Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Powrót Seby
by jannarnia
+
164 168
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar nand82
+1 / 5

W momencie, gdy piszę tego posta rozkład głosów dla powyższego demota jest 40(40) i brak jakichkolwiek komentarzy. Jakim, więc cudem to trafiło tak szybko na główną podczas, gdy demoty, w których aż się gotuje od komentarzy i mają po 200 głosów lądują w niebycie Poczekalni, gdzie oczekują już chyba tylko "transcendencji" do Archiwum. Nie piszę, że demot jest zły tylko staram się znaleźć w tym wszystkim jakąś logikę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
+2 / 2

@nand82 Niestety dawno to zauważyłem. Generalnie powinno być tak, że demotywator po osiągnięciu jakiegoś progu plusów (powiedzmy 500), automatycznie ląduje na głównej, bo oznacza że podoba się ludziom. Tymczasem admini robią co sobie chcą i kierują się własnym widzimisię. Dlatego przestałem cokolwiek tu zamieszczać, od kiedy zobaczyłem, że mój demot mający ponad półtora tysiąca plusów "zszedł" z głównej do archiwum. Ten portal zszedł na psy własnie przez takie numery, gdy na główna lądują żebracze obrazki typu: "Bigos zdobył 5000 lajków, zobaczmy ile zdobędzie golonka".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nand82
+1 / 3

@Karbulot A ja kiedyś dostałem bana za, uwaga - "komentarz łamiący regulamin" - to cały opis :) Kolejny przykład widzimisie, bo gdyby był faktyczny powód to bym miał podane, który konkretnie komentarz. Nie kojarzę, żebym zrobił cokolwiek obraźliwego, a najwidoczniej jakiemuś adminowi mogły się nie spodobać nie wiem, poglądy na dana sprawę? Oczywiście nawet nie wiesz u kogo się dowiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2019 o 12:29

avatar nirvikalpasamadhi
0 / 0

@nand82 @Karbulot Ten serwis to wiralownia bez żadnych perspektyw. A pomyśleć, że kiedyś było tu fajnie, można było przeczytać mocne treści dające do myślenia, albo na tematy istotne. Jaki pan, taki kram. Dzisiaj takie wartościowe treści są uznawane za najmniej wartościowe, a najlepiej idące oczywiście te, które wywołują u odbiorcy to "zawieszenie się" na scrollowaniu tego gówna. Na wypoku przynajmniej scrollujesz jakieś informacje. Na moje oko ktoś przejął spółkę za demotami, zmieniła się polityka prowadzenia i z idei w ogóle istnienia tego serwisu została tylko idea ruchania kasy z reklam i duperele z "pewexa". Pewex należy do tej samej spółki, kiedyś był serwisem podobnym do demotów, stał się sklepem nawet nie wiem kiedy. Wygląd serwisu zależy od użytkowników. HA TFU
#moderacjacontent

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nand82
-1 / 1

@nirvikalpasamadhi Czasem odnoszę wrażenie, że przejęła to jakaś prokremlowska spółka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nirvikalpasamadhi
0 / 0

@nand82 Spółka jest ta sama, po prostu witryna przestała przynosić dochód. Ciekawostką jest, że można tu spotkać wyjątkowo aktywnych ludzi, którzy dwoją się i troją 8 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, żeby zapełnić witrynę tym syfem, jak znam życie nawet nie ma komu wrzucać. Nie ma ich na tyle, żeby ci odpowiedzieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nand82
0 / 0

@nirvikalpasamadhi A o co chodzi z tymi pucharami? Pojawią się demoty znikąd, często beznadziejne, cała seria, ze znaczkiem pucharu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
0 / 0

@nirvikalpasamadhi No niestety. Na głównej lądują głupie galerie z cyklu: "XX rzeczy jakie chciałbyś mieć w domu" lub "XX rzeczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia". Jakieś żebraniny o mocne w stylu "Daj mocne jeśli pamiętasz" i zdjęcie jakiejś czekolady z czasów PRL. O zdjęć bigosu, golonek czy żurku już wspomniałem wcześniej. Nazwa "demotywatory" została spłycona do wyznacznika bylejakości. Większość głównej to nicki żółte, którzy zakupili koszulkę z literą "D". Jak wspomniałem, ludzie powinni promować co powinno lądować na głównej, a co w śmietniku. Niestety decyzje podejmują admini (czy też moderatorzy), na jakiejś tajemniczej zasadzie kolesiostwa. I tak z fajnego niegdyś serwisu zostało dno i metr mułu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nirvikalpasamadhi
0 / 0

@Karbulot @nand82 O pucharach w sumie pierwsze słyszę. Co do tych galerii to nawet szkoda strzępić ryja. Tacy goście mają zwykle ileś 234732 demotów na głównej, z czego 1 w archiwum, zero komentarzy, zero ulubionych, zero czegokolwiek innego. To kolesiostwo to schemat. Treśli są w taki sposób dobierane by powodować u widza "nieskończone scrollowanie z nudów", zawiesisz się na scrollowaniu kolejnych treści, które nigdy nie dadzą ci satysfakcji, a reklamy odą dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
0 / 0

książę na białym koniu jednak istnieje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem