoje zdanie. Masz prawo je mieć, wyrazić, zachować dla siebie ale nie masz prawa wmuszać mi go na siłę wbrew mojej woli. Jeśli nie dojrzałeś jeszcze do tego i musisz się wypłakać bo ludzie nie robią tego co ty chcesz, sorry: czas dorosnąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Uhtred
-1 / 1

@Smyrny demotywator nie jest celowany bezpośrednio w ciebie. Nie jesteś pępkiem świata. Już sam fakt, że komentujesz stawie cię w słabym świetle bo innym nie dajesz do tego prawa a sam/sama sobie już takie prawo uzurpujesz. Nigdy nie wyłączam komentarzy i jakoś nie mam spamu od dzieci i trolii a nawet jeżeli się jakiś zdarzy to zwyczajnie mam to gdzieś. Piszesz że nie interesuje cię moje zdanie to po co zabierasz głos? Piszesz że wyłączasz komentarze heh gdybys nie napisał/ała to nawet bym nie wiedział o twoim istnieniu. Piszesz o dojrzałości i o tym, że mam nikogo do niczego nie zmuszać więc dodając demoty nie zmuszam nikogo do komentowania ale również nie zmuszam do milczenia. Piszesz że mam prawo mieć własne zdanie i mam ale piszesz również że nie mam prawa wymuszać ci go wbrew twojej woli. A niby w jaki sposób mógłbym tego dokonać skoro piszesz również, że i tak cię ono nie interesujesz. Atakujesz mnie za nazywanie rzeczy po imieniu i na dodatek jak przystało na kogoś z przerośniętym ego, skupiasz się zbyt mocno na sobie. Nie wiem czy wiesz co to jest hipokryzja ale to w jaki sposób i to o czym piszesz to jest właśnie hipokryzja level master bo sam/sama nie dajesz ludziom możliwości zabrania głosu jednocześnie zabierając głos. I kto tu musi dorosnąć? Ale niech ci będzie. Masz racje. Rób demoty, wyłączaj komentarze bo możesz i kiś się w swoim świecie mądrości bo nie ma sensu rozmawiać z debilami na demotach. Bo na to wychodzi, że tu same głąby i debile to niech sobie zachowają własne zdanie. Tylko po co wtedy tworzyć demoty dla tych wszystkich debili? Ech

Odpowiedz Komentuj obrazkiem