Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Kiedy nienawiść do PIS-u wchodzi za mocno
by Arbor
+
79 119
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+3 / 27

@YszamanY Problem nie dotyczy tylko TEJ. Twoje ukochane PO, SLD, czy nawet PSL od zawsze ma układy z mafiami, organizują przekręty i kradną. Problem jest taki,że PiS nie sypie kasiurą mediom i dlatego wychodzi wszystko na jaw. Jedyną osobą naiwną jesteś Ty, sądząc, że inne partie nie robiły tego co PiS. Muszę cię rozczarować - ROBIŁY! Tylko, że po cichu i za zgodą i poparciem UE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
+5 / 13

@YszamanY Nie wykorzystały i nie wykorzystają. W polityce jest taki układ niepisany o nieagresji. My pokrzyczymy i cośtam nagłośnimy ale nikt nie ucierpi a w zamian wy też nam nic nie zrobicie. Zobaczysz, po dojściu do władzy następnego ugrupowania. Będą dochodzenia, komisje i? NIKT nie trafi za kraty i NIKT nie ucierpi poza wizerunkiem. Złodziej złodzieja będzie krył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+6 / 20

@Buka1976 Nie, NIKT, żaden polityk nie był tak bezczelny jak Kaczyński, żaden nie był też tak tchórzliwy jak on, realnie rządząc, robi to za plecami innych. To Kaczyński demoluje Polskę, skłócajac nas z każdym sąsiadem (no, może poza probanderowskiej Ukrainy, która akurat jest nam najmniej potrzebna), to Kaczyński zamiast reformować sądy, chce je sobie podporządkować, to Kaczyński rozwalił Trybunał Konstytucyjny dając na jej szefa jakąś miernotę, którą nigdzie nie chcieli przyjąć, i która ma męża kapusia SB. To Kaczyński mianował na szefa NIKu kolesia, który jest na "ty" z gangsterami i ma tyle na koncie, ze już dawno powinien siedzieć za kłamstwa skarbowe. To Kaczyński... za długo by wymieniać. N I E, nie drogi kolego, PO/SLD robiło przewałki, ale to co robi PiS, przypomina komunistyczny przewrót za PRLu, gdzie władza chce sobie WSZYSTKO podporządkować, jeśli twierdzisz, iż wcześniej było podobnie, jesteś idiotą.
PO mam tam, gdzie i PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Slawa238
-2 / 10

Pisdusie mogą sobie wykorzystywać co chcą a jak wytłumaczył Neuman na swoich taśmach, sprawa pójdzie do sądu, będzie tam leżeć w nieskończoność i nic komu nie zrobią. Powiedział również, że ich wyborcy gówno się znają i kupią ich bajki. Posłuchaj co twoi idole mają do powiedzenia a potem krytukuj wybory innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gambini
+2 / 8

@YszamanY @Arbor
Weźcie może się spotkajcie, dajcie sobie po ryju, albo po buziaku i nie męczcie buły innym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+2 / 4

@idzNaWybory ten o którym piszesz wiecznie żył nie będzie. Oby tylko nie trzeba po nim publicznie płakać i chodzić w marszach żałobnych. Po jego zejściu przekonamy się kto rządzi Polską. Jeżeli nic się nie zmieni tzn, że władze trzyma ktoś inny. Jeżeli zorganizowana grupa PiS nagle się pogubi to będzie znaczyc, że faktycznie Jaro rządził zza pleców polityków lub raczej pacynek którymi sterował. Podpisuje się pod tym co piszesz a ostatnie zdanie jest bardzo dobrym podsumowaniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@Buka1976 Też tak myślę, z jedną różnicą: Ustalają (dla większej wiarygodności) kogo w razie czego mogą się pozbyć i rzucić na pożarcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 0

@Buka1976 czyżbyś zapomniał o tych miliardach dla TVP od rządu? wątpię aby jakakolwiek partia nawet przez 100 lat byłaby w stanie tyle przelać dla "swoich" mediów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+8 / 40

Przecież samą prawdę powiedział. Nigdy do tej pory nie było partii, która tak bardzo niszczyłaby Polskę jak pis. Moje dziecko będzie musiało się mierzyć z tym co oni zj*bali. Jakbym miał złotą rybkę i tylko jedno życzenie, to poprosiłbym, żeby wszystkich pisowców przeniosła na księżyc.
A wy co na nich głosujecie, obudzicie się kiedyś z ręką w nocniku i będziecie się dziwić jaka bieda w kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2019 o 22:23

avatar Arbor
+4 / 22

@profix3 , nie byłem, nie jestem i nie będę zwolennikiem PIS-u. Podobnie jak żadnej innej postokrągłostołowej partii. :) Wasz problem polega na tym, że widzicie skalę, ale nie widzicie źródła problemu. Zamiast potępić kradzież, tępicie złodzieja, który ukradł więcej, chwaląc poprzedniego argumentując tym, że kradł mniej od obecnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-5 / 23

@Arbor nie jesteś zwolennikiem Polski, jesteś zwykłem partyjnym bezmuzgiem , Polska dla ciebie nie jest ważna, ważna jest partia zbliżona do twoich ideałów nawet jeżeli ta partia nic nie znaczy, nie masz oporów oddać Polski w ręce mafii pisowskiej na kolejne lata - tak doprowadzono do rozbiorów i jeszcze jesteś z tego dumny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+6 / 14

@Arbor A w którym momencie poparłem jakąkolwiek partię? Krytykuję tą, która akurat jest u steru. Inne też mi się nie podobają, ale pis to najwięksi debile.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2019 o 9:05

G Gekon86
+5 / 5

@profix3 znam głupków którzy mówią, że to bardzo dobrze że PiS daje 500zł i dodatkową emeryturę bo wcześniej nikt nic nie dawał. Na pytanie skąd na to mają to mówią że od tych co kradli VAT. Na pytanie skąd będą mieli jak już braknie złodziei VAT to mówią, że pieniądze wkoncu będą bo będziemy zarabiać więcej a nie tak jak kiedyś marne grosze. Dochodzę do wniosku, że to już trzeba być pier#olniętym a nie głupim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+3 / 3

Dokładnie. W ogóle wdawać się w dyskusje z fanpisami to dramat. Do gardła by się rzucili i przegryźli jak tłumaczysz im proste prawa ekonomi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MaXwell22555
-4 / 4

@profix3 ktore prawa ekonomi? to ze mimo poteznego socjalu dług maleje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MaXwell22555
-3 / 3

@profix3 co takiego (gorszego) zrobił pis niz rozsprzedaz polskiego (wypracowanego przez dekady majatku)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+2 / 2

@Gekon86 PiS nie walczy z mafiami vatowskimi, a jedynie zwalcza nieswoje mafie. W ministerstwie finansów! pięknie działała sobie taka mafia. Tak więc jak ktoś tak mówi to możesz go wyśmiać.
Więcej w temacie https://youtu.be/S-Pg4aS-OVo?t=575

@MaXwell22555 A które prawa ekonomii wyborcy PiSu w ogóle znają, a co dopiero rozumieją?
Dług relatywny może i maleje (dzięki gospodarce, nie rządzącym), natomiast dług bezwzględny cały czas rośnie, kiedy w czasie tak dobrej koniunktury niektóre państwa go spłacają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2019 o 22:46

T truskawka90
+7 / 21

No a gdzie napisał nieprawdę? Polak jest mistrzem podwójnej moralności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
+9 / 25

Tu nic nie weszło za mocno - taka sytuacja w Polsce, jak teraz z PiSem jest zwyczajnie bez precedensu. Ludzie pozwalają za łapówkę, pseudopatriotyczne hasła i propagandę proboszcza na niszczenie demokratycznego ładu, który powstawał z olbrzymim trudem. Każdy kto pamięta syf lat '90 wie, że każdy standard, który był jakoś wprowadzany był okupiony ciężką walką, bo w tym społeczeństwie to jak orka na ugorze. Teraz PiS tak poluzował normy przyzwoitości, że nie będzie się z tego dało dźwignąć przez dziesiątki lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
-2 / 6

@Paszko_Rymbaba Na czym polegał ten "syf" lat 90tych? Że nie było wojny polsko-polskiej? Że nie było tylku zamordystycznych przepisów? Ze politycy zachowywali sie jeszcze przyzwoicie? Że... itp, hę? Właśnie w latach 90tych, Polacy byli naprawdę wolnym narodem, nie sprzedanym jak obecnie, to ma być ten "syf"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
0 / 2

@idzNaWybory
Jeśli tego nie pamiętasz, to wnioskuję, że jesteś młodym człowiekiem, który tych czasów nie doświadczył. Przeczytaj sobie o aferach tamtego okresu, co się działo, jak bezczelnie wtedy władza kradła i się uwłaszczała, jak niestabilne były rządy i jak władza pluła w twarz obywatelom. Do tego było bardzo biednie w porównaniu z obeznym czasem. Później zaczęło się to wygładzać a w końcu przyszła afera Millera, która zmiotła rząd - przed 2004 rokiem nie do pomyślenia, że coś takiego mogło zmieść rząd a jednak przyzwoitość zwycieżyła. Dziś wróciliśmy do Banasia - szefa najwyższej instytucji kontrolnej w RP, kolegi gangstera z nieprzejrzystym majątkiem i powiązaniami z samego serca PiSowskiego kolesiostwa, z którym nic nie można zrobić - taką bajkę wciskają PiSowcy tępej gawiedzi. Miller wyleciał za posiadanie układu kolesi u siebie, którzy chcieli zarobić paręnaście baniek a Kaczyński zamierzał budowac za 1300 milionów państwowego szmalu wieżowce w warszawie na niejasnych zasadach - temu drugiemu nic się nie stało, bo partia go broni a ciemny elektorat nie domaga się niczego nażarty a przede wszystkim opity 500+. Tak to wygląda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
0 / 0

@Paszko_Rymbaba Ty żartujesz? Ówczesne afery i przewałki są niczym, w porównaniu z obecnymi. W tamtych czasach politycy jeszcze liczyli się z ludźmi, dzisiaj śmieją się nam w twarz robiąc przekręty. Wtedy jeszcze w polskiej polityce istniała przyzwoitość, dzisiaj sie o niej tylko mówi. Przypomnij sobie, czy nasza polityka zagraniczna wyglądała tak żałośnie, jak dzisiaj? Czy wtedy nasi politycy byli tak sprzedajni i dbali o interesy obcych państw, a nie Polski? Nie, lata 90te to prawdziwa wolność, o której dzisiaj możemy tylko pomarzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
0 / 0

@idzNaWybory
Ja pamiętam, jak policja zatrzymywała to zaczynała rozmowę od "p. , jechał Pan za szybko!" ... a potem można było powiedzieć "czy musimy pisać punkty?" a reszta leciała. Na granicy przewały z dniem wolnym od cła na określny produkt ( "przyjaciele" czekali już z ciężarówkami akurat z tym towarem przed granicą ), dziennikarzy mordowano jak Ziętarę, policjantów, którzy walczyli z mafią również (jak Papałę). Niektórzy popełniali samobójstwa wielokrotnym strzałem w klatkę piersiową ( jak Sekuła ). Dziś też mamy problemy "seryjnych samobójców", ale skala jest dużo niższa i do bezczelności rządu lat '90 PiS nawet PiS jeszcze dziś nie doszlusował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto_propagandowe
-2 / 6

Nie róbmy demotów o frustratach!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
-2 / 2

@YszamanY @arbor Ta wasza wojna nigdy się nie skończy? XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-1 / 1

@Symulakr wypraszam sobie - "wasza" ? nie robię demotów o oszołomie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
0 / 0

@Symulakr , jaka wojna? Jeśli widzę takie oszołomstwo, to czuję potrzebę zaakcentowania tego dla lepszego zrozumienia z kim ludzie mają do czynienia na tej stronie. ;) Nie ma tutaj żadnych osobistych utarczek, nawet jeżeli na to wygląda. Gdyby jakikolwiek inny użytkownik wykazywał się takim światopoglądem, a- co ważniejsze- tak propagowanym- również stworzyłbym wtedy takiego demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
0 / 0

@Arbor Czyli nie muszę się bać, źe na podstawie mojej myśli politycznej, ekonomicznej i światopoglądowej stworzysz demota? XDDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+1 / 1

@Symulakr , po co miałbym robić demota o kimś, kto swoje poglądy przedstawia w merytoryczny i "normalny" sposób? :) Zgadzać się nie musimy, ale minimum kultury obowiązuje. Nawet ostra dyskusja może nie być zła, ale tak głębokie zacietrzewienie graniczące z paranoją, to już inna historia. Takie rzeczy trzeba krytykować. Jak wspomniałem- to nie osobiste wycieczki i chęć dowalenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
+1 / 1

@Arbor Wiem, ale chciałem zażartować XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem