Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Jedziemy na Euro 2020! Reprezentacja Polski wygrywa 
z Macedonią 2:0 i tym samym 
uzyskuje awans na Mistrzostwa Europy
by Pierdomenico
+
352 371
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W Wandyta
0 / 10

I to się nazywa pozytywna informacja, a nie jakieś pieprzone wybory i przyszłość kraju który istnieje tylko na papierze :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Krzysiek1042
+2 / 4

Co zaskakujące, Milik wreszcie trafił w światło bramki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-2 / 4

@Krzysiek1042 spudlowal. mialo byc w rog

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar julkaska
+2 / 2

Cieszy wygrana i awans, ale mieliśmy niestety zbyt słabą grupę i gdy przyjdzie nam zmierzyć się na turnieju z silniejszą drużyną to okaże się że będą poziom od nas wyżej (że coś nam braknie jak zwykle). Pozostaje mieć nadzieję że w meczach przygotowawczych, towarzyskich, wujek pokaże jaja i będzie chciał abyśmy mierzyli się z jakimiś Niemcami, Francją czy Anglikami, albo kimś z Ameryki Południowej jak chociażby Kolumbia (od których dostaliśmy po tyłku) czy Meksyk, a nie przeciętniacy. Mamy naprawdę fajną ekipę, ale zawsze warto wymagać od siebie więcej. Tyle z mojej strony.

Zapraszam Was gorąco na stronę WYGRANKO.PL

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 1

@julkaska Czy ja wiem czy była słaba. A może to nasi się ciut polepszyli? ten mecz udowodnił, że nas mogą grać całkiem dobrze. Szkoda, że dopiero teraz, Ale pamiętajmy, ze za poprzednika już graliśmy z drużynami słabszymi od siebie, gdyż losowano na z pierwszego koszyka. Pragnę przypomnieć, że eliminacje dla większości drużyn to męczarnia. Francja ledwo wygrała w czwartek. Turcja strzeliła bramkę zwycięska w 90 minucie. Nasi grali różnie. Sporo pracy czeka selekcjonera. Ale droga jest jasna i prosta. Jeśli zawodnicy utrzymają swoją kondycję i swoje pozycje w klubach, to jest szansa by grać porządnie na ME.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clayton
+1 / 5

I tak będziemy w grupie śmierci nawet jakbyśmy mieli tam jako przeciwników 3 bezludne wyspy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MentalnyBanita
+1 / 3

A ja po cichu liczę na powtórkę z Euro 2016 :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 8

O zgrozo, kolejny cyrk się szykuje :( . Kolejny raz zawiodą i zrobią pośmiewisko. Polska powinna się wycofać z piłki oranej i postawić na dyscypliny w której są wyniki, zamiast pchać się na siłę w chrapaną gałę i się ośmieszać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
-1 / 3

Nic się nie stanie, rodacy - nic się nie stanie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar HuecoMundo
+5 / 5

I pewnie media napompują balon niedzielnym kibicom i będzie skowyt z zawiści i rozczarowania jak znowu zagrają beznadziejnie a to jest całkiem możliwe jak się nie poprawią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
-2 / 2

Milikowi ta bramka była potrzebna jak powietrze, bo chłopak ewidentnie w klubie zaczyna mieć problemy z miejscem w składzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem