Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Ciekawe co na to PIS i inni fanatycy.
by Cammax
+
49 93
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Rissi
+10 / 22

https://papiez.wiara.pl/doc/3076351.amoris-laetitia/26

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 października 2019 o 14:04

W w0lnosc
+3 / 11

sprawdź google: "papież heretyk". Co raz więcej jest takich głosów. Będzie ich po prostu jeszcze więcej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
+2 / 8

Czekamy co powie Ojciec Rydzyk

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raf_Raf
-1 / 11

Na profilu Twittera Francziszka ostnio sporo jest takich rzeczy. To są budowle i konstrukcje w Watykanie, które wyraźnie wielbią postacie podobne do znanych nam jaszczurek.
https://dailymysteries.com/wp-content/uploads/2018/09/klmftr-demon-prisera-2408278-kopie-825x510.jpg
https://i.pinimg.com/736x/06/2a/b1/062ab1859f139159ec981c921a9470d9.jpg
https://i.ytimg.com/vi/V5RWf_75bWY/hqdefault.jpg

Tak więc jak ktoś od nich coś mówi, nawet jak to wygląda na coś dobrego to ja bym się zastanawiał. Generalnie nie kręcą mnie takie rzeczy ale to jest dosyć mocne. Pytanie, co to za kult jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 października 2019 o 14:30

avatar Fragglesik
0 / 4

Pic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
+8 / 14

Najśmieszniej jest gdy laicy wyrywają z kontekstu słowa Papieża i używają ich do pouczania innych. Czy Papież wypowiedział się na temat nauczania o seksie bez kontekstu moralnego, bez kontekstu przykazań i tego co jest grzechem (według nauki KK) a co nim nie jest? Czy przyznał, że młodzież i dzieci mają w ramach edukacji uczyć się eksperymentować, mają prawo rozbudzać się, tylko że "bezpiecznie"? To jest podstawowa rozbieżność między tym co mówi Papież, a tym co słyszą laicy i ignoranci. Papież nie mówi o tym, że dzieci mają uczyć się zakładać prezerwatywy, jak chcieliby poniektórzy. I nie mówi też o tym, że mają uczyć się uprawiać bezpiecznie seks, bo użycie prezerwatywy jest grzechem według KK, podobnie jak seks poza małżeński. Poza tym sama ustawa, w tej sprawie (tj. edukacji seksualnej) też nie jest autorstwa PiS, jest ustawą społeczną i nie mówi o samej edukacji seksualnej, tylko o zachęcaniu do podjęcia aktywności seksualnej. Podsumowując: olbrzymia dawka ignorancji jak na jeden "demot". Może autor zastanowiłby się czasem, czy wypowiada się na tematy na których się zna i jakie jest ryzyko, że "demotem" pokaże swoją ignorancję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rissi
-1 / 1

@Cammax Inteligentna kobieta, a daje się tak zmanipulować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K karbaryl
-3 / 3

Właśnie dlatego jedyną drogą dla ocalenia gospodarki i moralności jest islam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 października 2019 o 23:58

A alojzykluska
0 / 0

Jednym wielkim klamstwem jest, ze POlska nie ma edukacji seksualnej. Ci ktorzy tak sie tym goraczkuja maja na mysli permisywna ediakcje seksualna(typ B), czyli taka, ktora uczy o seksie jako o formie aktywnosci rekreacyjnej, i o tym jak ograniczyc skutki niechciane tej aktywnosci(ciaze, choroby). i tu pelan zgoda-takiej edukacji oficjalnie nie mamy (i cale szczescie). Mamy natomiast edukacje seksualna typ A(Wychowanie do zycia w rodzinie), ktora uczy o aspektach seksualanych rozwoju mlodego czlowieka, o tym kiedy moze dojsc do zaplodnienia, jakie sa metody antykoncepcyjne i jaka jest ich skutecznosc, a zacheca do wstrzymania sie ze wspolzyciem conajmniej do doroslosci, a najlepiej do zawarcia stalego wiernego zwiazku. Taka postawa chroni przed zajsciem w ciaze w mlodocianym wieku(na 100%, a zadne inne srodki takiej gwarancji nie daja), przed zarazeniem roznorodnymi chorobami wenerycznymi (m.in.HIV, KPV, Opryszczka). Taka edukacja naprawde uczy odpowiedzialnego podejscia do wlasnej seksualnosci. Apeluje wiec do tych ktorym zalezy aby dzieci w szkole zdobywaly wiedze dotyczaca seksualnosci - spijcie spokojnie, nic Waszych dzieci nie ominie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aikidoka
0 / 0

Niedługo w Polsce dojdzie do tego co Henryk VIII zrobi w Anglii. Kaczyński oderwie się od Watykanu, ogłosi się nową głowa kościoła, i będziemy mieli kaczynizm katolicki - jedyną prawdziwą wiarę polską. I tylko przy okazji mianuje się królem Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem