Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Koń Trojański XXI wieku
by bambucherro
+
870 897
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B baniapfdq
+1 / 3

@Jimmy_Waldemar_Resiak Ostatnio, jak wyzywał od zdrajców Ś.P. Morawieckiego, to się przypomniał mi obrazek z dwoma Spidermanami.
Bolek to idiota i powinien być zapomniany, a każda jego wypowiedź przemilczana.

Swoją drogą, ciekaw jestem, jaka będzie afera, jak już Bolek pójdzie do piekła.
Ludzie z układu będą chcieli pochówku z największymi honorami, na jakimś elitarnym cmentarzu, inni będą chcieli, żeby tego zdrajcę zakopać w lesie. Na pogrzebie na pewno będą leciały wyzwiska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@Jimmy_Waldemar_Resiak i @baniapfdq
Ja aż tak radykalnej opinii o nim nie mam. To prawda był umoczony i wszyscy co byli na świeczniku byli umoczeni . Komuna nie dogadała by się w Magdalence z kimś kto chciał walczyć czy coś tu zmienić. Wybrano słabo rozgarniętego i wykształconego gościa jakim dało się manipulować. Do tego ogłupionego religijnie... To przez takich jak on i jego pokolenie jakie nadal jest u władzy polska stała się kolonią Watykanu Do tego zacofanym zadupiem europy bez własnego przemysłu, myśli technologicznej, kapitału, armii i jesteśmy skazani na wyzysk pracując dla obcego kapitału i łupieni przez mafie ,polskich pazernych polityków i Januszy biznesu.

Był symbolem tamtych czasów. Niepotrzebnie chciał forsować system prezydencki a nie parlamentarno gabinetowy. Ilość jego wpadek była ogromna. Było nawet powiedzenie że Lech Wałęsa potrzebuje trzech tłumaczy. Jeden tłumaczył co powiedział drugi co chciał powiedzieć a trzeci co miał na myśli . Jego powiedzenie :"Jestem za a nawet przeciw" weszło do historii i chyba bije go tylko na głowę zdanie Jarka Kaczyńskiego "Nikt nam nie wmówi że białe jest białe a czarne jest czarne". Niemniej doprowadził do wyprowadzenia wojsk radzieckich z polski w mało znanym incydencie postawił się Ruskim jako zwierzchnik sił zbrojnych kazał zablokować eszelon z atomówkami wyjeżdżający bez uzgodnień z polską z DDR przez nasz kraj.

Dla mnie powinien siedzieć cicho i grzać D na emeryturze. Jeśli się wychyla to znaczy że robi to na czyjeś polecenie bo nie ma zaplecza politycznego w okół niego. I robi to tylko by wywoływać zamieszanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2019 o 12:12

avatar Komandos1990
+1 / 1

@Jimmy_Waldemar_Resiak Gdyby nie Lech Wałęsa, to nie mógłbyś wstawić takiego demota. Taka mała anegdotka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
-3 / 7

Wałęsa był w tamtych czasach symbolem. To On pociągał tłumy, był twarzą Solidarności i tego nie może zanegować nikt. Zdrajca? Kto zaręczy, że bez magdalenki obyło by się bez krwi na ulicach? Zresztąw magdalence byli też Ci, którzy teraz mu tę Magdalenkę wypominają - pamięć zbyt krótka? Ten "zdrajca" przekonał potem jeszcze Jelcyna, żeby ten wyprowadził "bratnie" wojska z naszego kraju - o tym też pewnie wielu zapomina - nie pasuje to do wizerunku Wałęsy jaki kreują.
Niestety bywają ludzie, którzy są dobrzy na czas walki, ale nie na czas pokoju i takim człowiekiem jest Wałęsa. Nie nadawał się na przywódcę. Zgubiła go buta, arogancja, zwykła zawiść. Potem, jak przegrał 2 kadencję z Kwaśniewskim, to poszło z górki. Może to zwykła zawiść, może chęć bycia w mediach, a może jakaś choroba psychiczna, bo swoje lata już ma. Zamiast siedzieć spokojnie na emeryturze, zamiast przyznać się, że tak, że jest/był tylko człowiekiem i dał się złamać, choć na chwilę, to wykrzykuje bzdury i rzeczy niegodne. I tak oto z każdą wypowiedzą niszczy to co osiągnął w tamtych czasach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baniapfdq
+3 / 5

@mudia Pociągał tłumy i był twarzą, bo został na to wyznaczony przez służby. W Magdalence dosłownie cały nasz kraj sprzedał, za stołek i nobla. Ten zdrajca chciał, żeby rosyjskie bazy w Polsce były eksterytoriami. Więc wszystkie twoje argumenty o kant d*py.
Poza tym był/jest Bolkiem, co chyba zamyka jakąkolwiek dyskusję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grik1
0 / 2

@baniapfdq Urodziłem się w 1986 roku. Pisze dlatego, aby nie dyskutować, jak to było, bo po prostu nie wiem i się ciesze. Z mojego punktu widzenia wygląda to właśnie tak jak napisałeś.
Dogadali się po cichu, aby zmienić aktorów pierwszego planu, a ci co zeszli ze sceny. Zabrali kasę na biznesy, bezkarność uzyskali i przywileje.
Co do samego agenta Bolka. Facet powinien się przyznać do tego faktu. Napisać książkę i bawić wnuki. A nie mieszać się do polityki. Tylko się kompromituje i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baniapfdq
0 / 0

@grik1 Masz rację. Do tego w swojej głupocie i obawie, że się wyda jego agentura, odwołał pierwszy i jedyny, wolny, polski Rząd - Olszewskiego. Słynna nocna zmiana (swoją drogą obejrzyj na YT, zobaczysz same znajome gęby, 30 lat temu!).
Tym odwołaniem rządu praktycznie nas pogrzebał na pokolenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matti020405
0 / 0

nic dodać nic ująć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matti020405
+6 / 6

puknij się w głowę człowieku.
Pionka potrzebowali żeby ich suchą stopą z komuny wprowadził, żeby mieli stołki, posady i bez wyroków po 89.
Przygłup Wałęsa się znalazł donosiciel którym można manipulować i komuchy zadowolone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Beton1900
-1 / 1

cała prawda o byłemolku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 0

moim zdaniem, walesa byl karta ktora polska zle rozegrala
zamiast dochodzic do tego czy byl zdrajca agentem itp zrobic z niego bohatera i wyslac go do usa, przeciez amerykanie w 90tych go kochali byl dla nich symbolem demokracji.
miec taka osobe jako ambasadora (z dobrymi doradcami ktorzy by go pilnowali zeby nie palnal za duzo glupot) dalo by nam sporo korzysci, ale my wolelismy ta karte zniszczyc i potargac.

a co do walesy, to chcialbym zauwazyc ze jednym z pierwszych mediow wyzywajacych walesy od komunistycznych agentow, bylo nie urbana. co generuje pytanie, dlaczego komunisci mieli by niszczyc kogos komu tyle zawdzieczaja. druga sprawa, jezeli walesa faktycznie byl w tym czasie agentem, to co na to amerykanie? wiedzieli i udawali ze ich nie interesuje bo chcieli sie dogadac z komunistami a moze nie wiedzieli. jezeli nei wiedzieli to wychodzi ze byle eletryk z pomoca ub przechytrzyl amerykanski wywiad. znow komu najbardziej zalezalo by na takiej kompromitacji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreev
0 / 0

hahaha..oj Bolesław, jesteś niezastąpiony... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem