Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Prowokacja w US jest sprzedawana jako prawda w polsce.
by HaveANiceDay1983
+
21 38
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Stasiano
0 / 0

hihihihi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+4 / 4

1. Nie oglądam "atora" dlatego pytam czy on tam stwierdza że to nie była prowokacja?
3. Czy osoby będące słuchaczami lewicowego spotkania prowokatorce (nie wiedzieli oczywiście, że jest to prowokacja) zwrócili uwagę, że mówi absurdy, czy pokiwali głową, bili brawo lub w milcząc zgodzili się z nią nie myśląc o proteście przeciwko takiemu pomysłowi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olamakotki
-4 / 6

Jeśli ktokolwiek bierze słowa Atora na poważnie, to raczej problem jest ze słuchającym a nie z tematem. Dawno temu trochę tego pana posłuchałem i najczęściej podejmuje tematy pod publikę dodatkowo bazując na newsach właśnie a nie na jakiejś rzetelnej wiedzy. Tak więc żeby mieć więcej spokoju w życiu, polecam sobie odpuścić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2019 o 9:42

N noddam
+1 / 1

A to była prowokacja? Bo po minach zgromadzonych nie widać, aby byli jakoś specjalnie zszokowani czy oburzeni. Z resztą sama pani kongresmen(czy jakie ona tam stanowisko pełni) odpowiadając na te stwierdzenia mówi, że póki co nie ma potrzeby dla tak drastycznych rozwiązań bo mamy więcej czasu niż te kilka miesięcy, ale jak już sprawa się stanie bardziej pilna, to wszystkie możliwości zostaną rozważone. Więc to nie jest tak, że ona ją dosadnie potępiła czy zapewniła, że dzieci nie będą zjadane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem