Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
67 76
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N konto usunięte
+4 / 12

Czyli powtórka z PO? :O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+4 / 6

@nand82 Przecież te partie się różnią hahaha :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 6

@nand82 Teraz piszesz z tego konta magmag1/hihayha3000/Simo2000/nand82/rassat/xor82/Samuel Wolf/vlkuplzn/putcar/… ? Ciekawa jaka będzie retoryka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
-2 / 4

@KatnissEw Pozostawię cie w twoich urojeniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 2

@nand82 Ojoj... magmag1 i inne twoje konta, nie wstydź się, ty zawsze sie wstydzisz, że ze swoich multikont masz tylko jedną wersję, Rosja zła, Ukraina najlepsza, jak widać, nie tylko ja o tym pamiętam. :)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+2 / 2

@nand82 Tyle że PiS zgarnie więcej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2019 o 6:17

N konto usunięte
-1 / 1

@idzNaWybory /to, że ty nadajesz z wielu kont, żeby sprawdzi wrażenie, że więcej osób wypisuje takie idiotyzmy nie znaczy, że inni tak robią. Najpierw KatnissEw teraz idznawybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2019 o 8:43

I konto usunięte
-1 / 1

nand82.magmag1/putcar/i inne konta Dla kogo dbanie o polskie interesy jest "idiotyzmem"? Dla przedstawiciela ukraińskich interesów, to mówisz, ze kim jesteś, przybyszu z multikontem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar semy
+6 / 8

Ciekawe jaki będzie opór przed wprowadzeniem tej zmiany. Pewnie żaden bo gdzie tam emerytura jak liczy się kasa już tu i teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Votan
+10 / 12

kolejna bzdura którą mydlą nam oczy. i dlaczego nikt nie dopisał że rząd zabiera 15% tego co uzbierał każdy. taka tam opłata za przelew a co. moja matka była pracownikiem pocztowym kazali się wszystkim zapisać do "pocztylionu" rok temu przeszła na emeryture i dowiedziała sie że 18lat które była zapisana w "pocztylionie" nieliczą jej sie do emerytury. To co z nami robią politycy to jest jawna kpina kłamstwo oszustwo i złodziejstwo. Załadować drugiego tupolewa z drugim kaczorem i r'zj*bac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+3 / 3

Ja plan w razie śmiertelnej choroby już mam:) niewiadomą pozostaje tylko czas i sposób realizacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AnnaMargherita
-1 / 3

Warto pamiętać, że pieniądze z IKE będą wypłacane tylko przez 10 lat po przejściu na emeryturę, a z ZUS dożywotnio !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+6 / 8

@glozalas3431 Walnij się w pustaka. Sprawdź ile kosztowała operazja przeniesienia pieniędzy z OFE do ZUS za PO a ile teraz chce ukraść PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+1 / 1

@ glozalas3431
A w czym ma być lepszy od OFE i czym się różni?
- działający na podstawie ustawy z dnia 28 sierpnia 1997 r. o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1906). Członkowie OFE posiadają jednostki rozrachunkowe zapisane na ich indywidualnych rachunkach
- Środki zgromadzone w OFE podlegają dziedziczeniu lub nabyciu przez osobę wskazaną przez członka OFE w dyspozycji na wypadek śmierci. Członek OFE wyznacza tzw. osoby uposażone. W sytuacji gdy nie ma uposażonych , środki z OFE wchodzą w skład masy spadkowej i są dziedziczone przez spadkobierców zmarłego członka OFE

Pod warunkiem istnienia wspólności majątkowej, środki z OFE wchodzą w skład majątku wspólnego małżonków:

Do majątku wspólnego należą w szczególności: (...)
3) środki zgromadzone na rachunku otwartego lub pracowniczego funduszu emerytalnego każdego z małżonków.

— Kodeks rodzinny i opiekuńczy, art. 31 ustęp 3

- Po śmierci osoby posiadającej konto w OFE połowa środków jest przelewana na osobiste konto OFE współmałżonka. Druga połowa jest dziedziczona zgodnie z zasadami prawa spadkowego i podlega przekazaniu spadkobiercy lub innej osobie uposażonej, wskazanej podczas przystępowania do OFE

Teraz ci sami politycy ktorzy głosowali za OFE i wmawiali ludziom, że bedzie uczciwy i nadzorowany przez panstwo teraz je likwidują i wmawiają te same kłamstwa co 20 lat temu za rządów AWS. Dodatkowo rządzący znów załatają dziurę w ZUS i zabiorą 15% do budżetu. Obywatele przez następną władzę zostaną okradzeni z ich własnych pieniędzy. A wygrani są tylko Ci przy korycie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+3 / 5

To naprawdę ciekawe. Wyborca PiS zawsze z pianą na ustach wrzeszczy "A BO PO TEŻ TAK ROBIŁO". No dobrze, ale w takim razie dlaczego niby PiS jest lepszy? Prawda jest taka że PiS wygrał bo przekupił patologię rozdawnictwem i to jest jedyny atut tej partii. To że muszą już w sposób jawny kraść jak w wypadku IKE to było oczywiste dla każdego kto umie zliczyć powyżej 10 i wie że nie da się z pustego nalać. Bo głupich można przekonać że się złoto z powietrza wypłucze i im da, ale rzeczywistość bezlitośnie to weryfikuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MEATLOAF
0 / 0

Teraz jeszcze PPK a kiedys amber gold to to samo walek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem