Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
333 340
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tomek_s
+8 / 16

I bardzo dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+16 / 22

Prawidłowo. Może więcej ludzi na świecie sprawdzi jego biografię, popatrzy gdzie jest Polska, dowie się czegoś na temat naszego kraju. NP. że nie jest jedną z republik radzieckich i nie ganiają w nim białe niedźwiedzie. A takie przeświadczenie ma zapewne większość amerykanów, i nie tylko.
Proza Tokarczuk na pewno nie zrobiła by nam takiej reklamy. Pozdr.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 grudnia 2019 o 23:33

avatar sebastos
-2 / 8

@zambimaru31 Masz rację. Przyganiał kocioł garnkowi. Wystarczy obejrzeć programy typu "matura to bzdura" i wyraźnie widać jakie pojęcie o świecie mają obywatele naszego kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+8 / 12

@zambimaru31 Wg wszystkich znajomych (i rodziny) jakich mam za granicą, takie jest pojęcie zagraniczniaków o nas. Że Polska to część Rosji i to gdzieś bliżej koła podbiegunowego, taki trend panuje od lekko 20 lat. I tak, jestem na 100% pewien, że przeciętny Amerykanin nie wie nic o Polsce. A nie wiem co ma z tym wspólnego wiedza, czy niewiedza Polaków. To co widzisz w matura to bzdura, to wycinek debili. Przecież nie będą puszczać tych co odpowiadali prawidłowo, bo nikt by tego nie oglądał. Przeciętny Polak ma mimo wszystko dużo większą wiedzę niż przeciętny Amerykanin, czy Anglik. Pozdrawiam. @sebastos.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 grudnia 2019 o 16:10

Z zambimaru31
-3 / 3

Ale masz zapłon

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RQ13
+3 / 3

Nie oszukujmy się. Gdyby nie sukces gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", Sapek nadal byłby tylko znany na rodzimym podwórku. Nie dość, że pierwotnie sprzedał prawa do gry za grosze to bardzo niepochlebnie wypowiadał się o samych graczach. Jak zobaczył co mu uciekło sprzed nosa to nagle "hurr durr, oddawać mi moje dukaty!". Szczerze, to powinien jeszcze zapłacić CDP za taką reklamę. Jak dla mnie zwykły "Janusz biznesu" a nie wielki autor.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem