Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
224 229
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Rhanai
+1 / 11

Prewencja okrucieństwa? Okrucieństwo wobec tego biednego stworzenia zaczęło się już lata temu, kiedy ludzie zdeformowali gatunek by produkował więcej wełny, niż potrzebuje i jest w stanie bezpiecznie nosić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
+4 / 6

@Rhanai Wyluzuj, to Australia a nie Polska. Tam nie pozwalają zniszczyć ważnej gałęzi gospodarki pseudoekologicznym krzykaczom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2019 o 14:03

avatar zaymoon
-2 / 2

@kenzol
Australijczykom ostatnio odwaliło, to fakt, na przykład znów wracają do masowego użycia węgla w gospodarce, nie pomni tego że ich śmieszna wysepka stanie się, w wyniku globalnego ocieplenia, jedną wielką pustynią dużo wcześniej niż Europa. Kto wtedy przyjmie biednych uchodźców klimatycznych z Australii, uciekających chyba nawet w pław, bo z kaktusa tratwy nie zbudują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@Rhanai
To nieprawda.. Wełna owiec jest naturalna ochrona nie tylko przeciw chłodowi ale przeciwko drapieżnikom. I człowiek jej niw spowodował.

Z taką ilością wełny jaka ma kilkanaście centymetrów grubości Wilk nie jest w stanie jej łatwo zagryźć (o ile nie chwyci za pysk czy nogę ). Jeżeli wilk ja chwyci za futro to w stadzie baran zaatakuje wilka rogami szarżując. Tak na dobrą sprawę tylko jagnięta były bardzo narażone na atak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kusmierc
+1 / 3

skoro nie dał się golić, to chyba nie baran

Odpowiedz Komentuj obrazkiem