Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
No właśnie, co z tym Tupolewem? Poprzedni rządzący (ponoć zdrajcy i sprzedawczyki) przez 5 lat nie mogli ściągnąć wraku. Były marsze, miesięcznice, pompowanie balonika. Obecni mieli sprawę załatwić natychmiast, tymczasem minęły 4 lata i... nic. Miesięcznic nie ma, bo rządzą ci właściwi, obietnice się skończyły. Cicho. Czyżby Rosjanie mieli na rządzących naprawdę mega haka?
by bizontatanka
+
144 191
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H HaveANiceDay1983
-5 / 15

Każdy wiedział że po trupach kaczyński bardzo dobrze doszedł do celu, i pomyśleć że miał brata z jajami który wyszedł z opancerzonej limuzyny zaopatrzonej prawdopodobnie w szampana na zewnątrz w dosyć niebezpiecznej strefie gdzie było słychać strzały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 11

@wiesiu73 O nie nie, darli jape, narzekali i uzywali tego jako politycznego oreza? To trzeba ich rozliczyc! Niech sie sami nadzieja na swoj miecz!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edzsledz
-4 / 12

Dlatego że mają na rządzących haka, blokowana jest budowa NS2, a USA rozstawia wojsko po okolicy. Miesięcznice odbywają się nadal (na demotach też był przecież wstawiony happening gdy gościu na wózku uciekał przed policją), a by odzyskać wrak musi być z zachodu chęć, a w tych 4 latach była ostra nagonka ze strony Niemiec (i nie tylko) by Polskę stłamsić a nie z nimi się układać. Tacy wielcy politycy są na demotach a podstawowych rzeczy nie rozumieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 14

@edzsledz jak rzad PiSowski do kazdego z szabelka, to nie ma co sie dziwic, ze nikt z nimi gadac nie chce. Widziales zeby dzieci sie bawily z kims, kto je opluwa i kopie? Bo tak sie wlasnie zachowuja PiSowski rzad - wiec ma izolacje na politycznej arenie miedzynarodowej o ktora sie tak sam ladnie prosi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E edzsledz
-3 / 13

@Xar, pierw ten rząd został opluty, tak samo masz teraz, ledwo wybory się skończyły a już zachód ma ból dupy o to że pis wygrał i wylewa swoje pomyje. To kto kogo opluł? Walczenie o swoje racje jest czymś złym?
PS. Tylko ci tak przypomnę jak w ostatnich miesiącach różni niemieccy politycy przyjeżdżali do kraju, od kanclerza poprzez prezydenta a kończąc na szefowej UE, czyli jednak machanie szabelką było skuteczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rissi
-4 / 6

Super XD Jak jedni skończyli doić sprawę Smoleńska, zaczynają ci, co dojenie ich oburzało :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
0 / 10

Rosjanie, z tego co zrozumiałem, powiedzieli, że będą gadać o oddaniu wraku gdy Polacy zamkną śledztwo smoleńskie. Gdy patrzą na akcje szalonego Antka i jego "komisji", wyobrażają sobie zapewne, że następnego dnia po zwrocie, o 8 rano zostaną wykryte dowody i okoliczności zamachu nie tylko Smoleńskiego ale też zamachu na Kennediego, a może i na Juliusza Cezara. A oprócz bomby termobarycznej znajdzie się też i termojądrowa.

Spróbujcie spojrzeć tak bez emocji - dziwicie im się?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+5 / 7

@daclaw kiedy oni zamkna swoje. Bo Polskie prokuratorskie jest zamkniete, a ta sejmowa komisja o doi nawet po 10 kafli miesiecznie a nie robi nic to sobie moze, odkad jej szef zwial majac wczesniej dostep do informacji z klauzura tajne, to jest to farsa i az dziw, ze Polacy nie wzywaja do rozliczenia tego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyar
0 / 2

Właśnie, wejdziemy z wojskiem i odbijemy wrak.
Co może pójść źle?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P plbronies
+2 / 6

Ludzie na chu* wam ten wrak? Tego się nie da wyklepać, na złom też ciężko sprzedać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jonaszewski
+3 / 3

@plbronies Wrak to króliczek, którego się goni i na którego grzbiecie się wjeżdża po władzę. Potem jest zbędny. Zresztą, gdyby "wyjaśniono" sprawę Smoleńska, to jak można by potem brać kasę za jej "wyjaśnianie"?
No i kolejna sprawa - nie możemy za bardzo naciskać na Rosję, bo trzyma nas za jaja, tzn. za węgiel, który od niej kupujemy, poza tym wydałoby się, kto naprawdę załatwiał nagrania Falenty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U uderz_w_stol
0 / 2

Samolot zdematerializował się w momencie zetknięcia z powierzchnią Ziemi. Kabina pilotów przestała istnieć wraz ze wszystkimi przyrządami na podstawie których mechanik serwisujący rządowego tupolewa mógł by bez problemu stwierdzić że te kilka kawałków samolotu pokazane w telewizji a podrzucone pod osłoną słynnej mgły nie są rządowym tupolewem. Taka tam szalona teoria.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 5

Dla każdej inteligentnej osoby było od początku jasne, że bajeczki o wraku i zamachu są przeznaczone dla tępych rusofobów jakich w PIS wielu. Po prostu ze względu na to, że także wśród wydawałoby się mądrzejszych Polaków są rusofoby trzeba kupić ich głosy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A arbi
0 / 2

Wrak mógłby być od lat w Polsce gdyby nie Maciarewicz i teorie spiskowe jego "specjalistów".
Poza tym Rosjanie prowadzą ciągle śledztwo w sprawie ich własnych obywateli i teoretycznie wrak
jest ciągle dowodem w sprawie. Rosjanie chcieli współpracować w wyjaśnianiu przyczyn tej tragedii
ale z powodu Maciarewicza ale także Klicha odcięli się, O plotce o słynnych trzech ocalonych:
Na miejsce katastrofy skierowano wszystkie możliwe karetki ...3 podobno odjechały na sygnale - możliwe że do innych wypadków, gdy okazało się że nie ma co zbierać ale też być może było tak, że ludzie na miejscu nie wytrzymawali widoku tego co zobaczyli i wymagali pomocy lekarskiej.
"Panie Maciarawicz ....Skąd u Pana takie przekonanie, że tam była bomba . ...- Przecież mam faktury ...oops przepraszam myślałem o domu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dudi1980
-3 / 3

biedny niedoinformowany człowieku. jak by nie podłe umowy zdrajcy tuska z putinem już dano wrak bylby w Polsce. ALe piszesz idiotyzmy. troll od Brejzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yabol428
0 / 2

Po prostu nawet najtwardszemu elektoratowi ten temat już się przejadł, dlatego postanowiono go wygasić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+1 / 1

A tak mówiąc serio, to po prostu Polska jest za słaba, żeby stawiać warunki Putinowi. Nie po to stary kagiebista ciężko pracował nad podzieleniem polskiego społeczeństwa, żeby teraz odpuścić. Kaczyński powinien wiedzieć, że na Putina tez jest "za mały". :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem